מטפלת זוגית ומינית

האם מטפלת זוגית ומינית יכולה לעזור לכם?

לא כל הזוגות מודעים לכך, אך האמת היא, שגם זוגיות שהתחילה באהבה גדולה עלולה להשתנות עם החיים. העניין הוא שלחיים יש את התכניות שלהם, ובזמן שאנחנו חושבים על דרך מסוימת ועל תכנית כזו או אחרת, החיים למעשה מובילים אותנו למקום אחר. החוכמה היא לדעת לזרום עם השינויים האלה, אך כאשר עושים את זה בשניים, זה עלול להיות מורכב. זה נשמע לכם מוכר? מזוג שלא יוצא מהמיטה הפכתם לזוג שבקושי מקיים יחסי מין? אתם לא מדברים אחד עם השנייה ואתם כבר לא יודעים מה יהיה? אם כך, זה הזמן לדעת: לא רק שאתם לא לבד, אלא שגם יש פתרון לדברים. מטפלת זוגית ומינית יכולה לא רק להקשיב לכם אלא גם לעזור לכם לכל אורך הדרך, אז למה שלא תנסו ייעוץ כזה אם הוא יכול להועיל?

מה תעשה למענכם מטפלת זוגית ומינית?

אם חשבתם לרגע שכאשר אתם פונים אל מטפלת זוגית ומינית זה אומר שאתם מכניסים גורם שלישי למערכת היחסים הזוגית שלכם, דעו שאתם טועים. כלומר, זה נכון שאתם עומדים להיפגש פעם בשבוע עם אותה מטפלת, אך היא לא תהפוך להיות עוד בנאדם במערכת היחסים. היא מטפלת שמקשיבה מהצד והיא גם תמיד תישאר בתפקיד הזה. יתרה מכך, כאשר אתם פונים אל מטפלת זוגית ומינית אתם מתחילים אומנם תהליך מסוים, אך יש לו תאריך סיום. כלומר, זה שלא שמעכשיו ולעשרים השנים הקרובות המטפלת תהיה חלק מהזוגיות שלכם. מדובר על טיפול נקודתי שאומנם יכול להימשך כמה חודשים טובים, אך זה לא יגלוש לשנים רבות של טיפול, ייעוץ וסיוע.

איך בוחרים מטפלת זוגית ומינית?

שמעתם על לא מעט נשות מקצוע מובילות בתחום הזה? קיבלתם אפילו המלצות מקולגות בעבודה וכעת יש לכם דילמה? אתם לא לבד. היום יש הרבה מאוד אנשי מקצוע שלמדו את תחום הטיפול והייעוץ הזוגי, מה שאומר שרבים ישמחו לתת לכם שירות ועזרה בתחום. עם זאת, כאשר פונים אל מטפלת זוגית ומינית חשוב להבין שיש כאן עניין מאוד משמעותי של כימיה. לכן, אפילו אם רק אחד מבני הזוג מרגיש בנוח עם אותה מטפלת זה לא מספיק טוב ויש להמשיך ולחפש מטפלת אחרת. הכימיה חשובה מאוד כי היא זו שתגרום לשניכם להרגיש בנוח ורק אם תרגישו בנוח תוכלו לדבר, בין היתר, על המיניות שלכם.

האם כל מטפלת זוגית ומינית גובה את אותם הסכומים?

אתם רוצים לעבור טיפול שישפר את הזוגיות שלכם ושייקח את המיניות שלכם למקום אחר לגמרי אך אתם חוששים שזה יהיה יקר? נדמה לכם שכל מטפלת זוגית ומינית גובה את אותם סכומים מופקעים? אם כך, מחכות לכם חדשות טובות. דווקא בגלל שיש היום לא מעט מטפלות זוגיות שעוסקות גם בתחום המיניות, אנחנו רואים שיש גם תחרות ולכן המחירים יורדים. אומנם לא כדאי לבחור במטפלת שהמחירים אצלה מאוד נמוכים, כי לא פעם זה מעיד על חוסר ניסיון, אך מצד שני, גם לא צריך ישר לבחור במטפלת שאצלה הטיפול יהיה מאוד יקר. השקיעו בזוגיות שלכם ותראו שלא תצטערו על כך בעוד כמה שנים.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות