סדנאות זוגיות – אוראל שופן

מהן סדנאות זוגיות?

עוד לפני שתנסו להבין האם סדנאות זוגיות יכולות להתאים לכם או לא, בוודאי תרצו לדעת במה דברים אמורים. אם עוד לא יצא לכם להכיר אישית אנשים שכבר יצאו לחוויה כזאת, כדאי שתדעו שמדובר על בילוי ששווה לנסות אותו. במסגרת אותן סדנאות זוגיות תוכלו ליהנות מכמה פעילויות שונות, כאשר הדגש בכל הפעילויות הללו זו הזוגיות שלכם. מה אתם עושים ביחד? איך נראים חיי האהבה שלכם? איך נראים חיי המין שלכם ומתי בפעם האחרונה באמת השקעתם אחד בשנייה זמן? במסגרת סדנאות זוגיות אתם מתנתקים לרגע מהעולם שבחוץ ומשאירים את כל הלחצים במשרד. אתם מבלים ביחד, מתחברים זה לזו ויוצאים, אחרי סדנא כזאת, עם אנרגיות מחודשות. לכן זה לא מפתיע שבשנים האחרונות עוד ועוד זוגות בוחרים לקחת חלק בחוויה המיוחדת הזאת, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם? זה לא באמת משנה בני כמה אתם או האם אתם ביחד רק בחצי שנה האחרונה. העובדות בשטח מעידות על כך שאתם אוהבים אחד את השנייה, שהחלטתם להיות זוג. עם זאת, לעיתים תחת עומס היום יום קצת שוכחים איך להנות אחד מהשניה ולכן בהחלט יכול להיות שגם אתם זקוקים לחיזוק שסדנאות זוגיות שונות יכולות לתת לכם.

למי סדנאות זוגיות יכולות להתאים?

לא אחת קורה שזוגות בטוחים שחוויות כמו סדנאות זוגיות יכולות להתאים רק לזוגות שנמצאים במשבר או על סף משבר. האמת היא שההפך הוא הנכון, כי רוב הסדנאות נועדו להעשרת הזוגיות, למיקוד בזמן המשותף, ללמידה ולצמיחה ולכן במצב משברי מאד עדיף יהיה לפנות לייעוץ זוגי ולא לסדנאות זוגיות ששם הפערים עלולים לצוף באופן לא מספיק מבוקר ללא ההכוונה המדויקת. מה שאומר שאתם לא צריכים לחכות לרגע שבו הדברים כבר יצאו מכלל השליטה שלכם ושיתכן והגיע הזמן להשקיע בזוגיות שלכם ככה סתם, בלי שקרה שום דבר מיוחד. האם באמת צריך לחכות לבגידה של בן או בת הזוג כדי להבין שהקשר הזוגי דורש השקעה מתמדת? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם גם אתם רוצים ליהנות מזוגיות טובה ומקשר יציב יותר, כדאי שתירשמו עוד היום לחוויה כמו סדנא זוגית, כי אתם לא תאמינו עד כמה הבילוי הזה יוכל לעשות לכם טוב. 

איזה סדנאות זוגיות מומלצות לכם?

אם זו הפעם הראשונה שאתם שומעים על סדנאות זוגיות, אולי יפתיע אתכם לגלות שיש סוגים שונים של סדנאות כאלה. לכן אנחנו מציעים לכם לקחת את הזמן ולבדוק סדנאות שונות, על מנת לבחור את הסדנא שתתאים לכם, כי זה ברור שלא כל הסדנאות מעניקות את אותו הדבר למשתתפים בהן. יתרה מכך, לכל סדנא יש נושא קצת אחר ופעילות שונה כך שחשוב לבדוק במה אתם בוחרים ולאיזה סדנא אתם נרשמים. יש אפשרות לבחור בין סדנאות זוגיות שכוללות צימר מפנק, עיסוי זוגי, טנטרה או שיחות שונות העוסקות בזוגיות. יתרה מכך, יש היום גם לא מעט סדנאות זוגיות שמשלבות בתוכן כמה דברים ביחד. לכן חשוב להבין מה יכול להלהיב אתכם יותר ובאיזה סוג של סדנא אתם יכולים להרגיש יותר בנוח. למען האמת, הנקודה הזאת חשובה ביותר, אם כי בדרך כלל בדקות הראשונות כמעט כל הזוגות מרגישים נבוכים בכל סוג של סדנא. מצד שני, אם זו תהיה סדנא טובה שתתאים לאופי שלכם, בהחלט ניתן לצפות שתוך כמה רגעים תתלהבו מהעניין, תתמסרו לו ותרגישו שאתם במקום הנכון.

מי מעביר בדרך כלל סדנאות זוגיות?

כמובן שעוד נתון שיוכל לעזור לכם לבחור בין לא מעט סדנאות זוגיות זו השאלה מי מעביר אותן. ברוב המקרים כאשר מדברים על סדנאות זוגיות אנחנו רואים שיועצי זוגיות מקצועיים מעבירים אותם, כך שתוכלו להרגיש שאתם בידיים טובות. יתרה מכך, אם חשבתם לרגע שבמסגרת סדנאות זוגיות אתם נדרשים לדבר על הדברים הכי אינטימיים שלכם עם עוד זוגות, דעו שאין זה הכרחי. חשוב לדעת שישנן גם סדנאות שמתנהלות במסגרת פרטית, כך שרק אתם תהיו הזוג בסדנא שאליה אתם נרשמים. מצד שני, כמובן שיש גם אופציה לקחת חלק בסדנאות שאינן פרטיות ושיש בהן עוד זוגות כך שגם לנתון הזה כדאי לשים לב כשאתם מנסים לבחור את מה שנכון לכם. קחו בחשבון, בנוסף לכך, שרצוי להרגיש כמה שיותר בנוח עם האנשים שיעבירו לכם את הסדנא, כי אחרת זה עלול להיות לא מאוד מוצלח.

למה כדאי לקרוא כמה שיותר המלצות על סדנאות זוגיות כאלה ואחרות?

בהחלט אפשר להבין אתכם אם יש לכם דילמה בין מספר סדנאות זוגיות שאליהן תוכלו להירשם. אף אחד לא היה רוצה להירשם לסדנא שאינה מספיק מוצלחת, כי לא רק שזה לא יועיל לזוגיות שלכם, זה גם עלול לגרום לעוגמת נפש ואף להיות מרגיז. מצד שני, לא כולנו נרגיש בנוח להתייעץ על העניין הזה עם חברים טובים ולכן אפשר להבין אתכם אם אתם מעט מבולבלים. זו הסיבה שבגללה אנחנו מציעים לכם לבדוק מה אומרות חוות הדעת השונות. ראשית, חוות דעת אודות סדנאות זוגיות אתם יכולים לקרוא היום אונליין, כך שאתם לא צריכים בכלל לצאת מהבית שלכם. שנית, אם בעזרת חוות הדעת האלה תימנעו מסדנא שאינה מוצלחת, אז למה לא להשתמש בכך? שימו לב שיש מגוון רחב של חוות דעת, כאשר חלק מהן נכתבו על ידי אנשים שבאמת לקחו חלק בסדנאות זוגיות שונות. מצד שני, יש גם חוות דעת שנכתבו על ידי המומחים בתחום כך שחשוב לבדוק מי כתב את מה שאתם קוראים.

כמה עולות סדנאות זוגיות?

האם אתם מכירים זוגות שנוסעים לחו"ל ולא רוצים לדעת מראש כמה זה יעלה? התשובה היא כמובן לא. העניין הוא שכולנו, כמעט ללא יוצא מן הכלל, עובדים מאוד קשה כדי להתפרנס ולכן טבעי שגם אם אנחנו רוצים להשקיע בזוגיות, נרצה לעשות זאת תוך שמירה על תקציב סביר. לכן אנחנו יכולים להבין אתכם אם אתם מעט מוטרדים מהשאלה כמה עולות סדנאות זוגיות כי כמובן שאין שום סיבה לשלם מחירים מאוד גבוהים. מצד שני, האם באמת תרצו לבחור את הסדנא שאליה אתם הולכים רק בהתאם למחיר? התשובה היא כמובן לא. לכן, בסיכומו של דבר, כדאי יהיה להתייחס לעלות של הסדנא אך כדאי גם לבדוק מה היא מציעה לכם והאם המחיר סביר ביחס למחירים של סדנאות אחרות. עוד דבר שכדאי לקחת בחשבון, זה שיש סדנאות שכוללות מפגש אחד בלבד אך יש גם סדנאות זוגיות שכוללות הרבה יותר מפגשים. לכן חשוב להחליט מראש איזה סוג של חוויה אתם מחפשים, ואם אתם בוחרים בסדנאות ממושכות, אתם חייבים להבין שזה תהליך. לכל פגישה כזאת תהיה משמעות אחרת ותרומה שונה לזוגיות שלכם, כך שרק אם תיקחו חלק בכל הפגישות תרגישו שאתם משלימים את התהליך. לעשות סדנאות זוגיות זה משהו מהנה ומיוחד ואין ספק שגם אתם, כמו כל הזוגות האחרים, תרגישו את השינוי ואת התרומה של הסדנא לזוגיות שלכם. 

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות