מבחן זוגיות

מה זה מבחן זוגיות?

ראשית, כדאי לדעת שיש הרבה מאוד סוגים של מבחני זוגיות ושנית, כל זוג או אדם שרוצה זוגיות, צריכים לבחור את המבחן המתאים להם ביותר. יש מי שיעדיף לענות על שאלונים שונים אונליין ולראות איזו תוצאה הוא מקבל ולעומת זאת, יש מי שיעדיף לעשות את הדברים בצורה קצת יותר רצינית אצל מטפל או יועץ ולקבל אבחון מותאם אישית ויסודי. כך או כך, חשוב להבין שהערך הגדול הוא לא רק לתהליך של מבחן זוגיות, אלא בעיקר לניתוח התוצאות.
מה זה יעזור לכם אם תעשו מבחן לזוגיות שלכם אם לא תעצרו להבין מה אומרות התוצאות? לכן, אם אתם יכולים לעבור את התהליך הזה בעזרת איש מקצוע שילווה את העניין, זה מומלץ בחום.

החיים הציבו אתכם בפני מבחן זוגיות – מה עושים?

מעבר לכל אותם מבחנים יזומים שנוכל לעשות לעצמנו כדי להבין מה אנחנו עושים לא נכון או האם זו הזוגיות שתוכל ללוות אותנו לאורך שנים, זה ברור שגם החיים עצמם מציבים לנו לא מעט אתגרים. לכן, גם כאשר מדברים על מבחן זוגיות, אנחנו רואים שלא פעם מה שקורה זה שפשוט החיים תופסים כיוון מסוים ומכריחים אותנו להתמודד עם סיטואציה שלא יכולנו בכלל לדמיין. אם זה קרה גם לכם ואם אתם מרגישים שהזוגיות שלכם נפגעה כתוצאה מאותו מבחן, כדאי שתדעו שיש מה לעשות בנידון.
כמעט תמיד, גם אחרי מבחן זוגיות קשה שהחיים מציבים בפנינו, אפשר לשקם את הזוגיות. יתרה מכך, אתם גם יכולים לצאת מחוזקים יותר מתוך המשברים הזוגיים, אם רק תדעו איך לטפל בהם ואיך להתמודד איתם בצורה נכונה.

אחרי מבחן זוגיות כדאי לפנות אל יועץ או מטפל זוגי מוצלח

זה לא משנה באיזה סגנון של מבחן או שאלון זוגיות בחרתם או איזה מבחן זוגיות החיים הציבו בפניכם. מה שבטוח זה שאם אתם זקוקים לעזרה, לייעוץ או שאתם רוצים לשפר את היחסים שלכם, היום אתם יכולים לעשות את זה בעזרת המומחים. אתם לא חייבים להיות במצב שבו אתם מתמודדים עם בגידה מצד בן הזוג כדי לחשוב על טיפול זוגי, והגיע הזמן שכולנו נבין זאת. למעשה, הנתונים בשטח מראים שהרבה זוגות כבר הפנימו את העניין הזה, שכן בפועל הרבה זוגות בוחרים לעבור חוויה כמו טיפול זוגי. בנוסף, תהליכים ליצירת זוגיות, הם כבר דבר שבשגרה ולמעשה רבים מהפנויים והפנויות שמרגישים שהם לא בכיוון, בוחרים להתמסר לתהליך שכזה. לכן גם לכם כדאי לחשוב על האפשרות הזאת, שכן טיפול זוגי הרבה פעמים עוזר. מבחן זוגיות מפיל לא מעט אסימונים ומכאן גם עלול להשאיר אותנו עם אינספור שאלות אחרי שהוא מסתיים ולכן, אם אתם יכולים לפנות אל איש מקצוע רציני שיעזור לכם לעבד את המידע ולקבל כלים, למה שלא תעשו את זה?

איזה מטפל זוגי כדאי לבחור?

שמעתם על חברים שהיו בטיפול זוגי ואתם גם רוצים? אותו מבחן זוגיות העלה אצלכם שאלות קשות שאתם לא יודעים איך להתמודד איתן? אם כך, כדאי לדעת: לא רק שמומלץ לפנות אל מטפל או יועץ זוגי, אלא גם כדאי לבדוק לאיזה איש מקצוע אתם פונים. האם המטפל שאליו רציתם להתקשר מגיע עם ניסיון? האם הוא מקצוען? והאם מדובר על מטפל שבנה לעצמו מוניטין בתחום הזה? זוגיות הוא תחום שחשוב לכולם כמעט, אך רובינו לא יודעים כיצד לפעול כאשר באופן ספונטני- דברים מפסיקים לעבוד. איך מייצרים זוגיות? איך משקיעים בזוגיות? איך מטפחים אותה? ואיך להתמודד טוב יותר עם מבחני הזוגיות הבאים שיגיעו? לכן רצוי לבחור מטפל שיתאים למשימה כזאת, ויפה שעה אחת קודם.

האם הטיפול הזוגי כולל גם שיחות בנוגע למין?

התשובה היא שלרוב כן, כי פעמים רבות מבחן זוגיות מעיד על כך שהבעיה קשורה לתחום המיני. לכן כדאי לדעת שאתם יכולים לפנות היום לא רק אל מטפל זוגי, אלא גם אל מישהו שיש לו התמחות בנושא של טיפול או ייעוץ מיני לזוגות. הגיע הזמן להבין: לדבר על מין זה לא רק בסדר- זה חשוב. מיניות היא המופע הפיזי של כל מה שקורה לנו בזוגיות והשאיפה של שני בני הזוג ליהנות מיחסי מין טובים ומספקים זו שאיפה נהדרת.
אם אתם חווים פערים בחשק, בתפקוד או בהנאה, הדבר בטוח משפיע על הקשר שלכם באופן משמעותי ויש להתגייס בזוג מתוך מטרה משותפת לשפר את פני הדברים. לכן בהחלט ניתן לומר שלא אחת טיפולים זוגיים כוללים לא רק התמודדות עם מבחן זוגיות אלא גם שיחות שקשורות למין, ליחסים הבינאישיים של כל אחד מכם ולעוד נושאים שמעסיקים אתכם ויש להם השפעה על הזוגיות שלכם, כמו הקריירה, ההורות או המשפחה המורחבת. זה לא משנה מה מביא אתכם לחשוב על טיפול זוגי, כי מה שבטוח זה שטיפול כזה יוכל לעזור לכם בצורה משמעותית ביותר ולכן כדאי לקחת בחשבון את האפשרות הזאת.

טיפולים זוגיים הכוללים מבחן זוגיות – האם הם יקרים?

אתם נמצאים היום בלב ליבו של משבר חמור בזוגיות? אבטלה? בגידה? אתם רואים את הסוף ובכל בוקר נשבעים לעצמכם להתחיל מחדש וזה לא ממש עובד? אם כך, עכשיו זה הזמן להתמודד עם הדברים. חשוב להבין: זוגות שמנסים להתעלם מהבעיה או להפנות את הראש לצד השני בסופו של דבר, כמעט תמיד, נפרדים. בעיות בזוגיות הן כמו סוג של כדור שלג, כי אם לא מטפלים בהן הן רק הולכות ומחמירות. לכן חשוב לתת את האפשרות למטפל זוגי לעזור לכם, גם אם זה לא מאוד זול.
זה ברור מדוע אתם רוצים לדעת כמה יעלה לכם הטיפול הזוגי, אך להסתכל על המחיר כשיקול זה לא תמיד נכון. הרי אם הייתם זקוקים לטיפול רפואי הייתם חוסכים אותו מעצמכם? התשובה היא כמובן לא. לכן, גם כאשר אתם חושבים על טיפול זוגי, זה טוב ויפה לרצות לדעת כמה זה עולה, אך זה לא משהו שכדאי שתוותרו עליו. 

השוו מחירים לפני שאתם מתחילים את התהליך

אומנם זה נכון שכדאי להשקיע בטיפול הזוגי ולשלם עליו גם סכומים לא מבוטלים, אך מצד שני, אנחנו יכולים להבין ללבכם אם לא תרצו לשלם הון עתק. לכן, כאשר אתם חושבים על טיפול זוגי או על מבחן זוגיות שתעשו אצל מטפל מקצועי, אנחנו רוצים להזכיר לכם שאפשר גם להשוות מחירים. זה פשוט, זה קל וזה אפילו לא גוזל זמן יקר, אז למה אתם מחכים? ראשית, אתם תתפלאו לגלות שיש היום מטפלים שמנהלים אתרי אינטרנט הכוללים, בין היתר, אינפורמציה אודות מחירי הטיפולים.
שנית, אתם גם יכולים להתקשר ולשאול כמה יעלה לכם מבחן זוגיות או טיפול זוגי שתרצו לעבור. אומנם לא תמיד מומלץ לבחור את המטפל שאצלו התעריפים הם הכי נמוכים, כי זה עלול להעיד על חוסר ניסיון או על חוסר מקצועיות, אך גם מחיר גבוה מידי זו לא תמיד בחירה נכונה. חשוב לעשות סקר שוק, להבין על איזה מחירים מדובר ולבחור את המטפל שיציע לכם את הטיפול במחיר הכי טוב שאפשר מבחינתכם. כשאם עורכים השוואת מחירים, קחו בחשבון לא רק את מחיר המפגש, אלא גם את אורך הפגישות ואת אורך התהליך הצפוי. ובסוף, הזכרו בכל אותם דברים הרבה פחות חשובים שאתם משקיעים בהם באופן קבוע הרבה יותר כסף וכאן מדובר חיים שלכם, בבריאות שלכם, בהווה ובעתיד שלכם- בבית שלכם. 

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות