לייצר את הזוגיות שאני רוצה לחיות בה

תהליך קצר וממוקד 100% תכלס

לקבלת מידע נוסף

שלח/י הודעה לאוראל

בתהליכים של ייעוץ זוגי אוראל מלווה זוגות במשבר אל זוגיות בריאה ותקשורת נכונה סביב אתגרי החיים כמו בגידה ומשבר אמון, קשיים משפחתיים, פערים מיניים, וגם במתיחויות שנוצרות פעמים רבות סביב תכנון חתונה, טיפולי פריון והורות משותפת.
זוגות פונים לאוראל גם במטרה לשפר את חייהם המשותפים ולא לאור אתגר או קושי, אלא מתוך מטרה לצמוח יחד ולהיות מאושרים יותר.

אם המשפטים האלו עברו לך בראש בזמן האחרון, סימן שהגעת למקום הנכון

קשיים בזוגיות על רקע של תקשורת (כמו המשפטים שהצגתי למעלה), אלו קשיים שניתן להתגבר עליהם בעזרת עבודה והשקעה, תוך תהליך קצר מועד של ייעוץ זוגי, במסגרתו תעבדו עם כלים שיותאמו אליכם באופן אישי לאחר היכרות ואבחון עפ"י המודל הייחודי אותו פיתחתי ועליו בין השאר אני מתבססת.  

ניתן לבצע ייעוץ זוגי גם לבד ולהגיע לשיפור משמעותי

או להתחיל לבד ולשכנע את בן הזוג להצטרף בהמשך כאשר הוא רואה את השיפור ומבין שכוונותיכם רציניות ולא מדובר בעוד רעיון בר חלוף.

הגענו לשלב בקשר שבו צריך להחליט- לחתונה או לפרידה. היו לי הרבה ספקות ופשוט לא הצלחתי להגיע להחלטה כל כך משמעותית לבד. חברה שלי תמכה ביעוץ זוגי ואחרי כמה פגישות של הכוונה נכונה, שאלות נכונות וכלים נכונים שקיבלנו הגעתי למסקנה ברורה- זו האישה של חיי. אני חושב שאנשים שמתמודדים עם בעיות בקשר שלהם בכל שלב חייבים ללכת לייעוץ. אוראל עזרה לנו בדברים שבכלל לא ידענו שאפשר לשפר ואני יודע שאנחנו נחזור אליה אם יהיו לנו מהמהמורות נוספות בעתיד. היא פשוט באמת רוצה בטובת הזוג, רואה כל אחד בנפרד ואת שניכם ביחד והכי תאכלסית בעולם.
בן, 34
נתניה
אוראל הצילה לנו את הבית בתקופה הכי קשה שלנו. לא היה זמן לנשום ולא היה כסף לשלם וכל כך פחדנו שזה יהיה בזבוז ושסתם נריב שם. אין מחיר לאושר, אין מחיר למשפחה ולבריאות ופשוט לפעמים צריך עזרה ממישהו חיצוני שמבין עניין. אוראל, היית כל כך מקצועית, וזריזה ועניינית. בלעדייך היינו היום במקום אחר בטוח.
סילביה, 45
באר שבע
אחרי שנתיים מדהימות ביחד, בן זוגי הציע לי נישואין, ומאושר גדול התדרדרנו תוך חודש לתקופה הכי קשה שלנו. ארגוני החתונה, יחד עם היום יום המוטרף, הלחץ מהמשפחות והלחץ שלנו בכלל מהמעמד גרמו לנו לריבים קשים שהפכו את התקופה לסיוט. ידענו שאנחנו רוצים להתחתן, אבל היינו זקוקים לעזרה בתקשורת בינינו וקיבלנו שיטות לחיים, שיטות שהפכו את הזוגיות שלנו למדהימה.
אביב, 28
גבעתיים
הגענו לאוראל אחרי 4 שנים ביחד, שלוש שנים של נישואין, עם ילד בן שנתיים, ואחרי שהיינו פרודים חצי שנה, וגרתי אצל ההורים שלי. למרות שהיה הסכם גירושים מוכן שלשנינו היה נוח איתו ושחשבנו שזו הדרך היחידה כי אנחנו לא מסתדרים, שכנעתי את בעלי לבוא לאוראל, אפילו שהוא לא חשב שיש טעם. שנינו לא האמנו שבתוך 3 חודשים הפכנו לזוג חזק- אהבה היתה שם תמיד, אבל מהר מאד בזכות הכלים הצלחנו להבין אחד את השני. כל אחד הבין מה הנקודות הכי חשובות לו ולאחר, למדנו איך לעשות אחד את השני מאושרים, איך לוותר על ריבים לא חשובים ואיך לקבל ולתת את מה שאנחנו באמת רוצים. למדתי כלים כל כך חשובים לזוגיות וגם בעלי שבכלל לא רצה לבוא בהתחלה. אני עכשיו נמצאת בזוגיות כמו שתמיד חלמתי להיות בה ואני מרגישה שהצלתי את החיים שלי בכך שלא ויתרתי על זה ממש ברגע האחרון. שווה לנסות- גם אם אתם מרגישים שזה אבוד ושאתם פשוט לא מתאימים- שווה לנסות. גירושים זה קשה ויקר והשוק בחוץ לא משהו וגם חבל על הילדים. לפעמים יש לנו בבית בדיוק את מה שאנחנו רוצים- פשוט צריך לעבוד על זה ולחזק את זה. תבואו לאוראל ותסמכו עליה. מכל הלב- היא מלאך.
נדיה, 30
נתניה
אחרי יותר מ50 שנה של נישואין פתאום הגיעה הפנסיה והיה לי לא טוב בבית עם האישה שעדיין עבדה ולי היה משעמם והייתי בודד והרגשתי כמו עול. השתנו לי החיים פתאום והיה לי קשה בזוגיות ואוראל עזרה לי לבד כי אשתי לא רצתה להצטרף. טוב לי יותר היום ואני מרגיש שיש לי חיים ואני שמח שהלכתי לאוראל.
שלום, 72
תל אביב
אוראל עזרה לי לשכנע את אשתי שמתנגדת לטיפולים. הרגשתי שאין לי חום בבית, אין לי תקשורת, אין לי אהבה, אין אינטימיות. הרגשתי שאני אבא טוב ובעל טוב ושאני אוהב את אשתי מאד אבל חסר לי כל מה שצריך להיות מבחינתי בזוגיות. לא ידעתי איך לפנות לאשתי עם רוב הדברים שהפריעו לי כי פחדתי ממריבות ופחדתי שזה יהרוס עוד יותר. התהליך שעברנו פשוט השאיר אותי המום, כבר אחרי כמה פגישות היה אפשר להרגיש שינוי משמעותי בינינו. אנחנו ממש התחלנו לדבר באותה שפה. אשתי התחילה לראות אותי ולהבין שרע לי ולעשות לי טוב, ואני הבנתי מאיפה הגיעו ההתנהגויות שלה, הבנתי איפה אני פוגע בה ואיך אני יכול להיות הרבה יותר טוב בשבילה. האווירה בבית השתנתה מקצה לקצה כבר תוך חודש וכאשר סיימנו את התהליך הרגשתי שאני פשוט חי בזוגיות טובה עם המון אהבה. שינוי כל כך מהיר בזמן כל כך קצר, חבל לי שלא הגענו אליה לפני כמה שנים כשהכל התחיל להתדרדר.
אריק, 52
הרצליה

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות