זוגיות מוצלחת

מהי זוגיות מוצלחת בעבורי

האם פעם השקעת זמן במחשבה ממוקדת על מנת להבין מהי זוגיות מוצלחת עבורך? האם ניסית לדייק מהם הדברים החשובים בבן זוג עבורך – האם החיפוש אחר בנזוג מלווה בעקרונות שמתאימים לבן הזוג האולטימטיבי שלך? ואין הכוונה לרשימת מכולת מוגזמת אלא באמת לדברים המהותיים שניכרים בקשר בן בני זוג. חלילה אני לא מנסה להשלות אף אחד ולייצר עבורו איזשהו מודל מושלם מאין כמוהו – לא זו המטרה, אבל כן יש להבדיל בין עיקר ובין תפל בתכונות הקיימות בבן הזוג.

הייתה לי פעם זוגיות מוצלחת

הרבה לקוחות מספרים לי שהייתה להם פעם זוגיות מוצלחת, בין אם הם נמצאים בזוגיות הזו עד היום – אלא שמרגישים שמערכת היחסים הזוגית שלהם אינה כתמול שלשום או לחלופין על מערכת יחסים מהעבר.

קודם כל חשוב לזכור תמיד, קשה מאוד להשוות בין זכרונות נוסטלגיים – שהמח שלנו מייפה תמיד, ומראה בדרך כלל את הדברים בצבעים יפים וזוהרים כמו משקפיים ורודים. ברור שבתחילת קשר הכל מרגש יותר , חדש יותר, מעניין יותר וזה לא הוגן להשוות את השנה הראשונה של ההיכרות לבין השנה העשירית לצורך העניין, כדי לתחזק זוגיות מוצלחת חשוב לעבוד על הדברים, חשוב לשמור על הניצוץ, לדבר על הדברים שמפריעים ולשמור על תקשורת בריאה.

זוגיות מוצלחת עבור שנינו

מתי אנשים חושבים שהזוגיות שלהם לא טובה? כאשר מצטברים מטענים רגשיים שליליים, במקרים בהם לא מדברים על הדברים או לחלופין מדברים אבל לא בנועם, ברוגע ובדרך שבה הצד השני מוכן באמת להקשיב ולהפנים. פעמים רבות אנשים "מוציאים קיטור" בשעת כעס – במצבים כאלו קשה מאוד לגשר על פערים כאלה ואחרים . כשדרך ההגשה מגיעה בסיטואציה של להט הרגע, הרבה פעמים השיח יכול להפוך לריב או ויכוח במקום לשיחה מלב אל לב. כדי לשמור על זוגיות מוצלחת חשוב לשים לב מה אנחנו אומרים, מתי זה נאמר, מי היה במקום – האם זה אחד על אחד? האם זה לפני הילדים או בני משפחה? דברים כאלו יכולים להזיק מאוד למסר.

כאשר בני הזוג משוחחים על הדברים שמפריעים להם, ומביאים את הבעיות למודעות אצל בן הזוג השני, דברים יכולים להפוך מבעיה אסטרונומית ובלתי נסבלת עבור צד אחד לכדי פתרון אמיתי שלפעמים אפילו לא דורש שינוי מאוד גדול בהתנהגות.

  • הנה מספר טיפים לזוגיות מוצלחת
  • לדבר על הדברים שמפריעים
  • גילוי התחשבות אחד בשני
  • התעניינות
  • הפגנת חיבה, פיזית ומילולית
  • הכרת תודה
זוגיות מוצלחת – זה לא בלתי ניתן להשגה

גם אתם מעוניינים לחזק את הקשר הזוגי שלכם? אתם רוצים לעבוד יחד על הדברים? אולי אין לכם זוגיות ואתם צריכים עזרה מקצועית שתתאים בדיוק למי שאתם, אשמח לעזור לך בכל מקרה ובכל מצב שבו את או אתה נמצאים. פנו אליי בוואצאפ ובואו נתחיל לעבוד על הדברים.

אני מאמינה שאפשר להגיע לזוגיות מוצלחת ועדיין להישאר אתם, בשביל קשר זוגי מוצלח צריך להתאמץ ולגלות התחשבות ופשרה אבל לא צריך לוותר על עצמך – מי שאתה ומה שחשוב עבורך.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות