ייעוץ זוגי מחירים

ייעוץ זוגי מחירים – לא מה שחשבתם

ההרגשה שאתם חייבים לנקוט בפעולה, הביאה אתכם להתעניין ב ייעוץ זוגי מחירים מחשש שהתהליך כולל כולל הוצאה כלכלית מאוד גדולה? התחלנו בכך שזו לאו דווקא המציאות אבל חשוב להבין לפני הכל שמדובר בבריאות שלכם- בבריאות הפיזית והנפשית שלכם. כאשר הבית שלכם באווירה קודרת או מתוחה, אתם מבזבזים אנרגיות שליליות, בריאותכם נפגמת, התפקוד בעבודה שלכם נפגע וכל בני הבית מתחילים להראות סימנים שדורשים התייחסות. אתם יכולים לחשוב על זה ככה- אם הייתם מתעוררים הבוקר מכאב שיניים, לא הייתם הולכים לרופא שיניים למרות שזה לא זול? כמובן שכן. לכן, גם כאשר מדברים על ייעוץ זוגי כדאי לדעת שלמרות שזו עוד הוצאה כלכלית שצריך להתמודד איתה, בסופו של דבר זה שווה את הכל וגם כמו כאב שיניים- לא יתאפשר לכם לטאטא את הצורך הזה מתחת לשטיח לאורך זמן ללא השלכות משמעותיות. ייעוץ זוגי יוכל לעזור לכם להבדיל בין מה שבאמת חשוב ובין מה שלא מספיק חשוב ובעיקר – ייעוץ זוגי יעזור לכם להתגבר על הקשיים שיש לכם בעזרת כלים.
אם יש ביניכם התאמה זוגית ואם אתם ביחד כבר לא מעט שנים, למה שכל זה ייעלם פתאום? אז נכון, כדאי לעשות כמה בירורים בנושא של ייעוץ זוגי מחירים, אך בסופו של דבר, מה שחשוב זה להתחיל את הייעוץ הזה בהקדם וליהנות מהתרומה הרבה שיכולה להיות לו עבור חיי הזוגיות שלכם.

ייעוץ זוגי מחירים – איך עומדים בעלויות?

היה לכם נדמה שאם יועץ אחד לענייני זוגיות גובה מחירים אסטרונומיים זה גם מה שעושים כל שאר היועצים? אם כך, כדאי לדעת שלא תמיד זה מדויק. ראשית, זה ברור שאם אתם פונים אל יועץ מומחה, מיומן ובעל נסיון, הוא יגבה מחיר קצת יותר גבוה לעומת מי שזה עתה התחיל לתת ייעוץ זוגי לאנשים. שנית, כמובן שאם אתם רוצים לעבור תהליך כמו ייעוץ זוגי בעיר גדולה, הרי שזה יעלה לכם יותר לעומת יועצים שנמצאים בפריפריה.
מה שבטוח זה שאתם יכולים להרגיש בנוח לברר את הנושא הזה לעומק, גם אם זה אומר שאתם צריכים להתקשר אל כמה יועצים שונים. ראשית, אם תדברו עם כמה יועצים שונים תוכלו להבין כמה נהוג לגבות עבור ייעוץ כזה ושנית, כך תוכלו גם לבחור את היועץ המתאים לכם ביותר. אין סיבה להסכים לשלם מחירים מאוד גבוהים עבור שירותי ייעוץ מסוימים ולכן יש טעם לדבר עם כמה יועצים שונים. 

משך הייעוץ ישפיע על המחיר

עוד נקודה שהרבה זוגות לא תמיד מבינים בהקשר של ייעוץ זוגי מחירים, זה שלא אחת משך הייעוץ ישפיע על העלות. כלומר, זוגות שהולכים לייעוץ במשך שנים רבות יוציאו על העניין הזה, כמובן, הרבה יותר כסף מאשר זוג שהולך לייעוץ במשך כמה חודשים בלבד. מכאן, שיח חשוב עם היועץ הזוגי בטלפון, יתייחס לשיטת הייעוץ בה הוא דוגל ומדבריו תוכלו להבין האם הוא עובד בדרך ארוכת טווח או קצרת מועד. יועצים שעובדים בתהליכים קצרי מועד, ידעו בדרך כלל לתת לכם סדר גודל של מספר המפגשים שתידרשו להם לצורך השלמת התהליך. עוד חשוב להבין בהקשר של ייעוץ זוגי מחירים את משך הפגישה עליה אתם משלמים ולא לערוך השוואה רק בין המחיר פר פגישה. הגיוני שפגישות של שעה ורבע יהיו יקרות יותר מפגישות של 45 דקות לצורך העניין ואת הנושאים הללו שווה לקחת בחשבון. לסיכום הנושא ניתן להבין שתהליך ארוך טווח הנמשך שנים במחיר של 350 ש"ח למפגש של 50 דקות, יעלה לכם יותר מתהליך של מספר חודשים במחיר של 500 ש"ח למפגש של שעה. 

בהקשר הזה, חשוב להבין שמעבר לאופן הייעוץ של איש המקצוע, גם להתמדה שלכם תהיה השפעה על משך התהליך. כך, במידה ותגיעו ממוקדים בעבודה שעליכם לעשות, תגיעו כדי ללמוד ולהיתרם, כדי לקבל כלים וכדי לייצר אושר- התהליך הזה יסתיים כמה שיותר מהר- גם לאור קשיים משמעותיים בתחילתו ובתנאי שהיועץ עובד בגישה קצרת מועד. 

האם כדאי לקרוא המלצות על יועצים זוגיים שונים?

אז כמו בכל מקום אחר, גם כאן 'על זול משלמים יקר' וכשאתם משווים בין יועצים, חשוב לוודא שאתם מגיעים ליועץ זוגי שיהיה מעל לכל ספק ה'תחנה באחרונה' שלכם.  זה נכון שהמחיר, עבור רבים מאתנו, הוא פונקציה חשובה, אך מה שחשוב עוד יותר הוא לבחור יועץ טוב. אם תפנו לתהליך כמו ייעוץ זוגי אצל אדם שאתם לא מעריכים או אצל מישהו שחסר לו ניסיון, איזה סיכוי יש לו בכלל להצליח לעזור לכם? יכול להיות שתשלמו אצלו פחות לעומת המחיר שיגבו מכם יועצים אחרים, אך בסופו של דבר, זה יהיה בזבוז של כסף וזמן.
לכן, לא רק שכדאי לעשות בירור מעמיק ביותר בנושא של ייעוץ זוגי מחירים, אלא גם רצוי לברר האם יש המלצות אודות היועץ שאליו חשבתם לפנות. אתם נבוכים מהעניין? לא רואים את עצמכם פונים אל החברים הכי טובים או אל הקולגות מהעבודה ומבקשים מהם המלצה על יועץ זוגי? אם כך, אתם לא לבד. רוב הזוגות לא רוצים לדבר על כך שהם מתחילים ייעוץ זוגי ולכן נשאלת השאלה – איך בכל זאת נוכל למצוא המלצות ולבחור את היועץ שלנו? אם זה נשמע לכם מוכר, כדאי שתדעו שהאינטרנט הוא הפתרון בנושא הזה בימינו.
ממש כפי שתוכלו לקרוא מידע אודות מלונות, מסעדות וכדומה, תוכלו גם לקרוא מידע אודות ייעוץ זוגי מחירים ואודות היועצים הכי מומלצים שיש. לכן, אם אתם יכולים להיעזר בכל המידע שמחכה לכם באינטרנט ואם אתם יכולים לעשות זאת גם בלי לבזבז זמן יקר, אז למה לא? השילוב שבין יועץ חכם, מוצלח וכזה שלא גובה מחירים מאוד גבוהים הוא לא שילוב שכל כך קל למצוא. לכן יש טעם להשקיע לא רק בהשוואת מחירים אלא גם רצוי לראות שאתם פונים אל יועץ משכמו ומעלה. יועץ שיש לו הרבה המלצות חמות הוא הכתובת הכי טובה שיש כדי להתחיל ויפה שעה אחת קודם.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות