שאלון זוגיות

על כל אלה ועוד שאלון זוגיות נותן תשובה

כל אלה שאלות מאוד נפוצות, שכל מי שמחפש בן או בת זוג רוצה לדעת לענות עליהן בצורה הכי מדויקת שאפשר.
לכן החלטנו ב"אוראל שופן" לייצר שאלון זוגיות, שאלון בו נוכל להבין ביחד מה אתם מחפשים בבן הזוג, אולי זה לגמרי שונה מהדבר הראשון שקופץ לכם לראש, אולי זה בדיוק מה שחשבתם, לפעמים הדברים שונים מהצורה האוטומטית בה אנו חושבים. לא תמיד מה ש"נדמה לי" שטוב ונכון עבורי באמת כזה.

אנו באוראל שופן נמצאים כאן בדיוק בשביל זה! נשמח לקחת חלק ולעזור לכם למצוא את בן הזוג הכי נכון והכי מתאים לצרכים שלכם, לדעות שלכם, ולצורת החיים בה בחרתם. אחד הדברים שאנו עושים כאן, באוראל שופן הוא לדייק את את השאלות שאנו שואלים ובהתאם לכך גם את התשובות , וכך להגיע לנוסחה המנצחת.

מה יגלה שאלון זוגיות של בני זוג השונים זה מזה?

פעמים רבות אנו נתקלים, באוראל שופן, במקרים בהם אנשים בוחרים מלכתחילה בני זוג העונים על תבניות מסוימות, זה יכול להתבטא באופי של הבנאדם, זה יכול להתבטא גם בהרגלים מסוימים, למעשה זה יכול להיות מורכב מהרבה היבטים שונים, בסופו של דבר בנאדם, גם אם הוא בנזוג – מורכב מהרבה רבדים ושכבות. הבחירה ה"תבניתית" שנוצרת לעיתים לאנשים, לא תמיד מביאה אותם אל האושר.

ישנם אנשים שחוזרים על אותן בחירות, כלומר בוחרים בבני זוג דומים לבני הזוג הקודמים שלהם, ולמעשה נתקלים שוב ושוב באותה הבעיה. אנו – באוראל שופן מבינים את הקושי בבחירת בן זוג נכון, ולכן יצרנו שאלון זוגיות שעוזר להבין לעומק את הרצונות שלנו, וכמו כן את המציאות בה אנו חיים, ומכאן עוזר לנו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר, ולהבין מיהו בן הזוג הרצוי אותו אנו מחפשים.

ואם שאלון הזוגיות פתאום החליט שאני אי-זוגי

הרבה לקוחות פונים אלינו וטוענים שלמרות שהם מאוד רוצים להיות בזוגיות, משהו עוצר בעדם, וזה הרצון לעצמאות, איזור הנוחות, כל אחד מעדיף את מה שהוא רגיל אליו, כאשר אתה חי לבד אין דעות נוספות מלבד שלך, לא צריך להתחשב, לא להתחשבן והכל הולך בדרך שלך.

"יכול להיות שאני בנאדם אי-זוגי שאני פשוט לא מתאים למערכת זוגית?" – שאל אותי פעם ד' – לקוח יקר שכבר שנים בזוגיות אם תהיתם 🙂 – מובן שלא! לכל סיר יש מכסה, זו אמנם קלישאה אבל זו האמת, כאשר אנו יודעים מה אנו מחפשים (איזה סוג של בן זוג, מהן הדרישות שלי, מהן הבחירות שלי, ומה באמת חשוב עבורי, מתוך מקום של מודעות) אז אנחנו פועלים ממקום אמיתי ומגיעים לתוצאות הרבה יותר טובות, ו…כן! גם לך זה יכול לקרות, נשמח לפגוש אותך, לדבר קצת ולהבין מה הצרכים שלך ביחד איתך, שאלון זוגיות שהכנו במיוחד כדי לאפיין את בן הזוג המושלם עבורך – מחכה לך אצלנו.

שאלון הזוגיות של אוראן שופן, יעזור לנו ובעיקר לך – להבין מהו ומיהו בן הזוג הנכון עבורך.
לפרטים נוספים על שאלון זוגיות ונושאים רבים נוספים צור עמנו בטלפון ובאתר, ונשמח לעזור לך להגיע להצלחה זוגית.

שאלון זוגיות אונליין

לקוחות רבים סיפרו לנו כי כבר מילאו בעבר שאלון זוגיות בכל מיני מקומות שונים, והתוצאה שקיבלו לא תמיד נשמעה קרובה למקור, ובכן אנו באוראל שופן מבטיחים לכם יחס אישי, מענה אמיתי והתייחסות אמיתי הכוללת בתהליך שאלון זוגיות מעמיק ומהימן ממנו תוכלו ללמוד הרבה על עצמכם, על בן הזוג שאתם מעוניינים להכיר, וכמו כן על בני הזוג אשר פחות מתאימים לכם באופן אישי. לקוחות רבים מספרים לנו כי הדרך בה הסתכלו על הדברים היתה מאוד שונה לפני שאלון הזוגיות, ואילו בהמשך , הפיקו מכך המון תועלת, וכמובן הצלחה מרובה בחיים הזוגיים שלהם.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות