התאמה זוגית

מציאת בן הזוג המושלם מתחילה בהתאמה זוגית, אז איך מגלים אם מישהו מתאים לי או לא? איך בודקים התאמה זועגית עם בן או בת זוג פוטנצילאית בנסיון להבין האם בן הזוג שיש לנו או במטרה להבין איזה בן זוג יתאים לנו חשוב להסתכל מעבר לצ'ק ליסט של פרמטרים יבשים. דווקא מה שאנשים חו תמתעקבים עליו הוא העולם הערכי.

התאמה זוגית זה קודם כל מה חייב להיות בזוגיות שלי כדי שאני אהיה מאושר בה

המטרה היא להבין איזה בן זוג מתאים לנו, חשוב לפני הצ'ק ליסט להתמקד בעולם הערכי עם הבנה עמוקה של מה אני באמת צריך כדי להיות מאושר בזוגיות שלי, מה חייב להיות בזוגיות שלי כדי שתהיה התאמה זוגיות. ואחרי שמתמקדים בכמה דברים האלה שאנחנו חייבים מבחינה ערכית כדי להיות מאושרים בזוגיות העתידית הרבה יותר קל לנסות למצוא רמזים בפרטנר קיים או במישהו שמתחילים לצאת איתו כדי להבין האם הוא יכול להיות זה שיתאים לי מבחינה זוגיות ולהבין שקיימת ביננו התאמה זוגית מהמקום הנכון.

אז מה לחפש בבן/בת הזוג כדי להבין אם יש התאמה זוגית?

חשוב להבין את עולם הערכים שלי, ניתן לעשות את זה בעמצאות עבודם עם כלים שעוזרים לנו לזהות את הערכים המרכזיים שחשובים לי בזוגיות הנוכחית או העתידית שלי וזה מחזק מאוד את הסיכוי להבנה מה היא התאמה זוגית. הבנה של ערכים כאלו יעזרו להפריד בין עיקר לתפל ולדעת על מה אפשר להתפשר ומה קריטי באדם שיחייה איתי.

התאמה זוגית זה לא אומר בן זוג מושלם

לא. המהות היא אישית וערכית, חשוב לחזור לבסיס כדי להבין מה חשוב כדי שנהיה מאושרים. חשוב להבין שאנחנו בטוח לא נקבל התאמה זוגית זה לא מדבר על לקבל אדם אידיאלי שיהיה לצידי, התאמה זוגית לא מדברת על לחפש אדם אידיאלי אלא על לחפש מישהו שהוא מועמד אידאלי שלתפקיד של בן הזוג עבורי שאייצר איתו זוגיות טובה מבחינה ערכית מאוד קל לנו להבין שלא יהיה לנו בן זוג מושלם אבל אחר כך זה לא נעים לראות איך זה נראה שבן זוג לא מושלם ואנחנו חושבים שזה פשרה ואנחנו צריכים להבין מה הם אותם דברים שחייבים להיות בזוגיות שלנו שתהיה שמחה וטובה ותחזיק מעמד ושאר הדברים שיכול להיות שהיה נחמד אם יהיו בבן הזוג שלי או שזה יהיה מעצבן או מפריע אם זה יחסר בו או בה אבל זה לא מה שישפיע ויקבע אם תהיה התאמה זוגית. למשל יכול להיות שיהיו בו דברים שמעצבנים בי ואני לא מעריכה אבל זה עדיין בסדר וזה לא אומר שאין התאמה זוגית, כמו שאנחנו לא אוהבים בעצמנו את הכל זה עדיין בסדר.

הנושא של התאמה זוגית מדבר על מיקוד

מיקוד שחסר להרבה אנשים למה הם צריכים כדי להיות מאושרים בזוגיות שלהם, זה תפקיד מאוד ספציפי שאדם צריך למלא. חשוב להבין שבטוח לא נקבל אדם אידאלי שיהיה שם לצידי ולא על לחפש אדם אידאלי, התאמה זוגית זה אומר לחפש מישהו שהוא מועמד אידאלי כבן זוג עבורי מבחינת הזוגיות שאני הולכת לייצר מבחינה ערכית ולא להצמד לצ'ק ליסט אלא להתמקד במה שקריטי עבורי שיהיה שם אצל בן או בת הזוג כדי להיות מאושר. מה הם אותם דברים שאחנו חייבים שיהיו בזוגיות שלנו כדי שתהיהי זוגיות טובה ושמחה שתחזיק מעמד כדי שתהיה התאמה זוגית.

רוצים להבין איך מגלים מה הם הערכים שחשובים לכם להתאמה זוגית נכונה? התקשרו אליי עכשיו או השאירו פרטים בתהליך קצר מועד פרונטלי או אונליין נגלה את הערכים החשובים לכם ונעבור בצקופה קצרה על כל הדברים שידייקו את מה שאתם צריכים כדי להגיע לזוגיות מעולה ושמחה.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות