טיפול בזוגיות

טיפול בזוגיות – מדוע זה כדאי? 

מגיעים אליי לקוחות רבים שנמצאים בזוגיות במצב רע, לפעמים אפילו כשהם על סף פירוק החבילה והחליטו לנסות לעשות מאמץ על מנת להתגבר על הפערים שנוצרו – ובאו לעשות טיפול בזוגיות.

מנגד פונים אליי זוגות שמרוצים ממערכת היחסים הנוכחית שלהם ורוצים לקבל ייעוץ זוגי ולהעשיר את מערכת היחסים שלהם אף יותר. טיפול בזוגיות הוא מומלץ לכל הזוגות באשר הם, הדבר יכול רק להועיל ולעזור לשניכם.

כאשר מדברים על הדברים קל הרבה יותר  להבין את הבנאדם שעומד מולך, כשכל אחד מסביר איך הוא רואה את הדברים, מה המחשבות שלו, מה הציפיות שלו קל הרבה יותר להסתדר. כאשר אנו מביאים דברים לכדי מודעות אצל בן הזוג שלנו אנחנו לא רק עושים משהו עבור האינטרסים האישיים שלנו אלא אנחנו משקיעים במערכת היחסים שלנו. כאשר בן הזוג שלי מבין אותי טוב יותר זה גם הופך את הכל ברור יותר עבורו, וכך אנחנו מגשרים על הפערים בצורה הטובה ביותר, בלי לשמור דברים בבטן, בלי מטענים במצטברים. יש גם דרך לומר את הדברים, זה גם עניין חשוב מאוד בתקשורת בריאה – דרך ההגשה. אין מה לעשות, התזמון בו אנחנו בוחרים להעיר הערות, הניסוח שלנו, המילים שיוצאות לנו מהפה יכולות להעביר את אותו המסר ב180 מעלות, כלומר הכל תלוי בנו.

 

על מה עובדים בטיפול בזוגיות? 

  • הבנה כיצד הדברים נראים מנקודת המבט של בן הזוג
  • הכלה של רצונות, תחושות וביקורת
  • תקשורת כנה ופתוחה
  • מסקנות ויישום של דברים שאפשר לעשות למען האחר
  • הגדרה של הביחד כפעילות זוגית

 

טיפול בזוגיות אצל אוראל שופן

מתלבטים אם כדאי לכם להגיע לטיפול בזוגיות אצלי בקליניקה? אני מזמינה אתכם לפנות אליי דרך האתר גם אם טרם החלטתם, אני כאן כדי לעזור בייעוץ זוגי, ביעוץ אישי, ובכל דבר הנוגע לזוגיות שלכם. גם אם אתם לא נמצאים בזוגיות אתם מוזמנים לפנות אליי לייעוץ לפנויים פנויות.

בואו נדבר וביחד נבין מה הבעיה, איפה אפשר לשפר את הדברים , כיצד ניתן להפוך את מערכת היחסים שלנו – בין אם אתם נמצאים באחת כזו ובין אם אתם ללא זוגיות כרגע – אשמח לתת לכם ייעוץ אישי ומותאם בדיוק לכם, למי שאתם, לצרכים שלכם. בסופו של דבר הכי חשוב לי שתישארו אתם במערכת היחסים. בני זוג הם דבר חשוב שיוצרים יחד זוג, אבל חשוב לשמור גם על כל אחד מהפרטים כאינדיבידואל שהוא.

 

האם טיפול בזוגיות הפך לדבר שבשגרה

הרבה פעמים כשזוג מגיע אליי כאשר יש פערים תהומיים ביניהם, וכבר הצטברו מטענים אדירים ניכר כי אחד מהם נמצא בעמדה כאילו הוא "עושה טובה" שהוא מגיע לייעוץ הזוגי. זה נפוץ מאוד שאנשים שלא התנסו בחייהם בייעוץ אישי , בין אם ברמת פסיכולוג, קואצ'ר וכו' מרגישים מאוד מאויימים בכל הסיטואציה הזו של אדם זר שנכנס לך לקרביים. לכן הרבה פעמים טיפול זוגי יכול להרתיע, במקרים כאלה אני תמיד מציעה לעשות פגישת היכרות אישית אשר קודמת לפגישה הזוגית, זה יכול להיות פתרון. כדי שהייעוץ יהיה פרקטי באמת חשוב שהנוועץ יגיע פתוח וינסה כמה שיותר לשתף פעולה , במידה והוא סגור קשה יותר להבין מה מפריע לו ומה הוא חושב באמת.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות