איך להכיר בן זוג

האם כדאי להכיר בן זוג באפליקציות היכרויות שונות?

אין ספק שהיום זו אחת מהדרכים הכי מקובלות שיש, כי מי מאתנו לא מכיר אנשים שמצאו אהבה אונליין או דרך אפליקציה כזו או אחרת? לכן ברור מדוע גם את חושבת על האפשרות הזאת, אך את חייבת להבין שבשביל שזה יצליח שם, צריך לפעול בדרך נכונה ולא כולם מבינים מה היא. אנשים מבזבזים המון אנרגיות וזמן על אפליקציות ולא מצליחים לייצר אינטראקציות שרלוונטיות עבורם, על אף השפע המצוי שם. לכן, כדי לגשת לדבר הזה בצורה הכי נכונה ובעיקר אם זה לא הולך, כנראה שיש מה ללמוד. היכרות אונליין דורשת לא פעם סבלנות, יציבות ואופטימיות וזה בהחלט יכול להיות לא קל. מצד שני, יש משהו מאוד נוח באפשרות הזאת, שכן היא באמת מאפשרת לייצר קשרים היישר מהספה בבית.

מעבר לשאלה הפרקטית של איך להכיר בן זוג, חשוב להתייחס גם למצב הנפשי בו את נמצאת. אסור לשכוח שבסך הכול מדובר על בני אדם וממש כפי שלך יש חושים מאוד מחודדים, כך קורה גם אצל האנשים שאיתם תצאי לדייטים. זה אומר שאם מה שתשדרי זה שאת נואשת למצוא זוגיות, עלול להיות שכל מי שיישב מולך יקבל את המסר הזה וזה ייראה לו קצת פחות מושך. מצד שני, גם להביע חוסר עניין מוחלט או אדישות זו לא דרך שמומלץ לבחור בה. לכן כדאי שתתייחסי גם לרגשות שלך ולמצב המנטאלי ובמידה ואת לא בטוחה שאת יודעת להתנהל מול אלו על הצד הטוב ביותר, חשוב להשקיע בכך רגע לפני שקופצים למים.

איך מתנהלים מול בן זוג חדש?

יצאת לכמה פגישות עם מישהו שמצא חן בעינייך ועכשיו את כבר לא תוהה איך להכיר בן זוג אלא מעניין אותך לדעת איך יוצרים זוגיות? אם כך, את לא לבד. רוב אנשים מתקשים בנקודה הזאת, כי אומנם אפשר למצוא חן בעיני הרבה גברים ונשים, אך להפוך את הכימיה הזאת לזוגיות ולאהבה זה תהליך שלא תמיד הולך חלק.

ראשית, צאי מנקודת הנחה שיש כאן עניין של טיימינג ועבור רבים מאתנו, טיימינג הוא כמעט הכול בחיים. שנית, לא תמיד מה שנראה בעינייך מושלם יכול להרגיש כך גם עבור הצד השני. כדי להפוך דייטים מוצלחים לזוגיות של ממש צריך להבין את תהליך הדייטינג, להבין את השלבים השונים של התהליך הזה ואת הציפיות ההגיוניות לכל שלב. בנוסף צריך לדעת להתנהל נכון מבחינה רגשית ומבחינה תקשורתית מכיוון שהתאמה היא לא כל הסיפור וללא התנהלות נכונה הכל יכול להתפוצץ ברגע. תהליך הדייטיג הוא מאד עדין, מאד שברירי וגם מרגש ונעים ויפה. חשוב להבין שלפעמים אפילו וואטסאפ שנשלח לא בזמן המתאים או לא עם התוכן ההולם עלול להרוס הכל.

מה עושים אם זה לא הצליח?

היית בטוחה שמצאת בן זוג לחיים? התרגשת מאוד אבל אחרי כמה פגישות הוא פשוט נעלם? אם כך, אנחנו יכולים להבין מדוע את חוששת ותוהה מה ניתן לעשות בנידון. האמת היא, שתקשורת רומנטית וכלים ליצירת זוגיות אלו דברים שלגמרי אפשר ללמוד היום דרך תהליך ממוקד ומותאם אישית. בתהליך מהסוג הזה ניתן לעצור את הדפוסים וההרגלים שמחבלים לך בדרך ליצירת זוגיות, לקבל סדר ובהירות בהקשר הזה ולעלות על המסלול הבטוח בדרך ליצירת זוגיות בריאה ושמחה.

מידע והסברים – ייעוץ זוגי

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות