גירושין

נישואין או גירושין, מה עדיף

הרבה אנשים נמצאים בסטאטוס נשוי שנה אחרי שנה, סובלים ממערכת יחסים לא בריאה אך ורק בגלל שהם כבר נמצאים בסטאטוס,"נשואים" והם מתייחסים לכך כמצב שאינו ניתן לשינוי מכורח הנסיבות.
אנו באוראל שופן לא מעודדים לפרק את החבילה כל כך מהר, ומנגד אנחנו גם לא בעד חתונה קתולית, לפעמים הדבר הנכון ביותר עבורך הוא לשחרר. זוגות רבים שהיו במערכת יחסים מאוד קשה במהלך הנישואים הופכים ממש לחברים טובים דווקא אחרי הגירושין, עם או בלי ילדים, הדבר תמיד אפשרי.
אם כבר פירקנו את החבילה אז למה להרגיש רע בגלל אי אילו הסכמות? בואו נמצא את עמק השווה ונגיע למצב בו יש במינימום יחסים פושרים וענייניים ובמקסימום פירגון ושיתוף. גירושין היא בהחלט לא מילה גיסה.

גירושין או הכח של הביחד

  • איך יכול להיות שכל כך אהבנו ועכשיו אנחנו שונאים?
  • האם עוד אפשר לתקן?
  • אבל מה יהיה עם הילד? הוא לא אשם…
  • האם ניתן להחזיר את הגלגל לאחור?

יש אינסוף שאלות שאפשר לשאול בכל הנוגע לגירושין, אם אתם נשואים (בדרככם להתגרש), תמיד עוד אפשר לתקן, ונחשו מה? גם גרושים יכולים לתקן דברים במערכת היחסים ביניהם ולהגיע חזרה להסכמה ואפילו לזוגיות מאושרת אם יש נכונות ורצון אמיתי מצד שני הצדדים.
אם אהבתם פעם – אתם יכולים לאהוב גם בעתיד, בסופו של דבר הבנאדם בו התאהבתם נמצא כאן לנגד עינכם, בין אם עברה שנה אחת או עשרים שנים, הבסיס האנושי תמיד נשאר, ואת הברק בעיניים ואת חדוות החיים אפשר להביא בחזרה אם רוצים. זה לוקח זמן ואנרגיה – זה כן, לא אמרנו שזה יהיה קל, צריך להשקיע בשביל שזה יצליח, אבל ככה זה בחיים אם אתה רוצה משהו – עליך להשקיע בו את מירב המאמצים על מנת שיצליח.

סיבות לגירושין

  • אי הסכמה בנוגע להחלטות כלכליות
  • אובדן התשוקה
  • חוסר הערכה כלפי בן הזוג
  • שינויים דרסטיים – קריירה, ילדים
  • בגידות

ועוד

יש סיבות רבות לגירושין, את רובן שני בני הזוג מכירים ויודעים שהם נמצאים בקשר (אותם הפערים או הבעיות) אך לא עושים שומדבר בכל הנוגע לזה, בין אם מדובר באדישות ואובדן האמונה בקשר ובין אם מדובר בחוסר זמן ויחס – דברים הקורים לאנשים רבים החיים את השגרה היומ-יומית בישראל, המורכבת מיום עבודה ארוך, לחץ ודברים נוספים היכולים לגרום לבן הזוג לשכוח מקיומו של בן הזוג השני.
אחד המפתחות לאתר את אותם קשיים, פערים או בעיות הצצות בקשר בין בני זוג, לפני שמגיעים למקום בו הפתרון היחיד הוא גירושין הוא מודעות – ולכן לפני שאתם רצים לרבנות כדי לסיים את האפיזודה הזוגית שלכם, אנו ממליצים לכם לקבל את ההחלטה שלכם – בכל מצב אשר היא תהיה בין אם בעד או נגד, לבד או לכוד, אבל מה שחשוב הוא שאת ההחלטה הזו תקבלו ממקום של מודעות אמיתית, ולכן שהבחירה הנכונה שלכם או אי הבחירה שלכם בגירושין תהיה נכונה ומדויקת עבורכם. באוראל שופן נשמח לעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם כשאנחנו מבינים באמת ולוקחים בחשבון את כל הפרטים הרלוונטיים.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות