מטפלים זוגיים מומלצים

למה כדאי לחשוב על פניה אל מטפלים זוגיים מומלצים?

יכול להיות שאתם עדיין מתקשים להודות שיש לכם בעיה, אך האמת היא, שאולי תוכלו להתנחם בעובדה שזה קורה כמעט לכולם. מדהים לראות כיצד גם זוגות שתמיד נראו מאוהבים ולא עזבו אחד את השנייה לרגע מתמודדים בסופו של דבר עם משברים. למה זה קורה לנו? איך יכול להיות שאותו אדם שכל כך אהבנו הפך להיות בלתי נסבל בעניינו? האמת היא, שאלה החיים. החיים מובילים אותנו להתמודד עם אינספור אתגרים וקשיים, מה שהרבה פעמים משפיע גם על הזוגיות שאנחנו מנהלים. החדשות הטובות הן שאם תפנו אל מטפלים זוגיים מומלצים, בהחלט יכול להיות שתצליחו להתמודד בצורה נפלאה עם המשבר שמלווה אתכם.

מטפלים זוגיים מומלצים
מטפלים זוגיים מומלצים

איך לבחור מטפל אחד מבין הרבה מטפלים זוגיים מומלצים?

יצא לכם לקרוא באינטרנט על לא מעט מטפלים זוגיים מומלצים? אתם מתלבטים מי מבין כולם יוכל להתאים לכם? אם כך, כדאי שתדעו שההתלבטות הזאת חשובה ובהחלט כדאי להשקיע מחשבה בעניין הזה. זה נפלא שהרבה אנשים בוחרים ללמוד לעומק את תחום הטיפול וחלק מאותם מטפלים בוחרים לטפל בזוגות. עם זאת, האם זה אומר בהכרח שכל מטפל שיש לו תעודת סיום לימודים יתאים לכם? ברור שלא. ממש כפי שלא כל אחד מאתנו יוכל להרגיש בנוח מול פסיכולוג כזה או אחר, כך גם לא כולנו נוכל להרגיש בנוח מול מטפל זוגי מסוים. לכן, גם כאשר מדברים על מטפלים זוגיים מומלצים, צריך לבדוק את ההמלצות לעומק. האם כל ההמלצות שאתם קוראים באמת אמינות? מי כתב אותן? והאם המטפלים שאליהם פניתם עשו עליכם רושם טוב? התשובה היא כמובן שלא תמיד זה כך. לכן יש טעם לברר גם מה ההשכלה של המטפל שאליו אתם ניגשים ובעיקר – לראות איזו תחושה הוא מעורר בכם. יהיה לכם מאוד קשה לדבר על דברים אינטימיים עם מישהו שאתם לא לגמרי סומכים עליו ולא מעריכים. לכן חשוב להיפגש עם המטפל ולראות מה הוא גורם לשניכם להרגיש.

מטפלים זוגיים מומלצים – כמה הם באמת יגבו מכם?

מעולם לא עשיתם שום טיפול אישי או זוגי? חוששים שזו הולכת להיות השקעה כלכלית מאוד גדולה? אם כך, כדאי שתדעו: לפני הכול, זו השקעה ולא הוצאה. כלומר, אתם משקיעים בדבר הכי חשוב שיש לכם בחיים, בזוגיות, ולכן זה בסדר גם להחליט שאתם הולכים לשלם על כך לא מעט כסף. מצד שני, זה גם נכון שאתם לא חייבים לבחור את המטפלים שמרשים לעצמם לגבות את הסכומים הכי מופקעים שיש. אומנם כאשר מדברים על מטפלים זוגיים מומלצים שיש להם ניסון עשיר הם כנראה יגבו סכומים יותר גבוהים ממטפלים צעירים וחסרי ניסיון, אך לא תמיד חובה לשלם סכום מופקע. יש טעם לברר לא רק כמה עולה פגישה אחת, אלא גם מה כולל התהליך כולו. אומנם זה נכון שגם המטפל הכי מומלץ ומנוסה לא יוכל להגיד לכם מראש כמה זמן ימשך הטיפול, אך כן ניתן יהיה לדבר על סדר גודל כזה או אחר. הנקודה הזאת חשובה כי כך תוכלו לעשות חישוב ולהבין כמה, פחות או יותר, יעלה לכם כל תהליך הטיפול שאתם עומדים להתחיל בקרוב.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות