מטפל זוגי מומלץ

מציאת מטפל זוגי מומלץ או יועצת זוגית מומלצת הם דרך מעולה לגשת לתהליך הזה, אין תחליף להמלצות טובות על מקרי הצלחה שדומים לבעיות מום אתם ניצבים והם ישפרו משמעותית את הסיכוי שתצליחו בתהליך שלכם.

שבאים לבחור מטפל זוגי מומלץ עם ביקורות טובות איך מבררים אם הוא מתאים לך

קודם כל שמסתכילים על ההמלצות של המטפל הזוגי המומלץ אונליין אז צריך לראות שמרגישים לרוח הדברים שבהמלצות, אנשים שהם כמוני שרשמו את ההמלצה מבחינת סדר גודל של גיל או של הבעיות שאני בא איתן קיבלו מענה בהמלצה ששם התמודדו עם דברים דומים. לראות באמת ההמלצות על מטפל זוגי מומלץ יכול להיות דומות למשהו שאני הייתי רושם אחרי תהליך מוצלח. אם זה מרגיש יחסית נכון ואין לכם נסיון בזה יותר מדי ואף אחד לא רוצה שיהיה לו נסיון עשיר עם מטפלים זוגיים מומלצים, הרעיון להגיע למספר פגישות ולראות האם אנחנו מתחברים למטפל הזוגי המומלץ והכוונה היא לא שאני מרגיש שהוא חבר שלי אלא שאני יכול לדבר איתו על הכל שיש לו נסיון ושהוא רגיל לשמוע דברים כמו מה שאני משמיע. במידה ואנחנו מרגישים שאנחנחנו יכולים לבטוח בו אפשר מכאן להמשיך ולהתקדם.

מה הסימן שטיפול אצל מטפל זוגי מומלץ מתקדם בצורה טובה

הרבה אנשים חושבים שטיפול זוגי זה איזה שהיא תרופת קסם ומרגע שנכנסים לחדר של מטפל זוגי מומלץ מכאן כל הבעיות נשארות מאחור. זו לא המציאות, למרות שהמטרה היא כן שבסוף התהליך תהיו במקום אחר לגמרי וזה יכול לקרות אבל חשוב להגיע עם ציפיות רציונליות לתהליך שכזה. חשוב לצפות לסדר הדברים כפי שנאי מציגה אותו כאן כזרימה תקינה ונכונה של תהליך למשל בסדר הבא:

  • המטפל ידע ויכיר מי אתם
  • יבין את הפערים שאיתם אתם מגיעים בצורה יסודית
  • כעבור מספר פגישות תתחילו לקבל כלים
  • תהיה עבודה ביתית
  • העבודה תאפשר לעבוד ולשנות הרגלים דפוסים שפוגעים בכם
  • לשנות דפוסים שפוגעים באושר שלכם
  • לראות שינוי לאחר העבודה העצמית

מתי יגיע השינוי בזוגיות שלנו בתהליך עם מטפל זוגי מומלץ

זה מאוד תלוי בגישה של המטפל הזוגי המומלץ, יש כאלו שהמטרה שלהם היא להגיע ללא קביעת מטרות מראש ולדבר כמה שנים על הדברים ועל המצב כדי להגיע באמת לעומקן של תובנות, מה שיכול להתאים לחלק מהזוגות שרוצים להכנס למסע ארוך של חקר עצמי. לעומת זאת יש מטפלים ויועצים מומלצים שעושים את הדברים באופן שהוא יותר ממוקד מטרה וקצר מועד ובמסגרת תהליכים כאלו אפשר להגיע להישגים מרחיקי לכת ומשמעותיים בתוך כמה פגישות ואפילו לסיים את התהליך ולהיות במקום אחר לגמרי בתוך כמה חודשים. לכל זוג מתאים משהו שונה וחשוב לתאם את הציפיות אם המטפל הזוגי המומלץ או עם היועצת הזוגיות המומלצת לפני שנכנסים להתליך ולהבין מראש לאן פניכם.

מה הבעיות הכי נפוצות שמגיעות לפתחו של מטפלת זוגי

אנשים מגיעים בכל מיני מצבים בחיים, גם במצב של חברות ולפני שאפילו ממסדים את מערכת היחסים באמת כדי להתוות תקשורת נכונה ובריאה. גם במצבים קשים ורגילים של החיים שכל אחד יכול למצוא את עצמו בקשיים תקשורתיים סביב תכנון חתונה או ילד ראשון שמצטרף למשפחה או נושאים כמו יחסים במשפחה המורחבת. לעומת זאת גם במשברים כמו לדוגמא כאשר אחד מבני הזוג נקלע למצב של אבטלה, בעיות כלכליות, בגידות רומנטיות, בגידות באמון ושלל אתגרים וקשיים שאנשים צריכים בהם עזרה ומוטב כמה שיותר מוקדם לפנות למטפל זוגי מומלץ.

רוצים לבדוק התאמה? התקשרו אליי עכשיו או השאירו פרטים ויחד נראה האם אפשר לסייע לכם להתמודד עם הקשיים שלכם בתהליך קצר מועד פרונטלי או אונליין.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות