משבר זוגי

למה אתם חווים משבר זוגי?

עוד לפני שנדבר על שיטות שונות שבעזרתן ניתן יהיה להתמודד עם משבר זוגי, ברור שתרצו לדעת איך יכול להיות שזה קרה גם לכם. כלומר, אותם אנשים שמתגרשים הם "האחרים", לכם זה לא אמור לקרות! ואתם לא אמורים לסבול מיחסים שלא דומים למה שהם היו לפני שנים. יחד עם זאת, אתם כבר לא יכולים להמשיך לטמון את הראש בחול או לקוות שמדובר על כמה ימים רעים, כי זה כבר ברור יותר ויותר: אתם בעיצומו של משבר זוגי. כדאי שתדעו, ואולי תתנחמו, שאתם לא היחידים שזה קורה להם. למען האמת, כמעט כל הזוגות עוברים משברים לאורך השנים. יכולות להיות אינספור סיבות למשברים הזוגיים שכולנו חווים, כמו לדוגמא: שינויים כלכליים, בעיות בריאות, בעיות משפחתיות שונות, וויכוחים סביב גידול הילדים, קושי בהבאת ילדים לעולם ועוד.

מה עושים עם משבר זוגי?

אחד מהדברים החשובים ביותר שיעזרו לכם להתמודד עם משבר זוגי זה פשוט להודות שהוא קיים ולזהות אותו. בהמשך, אם תדעו לומר למה הוא נגרם או לפחות מתי ואיפה הוא התחיל, זה יעזור לכם גם להבין איך אתם יוצאים ממנו. מה שמאוד לא מומלץ לעשות כשיש משבר זוגי זה להתעלם ממנו. יש אומנם לא מעט אנשים שלא אוהבים להתווכח ומעדיפים לחשוב שהדברים יסתדרו מעצמם, אך האמת היא, שמשברים זוגיים כן דורשים תשומת לב ועבודה קשה. הזמן לא משחק כאן לטובתכם ואם לא הצלחתם להתמודד כמו שצריך עם הדברים עד היום, למה שפתאום זה יקרה? לכן, כאשר חושבים על משבר זוגי, אין ספק שאחד מהדברים החשובים ביותר זה להודות בכך שהוא קיים.

האם כדי להתמודד עם משבר זוגי רצוי לפנות ליועץ זוגי?

התשובה היא בהחלט כן, והאמת היא, שאם תדברו עם זוגות חברים שכבר עשו זאת, תגלו שהם ימליצו לכם על החוויה הזאת בחום. אומנם זה נכון שלא לכולנו ברור איך נוכל פתאום לדבר עם גורם שלישי, שלא שייך לזוגיות שלנו, ולספר לו על מה שקורה לנו, אך בפועל זה עובד. מה שכן, רצוי כמובן לבחור את היועץ הכי טוב שיש ולראות שהוא באמת מתאים לכם, כי אם לא תרגישו אתו בנוח עלול להיות שלא באמת תדברו אתו בצורה גלויה. יועץ זוגי יכול לעזור לכם הרבה פעמים לעשות סדר בדברים וגם למצוא את הפתרונות הנכונים לכם ביותר, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם מנסים את זה?

איך בוחרים יועץ מתאים?

כדי להתמודד עם משבר זוגי בעזרת יועץ זוגיות אתם צריכים לבדוק אל מי אתם פונים. זה שעובדים בתחום הזה אינספור אנשי מקצוע זה נכון, אך רק חלק מהם באמת יעזרו לכם ויתאימו לכם. לכן כדאי שתבדקו כל מה שאתם יכולות אודות היועץ שאליו תכננתם לפנות. ממתי הוא עוסק בתחום הזה? האם זוגות אחרים ממליצים עליו? ובעיקר, מה כולל התהליך שהוא מציע לכם? שווה גם לבדוק כמה יעלה לכם העניין הזה כי אומנם אתם זקוקים לעזרה מקצועית, אך לא בכל מחיר. אתם תראו שגם עם המשבר הנוכחי תצליחו להתמודד כמו שצריך רק רצוי שתתחילו לעשות זאת כמה שיותר מהר.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות