ייעוץ זוגי דתי

אתם זוג דתי ולאחרונה הזוגיות ביניהם לא ממש טובה? אתם מרגישים שאפשר גם אחרת והייתם רוצים לשפר את היחסים ביניכם? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד, והאמת היא, שבשנים האחרונות ייעוץ זוגי דתי זה תחום שהולך ומתפתח, כך שכדאי לקחת בחשבון את הפתרון הזה.

תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook

מה ההבדל בין ייעוץ זוגי דתי ובין ייעוץ זוגי חילוני?

אם חשבתם לרגע שייעוץ זוגי שמתאים לזוג דתי זהה לייעוץ זוגי שמתאים לזוג חילוני, כדאי שתדעו שזה לא תמיד כך. ראשית, עובדה היא שלרוב זוגות דתיים מרגישים בנוח לדבר עם מטפל דתי, שכן יש להם תחושה שהוא יכול להבין טוב יותר את הסוגיות שמטרידות אותם. שנית, ייעוץ זוגי דתי הרבה פעמים לוקח בחשבון ראיה אחרת את עולם הזוגיות ולכן טבעי שגם הייעוץ עצמו יתנהל בצורה מעט שונה. מה שכן משותף לשני האפשרויות הללו, היא שתמיד הזוג עצמו נמצא במרכב העניינים. זה אומר שבני הזוג מגיעים לקליניקה של היועץ או של המטפל ומדברים אתו על כל הדברים, גם אם מדובר על עניינים אינטימיים יותר. לא מדובר על סיטואציה פשוטה וצריך להתרגל לעניין, אך אתם יכולים להיות בטוחים שאם תתמסרו לתהליך, זה יעזור לכם להתמודד גם עם משברים מורכבים. 

איך לבחור אצל מי תרצו לעבור תהליך כמו ייעוץ זוגי דתי? 

סביר להניח שכמו הרבה זוגות דתיים אחרים, גם אתם לא תרגישו לגמרי בנוח לדבר על כך שאתם רוצים לפנות לייעוץ זוגי. משמעות הדברים היא שלא תפנו אל האחרים או אל החברים הכי טובים שלכם כדי לקבל מהם המלצות של יועצים שונים. זה נשמע לכם מוכר ולכן אין לכם מושג איפה תרצו לעבור חוויה כמו ייעוץ זוגי דתי? אם כך, כדאי שתדעו: אונליין מחכה לכם הפתרון. היום אתם יכולים לקרוא אינספור חוות דעת והמלצות אודות יועצים זוגיים שונים, אז למה לא לעשות זאת? בנוסף, כדי לעבור חוויה כמו ייעוץ זוגי דתי כדאי יהיה להחליט מראש האם חשוב לכם שהיועץ שלכם יהיה דתי או לא. זה בהחלט נכון, כמעט תמיד, שאם גם היועץ עצמו דתי, החיבור ביניכם יוכל להיות קצת יותר טבעי. מדובר על עולמות זהים עם קווים מקבילים ולכן טבעי שרוב הזוגות הדתיים בוחרים מטפל שמגיע מרקע דומה. 

האם ייעוץ זוגי דתי הינו תהליך מאוד יקר? 

זה לא משנה במה אתם עובדים, האם שניכם עובדים או שרק אחד מכם משקיע בעבודה מחוץ לבית. זה גם לא משנה לאיזה זרם דתי אתם שייכים או עד כמה אתם מגדירים את עצמכם כאנשים דתיים. מה שבטוח זה שגם אתם, כמו אחרים, ובצדק, תעדיפו לא לשלם על הייעוץ הזוגי שלכם סכומים מאוד גבוהים. כלומר מתנהלים כלכלית בצורה מסוימת וצריכים להתמודד עם אינספור תשלומים מידי חודש. לכן זה טבעי שנרצה לשמור על גבולות התקציב, מה שמעורר את השאלה: כמה באמת עולה ייעוץ זוגי דתי? האם מדובר על בור ללא תחתית כי אתם יודעים מתי הייעוץ מתחיל אך אין לכם מושג מתי הוא יסתיים? או שאולי בסך הכול מדובר על כמה פגישות בודדות שלא יהיו יקרות מידי? חשוב שתבינו: אין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת ולכן יש טעם לברר מראש כמה יגבו מכם עבור התשלום שאתם עומדים לשלם. ייעוץ זוגי דתי זו לא תמיד חייבת להיות חוויה מאוד יקרה ולכן לא כדאי שתוותרו על כך רק בגלל הכסף, אז למה אתם עדיין מחכים?  

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות