כמה עולה טיפול זוגי

כיצד טיפול זוגי יעזור לכם?

עוד לפני שננסה לענות על השאלה כמה עולה טיפול זוגי, חשוב להבין מה כולל הטיפול ואיך הוא יוכל לסייע. אנשים רבים לא מבינים איך אפשר בכלל לדבר עם גורם שלישי על הזוגיות שלהם, כי זה כמו להכניס אדם נוסף למערכת היחסים. עם זאת, דווקא בגלל שמדובר על אדם חיצוני שלא קשור לאף אחד מכם, היכולת שלו להיות אובייקטיבי ולסייע גדולה יותר. בנוסף, לפעמים זוגות נכנסים לסוג של מעגל, לופ, שקשה מאוד לצאת ממנו.
כל אחד ממלא תפקיד מסוים, חוזר על אותם הדפוסים, החיוביים אך גם השליליים ומתוך הקשר קשה מאד לראות את התמונה הגדולה, להבחין בין עיקר ותפל, להבין מאיפה יש להתחיל וכיצד ניתן לשנות. אם בדיוק בנקודה הזאת תכניסו מטפל זוגי, אתם תראו שהוא יוכל לעזור לכם לצאת ממעגל האימים הזה הרבה יותר מהר ממה שנדמה לכם. לכן זה לא במקרה שהטיפול הזוגי מצליח כל כך ובשנים האחרונות הפך כה רווח ובהחלט כדאי גם לכם לנסות לגשת לתהליך אם יש לכם צורך בכך.

כך תבחרו את המטפל הזוגי שלכם

כדי להבין כמה עולה טיפול זוגי צריך להבין שיש לא מעט מטפלים שמציעים שירות כזה. לכן זה ברור שאם תדברו עם שלושה מטפלים שונים, תקבלו שלוש הצעות מחיר שביניהן תוכלו לבחור. מה שכן, ולמרות שיש חשיבות לשאלה כמה עולה טיפול זוגי, אין ספק שגם צריך לבדוק עוד כמה דברים אודות המטפל העתידי שלכם. לדוגמא: מה ההשכלה שלו? האם הוא באמת למד את הדברים לעומק ובצורה רצינית? האם מדובר על מטפל שיש לו לא מעט המלצות אונליין? כדי להיות מטפל זוגי טוב ומוצלח צריך ניסיון ולכן חשוב לבדוק במי אתם בוחרים. אל תתביישו לשאול את המטפל שלכם כל מה שמעניין אתכם ויכול להיות רלוונטי עבורכם, כי אחרי הכול, אתם מפקידים בידיו משימה חשובה מאוד – את הטיפול בזוגיות שלכם.

מה באמת ישפיע על המחיר?

רוצים לדעת כמה עולה טיפול זוגי? אם כך, כדאי שתדעו שיש לא מעט נתונים שיכולים להשפיע על המחיר. לדוגמא:

  • הוותק – מזה כמה שנים עוסק בתחום הזה המטפל שאליו אתם פונים?
  • המוניטין – האם בחרתם את המטפל הזוגי שיש לו את המוניטין הכי טוב באזור?
  • משך הטיפול – האם מדובר על טיפול זוגי נקודתי וקצר או על טיפול ארוך יותר?

בנוסף, כמובן שגם התחרות בשוק יכולה להשפיע על המחירים. לכן אין שום דבר רע בכך שיש כל כך הרבה מטפלים זוגיים, כי זה אומר שהם מתחרים זה בזה, מה שמוביל לא פעם לירידה במחירים.

האם טיפול זוגי מונע גירושין?

זו עוד שאלה שתמיד חוזרת על עצמה, אם כי זה ברור שאין לכך תשובה אחת נכונה. זה תלוי בכם, בזוגיות שלכם, בסוג המשבר שאתו אתם מתמודדים וגם בשאלה באיזו נקודה בדיוק התחלתם את הטיפול. בהחלט יכול להיות שגם אחרי טיפול זוגי, תחליטו שאתם בכל זאת רוצים להתגרש. מצד שני, יכול להיות גם שבמהלך הטיפול תגלו שאתם יכולים להתמודד עם המשבר ולצלוח אותו ביחד. כך או כך, אין ספק שטיפול זוגי זה משהו שכדאי לנסות, כי אפשרות הגירושין תמיד תמתין לכם ותוכלו לבחור בה גם בעתיד. היא תמיד תהיה יקרה יותר ורצויה פחות מהאופציה לייצר זוגיות בריאה וטובה עם האדם שכבר בחרתם בו פעם אחת.

מידע והסברים – ייעוץ זוגי

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות