טיפול זוגי בנתניה

אם שוקלים טיפול זוגי בנתניה אנחנו רוצים לדעת שאנחנו עושים את הבדיקות המתאימות כדי למצוא את המטפל הזוגי בנתניה או היועץ הזוגי שיביא אותנו לפתרון הבעיות שלנו.

מה צריך לקחת בחשבון שבאים לטיפול זוגי בנתניה

חשוב לדעת שעושים את הצעד הנכון ביותר עבור הזוגיות שלנו כדי לצמוח מהמקום המשברי והלא מושלם שבו אנחנו נמצאים כזוג אל מקום חדש של זוגיות טובה ושמחה וזה לגמרי אפשרי. צריך לקחת בחשבון 3 דברים מרכזיים שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו בתוך הדבר הזה:

  • איך אני מגיע לטיפול הזוגי
  • איך הפרטנר שלי מגיע לטיפול
  • מי היועץ שאנחנו בוחרים

להבין שהאחריות טמונה בהחלטה להגיע לטיפול זוגי בנתניה

ההחלטה לפעול ולעבוד ולקבל כלים כדי להיות במקום אחר היא צעד ראשון ומאוד משמעותי בתהליך. בשביל שהקשר שלכם לא רק ימשך ויהיה קשר טוב, זו לגמרי התכווננות שלכם. זה לא משנה באיזה יועץ או מטפל זוגי בנתניה תבחרו – החלק החשוב ביותר בתוך הדבר הזה. במידה ותגיעו לתהליך הזה כדי לעבוד אז תתרמו ותצמחו.

הצד שבוחר להגיע לטיפול זוגי בנתניה

הצד שבחר לפנות לטיפול זוגי חשוב שיכיל ויהיה סבלני עם הפרטנר שלו לגבי הנושא, חשוב לא ללחוץ על הצד השני להגיע באותה רמת אנרגיה לתהליך. אמנם למי שבחר לפנות לעזרה יש כח להשפיע הרבה על הפרטנר שלו שהוא לוקח אותו ולהניע ולסחוב עליו את התהליך עד שהצד השני נרתם, חשוב להביע רצינות לגבי התהליך ולהבהיר לפרטנר שעושים את זה בשביל האושר הזוגי שלנו ולהבהיר לצד השני שנעשה את זה איתו ובלעדיו ואם הפרטנר לא יהיה שם אתכם אז תעשו את בכל מקרה. להסביר שברגע שהוא יהיהי שם אתכם תוכלו להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות.

טעויות שעושים שמשכנעים את בן הזוג להגיע לטיפול זוגי בנתניה

אחת הטעיות המרכזיות היא איום בטיפול זוגי, "עכשיו אתה תראה שהמטפל הזוגי בנתניה יגיד לך כן וכך" זה גורם לצד השני להרגיש שהוא מגיע לבית משפט וזה מאוד מרתיע. חשוב לא לאיים וחשוב להתייחס לזה כאל מתנה שאתם מעניקים לקשר שלכם, להגיע מתוך רצון להיות שוב מאושרים ולבקש מהצד השני להרתם ולהצטרף לתהליך. חשוב לעשות את זה בטוב וכמובן אם צד אחד לא רוצה להצטרף לפחות בהתחלה אפשר להגיע לתהליך מאוד משמעותי ומשקם זוגיות גם במעמד צד אחד.

בחירת היועץ או המטפל הזוגי בנתניה

כאשר בוחרים איש מקצוע שילווה אתכם ואת הזוגיות שלכם חשוב לבדוק קודם כל המלצות אונליין, היום זה ממש לא בעייתי לחפש ולמצוא מטפל זוגיים בנתניה שמומלצים באזור מגורכם או אונליין. אפשר להבין בשיחה טלפון ראשונית האם קיימת התאמה בסיסית, אפשר להבין בשיחה הזו את הסגנון והשיטה שלו. למשל יש מטפלים שעובדים בצורה ארוכת טווח ומעמיקה ויש יועצים שעובדים בכאן שמגדירים את סך התהליך במספר חודשים ספורים, שזה חלק אינטגרלי מהשפה שלו להגדיר את המטרות מראש ולפתור אותן בתקופה קצרה.

כמובן לעניין העלויות חשוב לקחת בחשבון:

  • עלות פגישה
  • אורך פגישה
  • אורך ממוצע של תהליך

היום אנחנו מבינים שלהזניח זוגיות עולה הרבה יותר, יש לזה מחיר נפשי רגי ובריאותי. מחיר שהבית שלכם סופג ובסוף זה נגרר לעלויות כלכליות שמנסים לפצות על חוסר האושר הזה בדרכים שאינם יעיליות ובסוף מתסכלות. הוצאתם הרבה יותר כסף לאורך השנים על דברים פחות משמעותיים ופה מדובר במתנה גדולה שאתםפ יכולים להעניק לעצמכם ולזוגיות שלכם.

טיפול זוגי בנתניה

טיפול זוגי בנתניה אפשר לעשות גם אונליין

היום בעידן הגלובלי חשוב לקחת בחשבון גם אפשרות של לעשות ייעוץ זוגי אונליין. ישנה מגמה של מטפלים זוגיים בנתניה שעובדים בזום וזוגות מצליחים להתמיד בתהליכים שלהם אונליין וחוסכים לעצמם עלויות ואנרגיות של בייביסיטר וחניה. זה גם מאפשר לחפש מטפל זוגי בנתניה או יועץ שהוא הכי טוב לכם בלי קשר למיקום המצאותו.

מוזמנים לפנות אליי לפגישת בירור התאמה לתהליך ולראות יחד איך אוכל לעזור לכם להגיע לזוגיות טובה ונעימה ולפתור את הבעיות שלכם בתהליך קצר טווח.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות