ייעוץ נישואין

אתם נשואים כבר שנה אבל דווקא מאז החתונה המצב שלכם לא טוב? התחתנתם מאוהבים ומלאי תקווה ואופטימיות אך היום הזוגיות שלך לא ממלאה אתכם? אתם בקושי מדברים אחד עם השנייה ואתם לא זוכרים מתי עשיתם סקס? עצרו לרגע: יש פתרון למצב, אז למה שלא תנסו זאת? ייעוץ נישואין יוכל לשפר את חיי הזוגיות שלכם בצורה משמעותית כך ששווה לקחת בחשבון את האופציה הזאת.

תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook

ייעוץ נישואין – מי באמת זקוק לזה?

עוד לפני שנענה על השאלה מיהם הזוגות שפונים לייעוץ זוגי, ברור שאתם רוצים לדעת איך יכול להיות שגם אתם חושבים על זה. איך יכול להיות שמאותו זוג מאוהב שכולם מקנאים בו הפכתם להיות זוג שחשוב על ייעוץ נישואין? האם עשיתם משהו לא בסדר? ואיך גם אתם הפכתם להיות חלק מהסטטיסטיקה? האמת היא, שכל הזוגות חווים קשיים.
זה אומנם לא תמיד מנחם לדעת שקשה גם לאחרים, אך זה בהחלט משהו שיכול לגרום לכך שתפסיקו לחשוב כל כך הרבה ופשוט תפנו אל יועץ נישואין מקצועי. בבואנו לענות על השאלה מי זקוק לייעוץ כזה, אנחנו רואים שהתשובה נרחבת ומגוונת. כלומר, כל מי שמרגיש הזוגיות שלו לא מספיק טוב וכל מי שזקוק לעזרה במטרה לשפר את חיי הנישואין שלו מוזמן. ייעוץ נישואין זה משהו שאפשר לחשוב עליו ולא משנה לאיזה תחום קשורות הבעיות הזוגיות שלכם, כי בכל מקרה ייעוץ מקצועי יוכל לעזור לכם.

איפה אפשר לעבור חוויה כמו ייעוץ נישואין?

אם תעשו חיפוש אתם תראו שזה לא משנה אם אתם גרים בתל אביב, בחיפה, בירושלים או במקומות אחרים, כי ייעוץ נישואין זה משהו שנפוץ היום בכל הארץ. בנוסף, זה גם לא באמת משנה אם אתם נשואים שנה ומתמודדים עם שנת הנישואין הראשונה ועם הקושי הכלול בה. העובדות בשטח מראות שגם זוגות שנשואים כבר עשרות שנים פונים בשלבים שונים לעבור תהליך מיוחד כמו ייעוץ נישואין, כך שגם לכם זה יכול להתאים. מה שכן, יש טעם לעצור ולבדוק לאיזה יועץ מומחה אתם פונים, כי אתם יכולים להיות בטוחים שלא כל יועץ יתאים לכם. יש יועצים שאינם מספיק רציניים ויש כאלה שלמרות שיש להם השכלה רבה, בפועל הם לא מוצלחים. לכן אפשר להבין את הדילמה שלכם, כי אם יש כל כך הרבה יועצים, איך נדע לבחור את הנכון שביניהם? ייעוץ נישואין זה משהו מאוד אינטימי ולכן, אם יש נקודה משמעותית, זו השאלה איך היועץ גורם לכם להרגיש? לכן, למרות שיש לא מעט מרכזים של ייעוץ נישואין בכל עיר בישראל, רק בחלק מהם תפגשו יועצים שבאמת תרצו לעבור איתם את התהליך המיוחד הזה.

כמה זמן ייעוץ נישואין נמשך?

יש אנשים שאין להם יותר מידי סבלנות לתהליכי ייעוץ אינסופיים ולכן, אם גם אתם כאלה, ברור שתרצו לדעת כמה זמן נמשך ייעוץ נישואין. חשוב להבין שמדובר כאן על תהליך ולכן זה בהחלט יכול גם לקחת זמן. מצד שני, לא תמיד זה חייב להיות מאוד ארוך, וזה גם תלוי בשאלה עם איזה בעיות אתם מתמודדים. כמו כן, יש גם משמעות לשאלה באיזה יועץ אתם בוחרים, כי יש יועצים שעושים את הדברים מהר יותר ויש כאלה שמאמינים שהתהליך צריך להיות יותר ארוך וממושך כדי שבני הזוג יפינו את הדברים. כך או כך, יש דבר אחד ברור: אם תדחו את התחלת תהליך הייעוץ זה לא באמת יעזור לכם ולכן רצוי שתבחרו יועץ מתאים כבר בימים אלו.

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות