ייעוץ זוגיות

האם הרבה זוגות פונים בשנה לקבלת ייעוץ זוגיות?

אם גם אתם, כמו לא מעט זוגות אחרים, מרגישים מבוכה קלה כשאתם חושבים לפנות לקבלת שירות כמו ייעוץ זוגיות, אולי תוכלו להתנחם בעובדה שאתם לא היחידים. כלומר, לא מעט זוגות מגיעים בשלבים כאלה ואחרים למסקנה שייעוץ זוגי יכול לעזור להם, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם?

מה מוביל בדרך כלל אנשים לפנות לקבלת עזרה כמו ייעוץ זוגיות?

אתם סקרנים לדעת מה בדרך כלל מוביל אנשים לחשוב על ייעוץ זוגיות? אם כך, כדאי שתדעו שהסיבות יכולות להיות שונות ומגוונות. יש זוגות שפונים לייעוץ כזה כי הם מנסים להחליט האם הם מתאימים והאם הם רוצים להתחתן או לא. לעומת זאת, ברוב המקרים, זוגות חושבים על ייעוץ זוגיות כשהם נמצאים במשבר.
המשברים יכולים להיות קשורים לכל תחום ועניין בחיים, בין אם מדובר על בעיות כלכליות, בעיות של תקשורת, בגידה או ויכוחים סביב הנושא של גידול הילדים. זה לא באמת משנה מה מוביל אתכם לחשוב על ייעוץ זוגיות, כי בכל מקרה תוכלו להיות סבורים ובטוחים שאם הייעוץ יינתן לכם על ידי איש מקצוע רציני, הוא יוכל לסייע.

מה כולל תהליך של ייעוץ זוגיות?

ברוב המקרים תהליך של ייעוץ זוגיות כולל, כמובן, פגישות בחדרו של היועץ הזוגי. הפגישות הראשונות כוללות את הניסיון של היועץ לאפיין אתכם, את אופי הקשר ביניכם ואת הקשיים שאיתם אתם מתמודדים. הוא יעשה זאת על ידי שאלות ובעיקר על ידי הקשבה לכל אחד מכם. לכן חשוב מאוד לבחור יועץ שתוכלו להרגיש אתו כמה שיותר בנוח, כי קשה מאוד לדבר על הדברים הכי אינטימיים שיש עם אנשים שאנחנו לא באמת מרגישים איתם בנוח.
בנוסף, פעמים רבות ייעוץ זוגיות כולל גם את משימות שונות ששני בני הזוג צריכים להתמודד איתן בין פגישה לפגישה. אתם יכולים להיות בטוחים שאם תתמידו בתהליך הזה ואם תשתפו פעולה, תגלו לא מעט דברים על עצמכם ועל הזוגיות שלכם, והגילוי הזה יאפשר לכם לעשות את השינוי.

האם ייעוץ זוגיות זה תהליך שלוקח הרבה זמן?

אתם חושבים על ייעוץ זוגיות אך חוששים שמעכשיו בכל שבוע יהיה עליכם להיפגש עם היועץ שלכם למשך שנים ארוכות? אם כך, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. אומנם זה נכון שייעוץ זוגיות הינו תהליך עם שלבים שונים ולכן זה גם לוקח זמן, אך לא מדובר על תהליך ארוך מאוד. למעשה רוב הזוגות מסיימים את הייעוץ גם אחרי כמה חודשים בודדים, כך שאתם לא צריכים לחשוש מהעניין הזה.
כמו כן, זה ברור שיש גם זוגות שמוטרדים משאלת העלויות, כי כל יועץ זוגיות שלמד את התחום וייתן לכם שירות גם יגבה מכם כסף. אומנם זה נכון שחשוב וטוב להשקיע בזוגיות שלנו, אך לא כולנו נהיה מוכנים לעשות את זה בכל מחיר. לכן החדשות הטובות הן שיש היום יועצים שלא גובים מחירים מאוד גבוהים כך שאין סיבה ללכת ולשבור קופת חיסכון. בררו מראש כמה תעלה לכם כל פגישה והתחילו לשקם את הזוגיות שלכם כבר עכשיו, כי חבל לדחות את העניין.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות