אימון לזוגיות

פנו אליי בווטסאפ
צרו איתי קשר בווטסאפ
(בדיקת התאמה לתהליך - ללא עלות)

מענה אישי מובטח בכל שעה

יש להמתין בסבלנות

סדנת וידאו

הסדנא ליצירת זוגיות
(צפיה בפרק 1)
הסדנא ליצירת זוגיות

קורס וידאו בממשק אישי

פגישת ייעוץ

פגישת הכרות בקליניקה
(30 דקות- ללא עלות)

בוא לקפה

רחוב החשמונאים 23 ת"א

כיצד אימון לזוגיות יוכל לסייע לכם?

גם אתם מרגישים שהדרך לזוגיות כבר הפכה לסיפור חייכם? כל החברים שלכם כבר התחתנו ורק אתם לא מוצאים זוגיות? מנסים למצוא את האחד או את האחת? בכל פעם כשיצאתם לכל מיני דייטים זה לא באמת עבד? אם כך, לפני הכול, תוכלו להירגע ולהתנחם בידיעה שאתם לא לבד.
זה קורה להרבה מאוד אנשים ואין ספק שבעידן המודרני, שבו הכול הפך לווירטואלי, הדברים הם עוד יותר מורכבים. אנשים יכולים להעביר ימים שלמים מול המחשב, בכל מיני פלטפורמות שונות, ולמעשה להתרחק מהמציאות בצורה כזאת. לכן כדאי שתדעו: אימון לזוגיות זו בחירה טובה שבהחלט יכולה לעזור לכם.
בעזרת אימון לזוגיות תוכלו להבין מה עשיתם לא ממש טוב עד עכשיו ומה תוכלו לשנות כדי שלא רק תמצאו זוגיות בריאה וטובה, אלא גם להתנהל בקשר על הצד הטוב ביותר ולתקשר נכון כדי לייצר זוגיות שתחזיק מעמד באושר.

אימון לזוגיות, הינו תהליך שמיועד לכל מי שרוצה זוגיות אבל חווה קושי ספציפי לייצר אותה, לעיתים מבלי שהוא או היא יודעים מה הסיבה לכישלונות הרומנטיים החוזרים ולהפתעת הסביבה שדואגת להזכיר חדשות לבקרים- 'איך בחור/ה כמוך לבד?!'
תהליך מסוג זה, תפקידו לעזור למתאמן להתגבר על המחסומים, האמונות והדפוסים שמפריעים לו לייצר זוגיות ולהחליף אותם בתכנית עבודה, בכלים שיעזרו לו לממש זאת. בתוך כך עשויה להיות עבודה על חיבור לרעיון של זוגיות ול'אני הזוגי', כלים ליצירת הזדמנויות רומנטיות רלוונטיות, כלים לבחירות פרטנר מתאים וקבלת החלטות משרתת וכמובן כלים להתנהלות בריאה בתהליך הדייטינג המורכב והשברירי שבעזרתם לומדים לתקשר נכון ולהוביל את הקשר לזוגיות במידה והוא אכן מתאים. 


האם אימון לזוגיות יכול לעזור למי שכבר נמצא בזוגיות?

התשובה היא בהחלט כן. אימון לזוגיות מתאים לא רק למי שמתקשה לייצר קשר זוגי, אלא גם למי שרוצה לטפח את הקשר הקיים או לקבל החלטות בנוגע אליו, כמו למשל- האם הקשר הזה הוא הקשר המדויק לכם. פעמים רבות אנחנו אומנם נמצאים בזוגיות עם אדם שאנחנו מעריכים ואוהבים, אך בפועל לא פשוט לנו שם ומורכב עבורנו לצלוח את המשברים השונים ואפילו את המהמורות הקטנות.
לכן, אם גם אתם מרגישים כך, כדאי שתדעו שלא פעם אימון לזוגיות זה הפתרון. אתם יכולים להיפגש, כיחיד או בזוג עם איש מקצוע, לשבת אתו, לדבר ולקבל את הכלים הכי טובים ומדויקים על מנת להתגבר על כל אותם הדברים שמקשים עליכם. לטפח את הזוגיות שמלווה אתכם בחיים זה משהו שבהחלט שווה את ההשקעה שלכם, כי מי שחי בזוגיות מספקת ונעימה, פשוט חי חיים בריאים וטובים יותר. זה הופך גם ימים רעים וקשים למשהו שהרבה יותר נעים להתמודד אתו, אז למה שלא תשקיעו בעניין כזה אם הוא כל כך חשוב?

כיצד להחליט עם מי כדאי לעבור אימון לזוגיות?

האמת היא, שבין אם אתם נמצאים בשלב שבו אתם מחפשים זוגיות ובין אם אתם רוצים לטפח ולהעמיק את הזוגיות שבה אתם נמצאים, כדאי יהיה לבחור נכון באדם שיעביר אתכם תהליך כמו אימון לזוגיות. יש היום לא מעט יועצים, מטפלים ומאמנים שונים שעוסקים בתחום הזוגיות, כי כפי שהזכרנו לעיל, הרבה מאוד אנשים מתעניינים בנושא הזה ורוצים לשפר את איכות חייהם בהקשר הזה.
עם זאת, האם כל מאמן לזוגיות יתאים לכם? האם עם כל איש מקצוע כזה תרגישו בנוח? והאם כל אדם שלמד את התחום באמת יוכל לעזור לכם? התשובה היא שכל הנתונים האלה אינם מספיקים. מה שחשוב לבדוק באמת כאשר אתם חושבים על אימון לזוגיות, זה לראות שאתם עומדים מול מישהו שאתם מרגישים אתו בנוח בשלב מסוים וסומכים עליו.
המאמן שתבחרו, צריך להיות מישהו שנותן את הרושם שמבין את התחום, מבין את המודרניות ואת מה שהולך ממש עכשיו בזירת הדייטינג, הוא צריך להיות אדם שתכבדו את הדעה שלו ותסיכמו ללמוד ממנו כדי שבשלב כזה או אחר יווצר שם שינוי משמעותי אצלכם בתפיסה ובהתנהלות. לכן, בין אם אתם מחפשים איש מקצוע שיתאים לכם עבור תהליך כמו אימון לזוגיות ובין אם אתם רוצים לעבור ייעוץ זוגי, כדאי שתבדקו במי אתם בוחרים. אין טעם להתפשר בנושא ורצוי לפנות רק אל האדם הנכון עבורכם לתהליך הזה.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות