זוגיות בריאה

כל אדם שואף להגיע לזוגיות בריאה. אף אחד לא מאחל לעצמו זוגיות הרסנית, פוגענית או מחלישה, אז איך יכול להיות שלא כולם נמצאים בזוגיות בריאה? האם מדובר בבחירה מודעת, אולי אפילו מדובר בפשרה או עניין של הרגל. מה שבטוח כולנו מעוניינים בזוגיות שהיא טובה עבורינו ועובדת בצורה אופטימלית.

כיצד ניתן להגיע לזוגיות בריאה

אחד הדברים החשובים עליהם עומדת מערכת היחסים בן בני זוג היא תקשורת כנה, אמיתי ופתוחה – ללא תקשורת כזו הרבה פעמים נוצרים מצבים של אי הבנה, ויותר מכך פרשנות לא נכונה לאמירות, ולהתנהגות של בני הזוג. באורל שופן אנו שמים דגש על צורת התקשורת, האם אנו מדברים על הדברים שמפריעים לנו אחד בשני? האם אנו מעלים את אותן הבעיות על סדר היום? או שאולי אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שבן הזוג שלנו ניחן ביכולת של טלפתיה, ופשוט יודע ומבין בדיוק מה מפריע לנו בהתנהגות שלו?
מובן שבן או בת הזוג שלך אינו מודע לדברים שמפריעים לך אם לא טרחת לדבר עליהם איתו או איתה.
יכול להיות שעבור בן הזוג שלך ישנם דברים שמפריעים לו יותר מאשר לך, אם בכלל.
עבור בנאדם אחד ממש לא מפריע שסל הכביסה מלא, או לחלופין הכיור, ואילו עבור בן אדם אחר זה יכול להוות גורם קריטי ובלתי נסבל – מדבר כה קטן היכול להצטבר בבטן ולהפוך למטענים שליליים ענקיים ממש כמו כדור שלג.

זוגיות בריאה עבור שנינו

כאשר בני הזוג משוחחים על הדברים שמפריעים להם, ומביאים את הבעיות למודעות אצל בן הזוג השני, דברים יכולים להפוך מבעיה אסטרונומית ובלתי נסבלת עבור צד אחד לכדי פתרון אמיתי שלפעמים אפילו לא דורש שינוי מאוד גדול בהתנהגות.

נקודות חוזקה לקשר בזוגיות טובה:

  • תקשורת ישירה
  • כנות
  • יכולת להתפשר לטובת האחר
  • התחשבות
  • שמירה על הביחד
  • שמירה על העצמי כחלק נפרד מהזוגי
זוגיות בריאה או זוגיות רעילה

באוראל שופן אנו תמיד מנסים להתגבר על הקשיים ובעד להחזיק בזוגיות ולנסות להתגבר על המכשולים בכדי להגיע לזוגיות בריאה, תומכת וכזו שעוזרת לשני בני הזוג – כל עוד זה משהו אפשרי.
ישנם מקרים בהם מערכת היחסים אינה מושלמת – זה כמובן משהו מאוד נורמטיבי ורגיל, אבל לעיתים מערכת היחסים יכולה להיות רחוקה מבריאה ואפילו רעילה. ישנם מקרים בהם אין דרך להגיע למצב האולטימטיבי בתוך הזוגיות, וזה קורה במקרים בהם בחירת בן הזוג הייתה בעייתית עבור שני הצדדים או אחד מהם. יש מקרים בהם בן זוג אחד לא נספר, לא נחשב או אפילו מנוצל או כואב את המערכת הזוגית, הכל תלוי מיהם בני הזוג, איזה סוג אנשים הם ומה הם מנסים להשיג ביחד ואחד מהשני. במידה ואנו מזהים מקרה כזה , תמיד חשוב להרים את הדגל ולנסות להבין האם יש כאן בעייה בסיסית במערכת היחסים או שזה משהו שניתן להתגבר עליו על שמים אותו על סדר היום.

לא בטוחים מה המקרה של מערכת היחסים שלכם? רוצים לבחון האם אתם נמצאים בזוגיות בריאה? אל תהססו , פנו לאוראל עוד היום ותקבלו ייעוץ ראשוני, בואו לדבר איתי וננסה ביחד להגיע להבנה או לפתרון הנכון עבורכם.

הקליניקה שלי נמצאת בתל אביב, מוזמנים ומוזמנות להגיע, ביחד או לחוד, אנשים הנמצאים במערכת יחסים או כאלה שרוצים להיכנס לזוגיות. אני אשמח לעזור לך או לכם להגיע לזוגיות בריאה ומאושרת בדרך הכי מדויקת ונכונה עבורכם. דברו איתי בוואצאפ 🙂 אני כאן לרשותכם.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות