יעוץ זוגיות- יועץ זוגיות מומחה

מהם היתרונות של שיחות עם יועץ זוגיות?

אין ויכוח על כך שעד לפני מספר שנים כל הנושא של פניה אל יועץ זוגיות נראתה כמו אופציה לא מאוד ריאלית או אטרקטיבית. זה לא היה מקובל לדבר על הבעיות הזוגיות שלנו עם מישהו שמגיע מבחוץ או עם אדם שאנחנו לא מכירים. עם זאת, ככל שחלפו השנים, וממש כפי שהטיפול האישי תפס תאוצה, כך קרה גם עם הטיפול ועם הייעוץ הזוגי. לכן, אם חלק ממה שמנע מכם עד היום לפנות אל יועץ זוגיות זו הבושה, כדאי שתדעו: הרבה יותר אנשים ממה שנדמה לכם כבר עשו זאת. יש יתרונות ברורים לשיחות עם יועץ זוגיות, שכן דווקא בגלל שהוא לא קשור למערכת היחסים שביניכם הוא יכול לעזור.

האם יועץ זוגיות נותן גם משימות שצריך לבצע?

אומנם זה תלוי בשאלה לאיזה יועץ זוגיות אתם פונים, אך באופן כללי בהחלט ניתן לומר שיועצי זוגיות נותנים לכל אחד מבני הזוג לא פעם משימות שונות. ביצוע המשימות השונות נראה בהתחלה כמו משהו לא טבעי ומאולץ, אך האמת היא, שרוב הזוגות מתחילים להתלהב מהעניין אחרי שבוע-שבועיים. לכן, אם גם אתם תרגישו קצת מוזר בהתחלה ולא לגמרי תדעו איך לעשות את הדברים, אתם תראו שעם הזמן המצב ישתפר. המשימות בדרך כלל כוללות סוגים שונים של תשומת לב שכל אחד מבני הזוג מפגין כלפי השני. זו יכולה להיות משימה להכין ארוחת ערב רומנטית או משימה כללית יותר כמו: לחשוב על בילוי משותף. מדהים לראות כיצד לא פעם בסך הכול מה שהזוג שמגיע לייעוץ צריך זה לבלות פעם בשבוע ביחד, בלי הילדים והרחק מהבית. לא אחת קורה שבחיי היומיום העמוסים שלנו אנחנו שוכחים את העניין הזה ולכן יועץ זוגיות יכול להזכיר, לסייע ולתת רעיונות שונים לשיפור המצב.

יועץ זוגיות יעזור לכם ללמוד לתקשר בצורה אחרת

ברוב המקרים כאשר זוג מחליט לפנות אל יעוץ זוגי ניתן לראות שהבעיה העיקרית היא התקשורת. אנחנו מתרגלים לתקשר אחד עם השנייה בדרך מסוימת, מה שמוביל כמעט כל דיון לאותם "קודים" שעליהם הסכמנו לפני שנים, בלי לשים לב. זו עוד סיבה נהדרת שבגללה כדאי לכם לפנות אל יועץ זוגיות, שכן אותו יועץ יוכל לעזור לכם ללמוד דרך אחרת לתקשר. אומנם זה נכון שלא קל לשנות הרגלים והרבה פעמים לוקח זמן עד שבאמת מסגלים דרכי תקשורת אחרות, אך בפועל זה כדאי.

מדובר על מאמץ נקודתי שיכול לשנות את הזוגיות שלכם בשנים הקרובות והאמת היא, שזה משהו כ"כ חשוב כי התקשורת היא הבסיס לכל מה שאתם עושים ביחד. לכן, אפילו אם כבר התחלתם לחשוב על גירושין או על פרידה, רצוי שתפנו עוד היום אל יעוץ שיוכל לסייע לכם. אותו יועץ זוגי יכול להבין ביחד אתכם איפה אתם עומדים, איפה באמת נמצא הקושי ואיך ניתן יהיה מעכשיו לתקשר בצורה שונה. אל תדחו את הפגישה הראשונה שלכם עם היועץ שבו אתם בוחרים, כי למה שלא תשפרו את הזוגיות שלכם כבר עכשיו? יועץ זוגיות הוא איש מקצוע שיוכל לתרום לכם רבות ולכן זה מומלץ בחום.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות