ייעוץ זוגי ואימון לזוגיות

מפנים מקום לאהבה

תאמו פגישה לבירור התאמה לתהליך אישי

לתיאום פגישה ללא עלות לבירור התאמה לתהליך

חייג/י עכשיו 054-4574663 או מלא/י פרטים ליצירת קשר

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים 

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים

לקוחות מספרים על העבודה עם אוראל

נעים מאוד

אני אוראל שופן, יועצת זוגית ומינית ומומחית לתקשורת רומנטית. כבר שנים שהתהליכים שלי מובילים פנויים ופנויות לזוגיות מאושרת ללא קשר לגיל, למראה, לנסיון קודם או למקצוע.

יש לי את התהליך המוכח והטוב ביותר ליצירת זוגיות

התהליך הייחודי שאני מציגה בפניך הביא מאות פנויים ופנויות שלא האמינו שהם יכולים, לזוגיות המאושרת עליה הם חלמו וכל זה מהר יותר ממה שהם יכלו לדמיין, כאשר הפידבק שאני שומעת יותר מהכל הוא "…לא האמנתי שזה יקרה לי כל כך מהר".

יש לי מאגר שידוכים יחיד מסוגו שמכיל רק נשים וגברים שעברו תהליך ליצירת זוגיות

מדפדוף באפליקציות עולה בך תחושה שכולם לא רציניים/יות? אפילו דפוקות/ים? אני מעניקה מענה גם לתחושות האלה עם המאגר יוצא הדופן שמכיל רק נשים וגברים שעברו תהליך, שעשו עבודה עצמית ונמצאים/ות היום במקום של מוכנות לזוגיות. השדכנית שלי עושה הכל בשביל לחסוך ממך את אשליית השפע ולהכיר לך מישהו/י מתאים/ה שעשו תהליך והיום מוכנים לזוגיות.

זה מה שחסר וזה מה שיעבוד

הרי אם תחשבו רגע בהגיון, תבין שכל מה שאתם צריכים זה להבין מה חוסם אתכם היום מלהגיע לזוגיות, לשבור את המחסומים האלו, לקבל כלים מעולים כדי שיהיה לכם ברור לגמרי מה כן לעשות, להכיר מישהו/י מתאימ/ה, האבחון הכלים היחודיים ומאגר השידוכים המיועד לאנשים שעברו תהליך – ולהם בלבד הם כל מה שצריך כדי לייצר זוגיות בתחנה אחת מופלאה.

אז מה ההשקעה שלך באהבה

בתוך כ- 10 שבועות, תגשרו על כל הפערים ותתגברו על קשיים שחשבתם שתמיד ילוו אתכם. האסימונים יפלו ותבינו אחת ולתמיד- איך להישאר את/ה ולהגיע לזוגיות!

לא אתן לך לוותר על החלום ליצור זוגיות מאושרת, עם המון ביטחון ואפילו הנאה בדרך ולכן ההשקעה בתהליך היא זעומה ביחס לערך שהיא תכניס לחייך, כבר מאותו היום בו יתחיל המסע שלך לחיפוש אהבה ממקום נכון ושלו, מתוך הבנה שלא צריך להיות אשה או גבר כזה או אחר כדי למצוא אהבה, מתוך הבנה שלא צריך לשחק משחקים ולהיות מישהו/י שאתה לא כדי שנשים/גברים יתעניינו בך. תבינ/י איך להביא את עצמך על הצד הטוב ביותר, תדע/י כיצד לפעול בכל נקודה ותייצר/י זוגיות שנכונה לך. האושר הזוגי שהאהבה הרומנטית מאפשרת יהיה חלק בלתי נפרד מחייך והיום הזה קרוב מתמיד.

לא אתן לך לשלם מבלי להתרשם

לתיאום פגישה ללא עלות לבירור התאמה לתהליך חייג עכשיו 054-4574663 או השאר פרטים ליצירת קשר

*בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים

קטעים נבחרים מהתקשורת בהשתתפות אוראל

סיפורי הצלחה

לתיאום פגישה ללא עלות לבירור התאמה לתהליך חייג עכשיו 054-4574663 או השאר פרטים ליצירת קשר

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים

עוד רגע יהיו התוצאות