יועץ זוגי

האם יועץ זוגי יוכל לסייע?

ברוב המקרים לוקח לזוגות שנמצאים במשבר, או מול קושי מסוים, לא מעט זמן להודות שהם זקוקים לעזרה. לא פשוט להודות שהזוגיות שלנו, שהייתה מלאה באהבה וסקס, הפכה להיות משהו אחר שכולל בעיקר את תשלומי החשבונות המשותפים. עם זאת, כדאי שתדעו שדווקא בנקודה הזאת אתם יכולים לעשות את ההבדל ולהקל על עצמכם. כלומר, דווקא אם תודו שיש לכם בעיה ואם לא תטמנו את הראש בחול, תוכלו להתמודד עם הדברים בצורה קלה, מהירה וטובה יותר. יועץ זוגי בהחלט יוכל לעזור לכם ולכן הגיע הזמן שתדעו: זו לא בושה לבקש עזרה. ממש כפי שלעיתים אדם הולך לפסיכולוג ורוצה לעבור תהליך עם עצמו, כך קורה גם בתוך הזוגיות ולכן כדאי לדעת שהאופציה של יועץ זוגי קיימת ומאוד מומלצת.

Psychologist summing up results of young reunited family

האם כל יועץ זוגי יתאים לכם?

כמובן שלא, ממש כפי שלא כל פסיכולוג יכול להתאים לכל אדם. זה טוב ויפה לדעת שכל אותם יועצים זוגיים למדו את התחום הזה לעומק ואפילו הוציאו תואר כזה או אחר, אך זה עדיין לא הופך את כולם ליועצים שמתאימים לכם. מבולבלים? תוהים מה זה אומר? פשוט מאוד: שכאשר אתם מחפשים לכם יועץ זוגי, רצוי שתבדקו אל מי אתם פונים. אנחנו מאוד ממליצים לכם לבחור רק יועץ זוגי שאתם מרגישים אתו בנוח, כי אם לא תרגישו בנוח, איך תכניסו אותו גם לפינות הכי אפלות בחייכם? לכן אם צריך כדאי יהיה להיפגש גם עם יותר מיועץ אחד כדי להבין מי מבין כל אנשי המקצוע יוכל להתאים לכם יותר.

מה קורה בחדרו של יועץ זוגי?

זה מאוד תלוי בשאלה באיזה יועץ זוגי אתם בוחרים, כי כמובן שלכל איש מקצוע יש דרך עבודה קצת שונה. ברוב המקרים הפגישות הראשונות מוקדשות להיכרות מעמיקה יותר עם שניכם, שכן רק אם היועץ יבין מול מי הוא יושב ואיזה סוגיות מטרידות אתכם, הם יוכל לעזור. בהמשך אתם תראו שתתחיל להיווצר מערכת יחסים בין כולכם והיועץ ייתן לכם גם משימות שתצטרכו לבצע משבוע לשבוע. זוגות רבים מעידים על כך שבתחילת הדרך הדברים נראים קצת מאולצים, אך מהר מאוד, כאשר מתחילים לשתף פעולה מכל הלב, הדבר משתנה.
לכן חשוב שתזכרו: היועץ לא יעשה עבורכם את העבודה. אתם צריכים לעבוד קשה, להגיע לכל הפגישות, לקחת חלק וגם לבצע עבודות ומשימות שונות בין פגישה לפגישה. זו הדרך היחידה שבה באמת תרגישו שהיועץ מסייע ושכל התהליך מצליח לקחת את הזוגיות שלכם למקום טוב יותר.

כמה גובה יועץ זוגי?

אם הייתם רוצים לקחת את הרכב למוסך חדש בוודאי הייתם רוצים לברר מראש כמה התיקונים השונים יכולים לעלות. זה בדיוק מה שכדאי גם לעשות כאשר מחפשים יועץ זוגי, כי מה פתאום שתשלמו מחירים גבוה מאוד? לכל יועץ יש את התעריפים שלו אך בסופו של דבר הזוג שבוחר לעבור ייעוץ מחליט לאיזה יועץ לפנות וכמה לשלם.
לכן, אם אתם יכולים להשקיע כמה רגעים בהשוואת מחירים זה כדאי. אין סיבה אמתית שבגללה אתם חייבים לבחור יועץ זוגי שמרשה לעצמו לגבות סכומים יותר מידי גבוהים ביחס למחירים שיש היום בשוק.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות