טיפול זוגי מיני

טיפול זוגי מיני – עבורו ועבורה

טיפול זוגי מיני הוא דבר שיכול לעזור לשניכם במערכת היחסים, אין כאן נכון ולא נכון. כמו שביחסי מין לכל אדם יש העדפות שונות ונטיות שונות, כך גם כאן הדבר נכון.

עבור זוגות מסויימים דברים יכולים להיתפס כמושכים עבור זוג אחר זה יישמע מונפץ מאוד בכל הנוגע למשיכה מינית. מה שחשוב הוא לדבר יחד על הדברים, כאשר בני הזוג משוחחים על יחסי המין שלהם הם הרבה פעמים מגלים דברים חדשים, רצונות, הנאות – ייתכן שזה ישנה להם לגמרי את התפיסה או את ההרגלים.

ישנם זוגות שעברו אצלי טיפול זוגי מיני והודו בפה מלא שהם נמצאים בתקופה הכי מינית שהייתה להם בזוגיות או בכלל. כאשר בין הזוג שלי קשוב לצרכים שלי ואני קשובה לשלו קל יותר להנות מיחסי מין בריאים ומספקים.

הרבה פעמים כדי לרכך את הנושא של טיפול זוגי מיני אני משווה את זה להעדפות באוכל.

כל זוג שנמצא יחד כבר תקופה מכיר את ההעדפות שלבן הזוג שלו באוכל , יש אחד שאוהב יותר סטייק ואחד שמעדיף פיצה, מישהי אחת הכי נהנית לאכול פלאפל ואחרת דווקא שונאת פלאפל, כשאנחנו מגיעים להבנה שזו בסך הכל העדפה אישית אנחנו הרבה יותר פתוחים להקשיב כאשר זה נוגע לאינטימיות שלנו.

הרבה פעמים במערכת היחסים שלנו אנו נמנעים מלהגיד דברים שמפריעים לנו או לבקש דברים שאנו חושקים בהם, גם האגו וגם מטענים שצברנו עלולים להפריע לנו בתקשורת היומיומית, וכן בתקשורת המינית.

 

טיפול זוגי מיני זה לא טאבו

אנשים רבים עלולים לפחד מאוד מטיפול זוגי מיני, "צעצועי מין זה לסוטים" זה משפט חזק ששמעתי פעם באמירה קשה, וכמובן שכאשר שאלתי אותו אם יצא לא פעם לראות צעצועי מין או אם הוא מכיר צעצועים כלשהם הוא השיב שאינו מכיר כלום. אומנם אותו בחור לא התנסה בצעצועי מין בחייו אבל זה עניין שלו, הדבר החשוב הוא שהוא הצליח להיפתח לקונספט של טיפול זוגי מיני, שמתחיל בכלל בשיחה רגילה, בהבנת מערכת היחסים של הזוג, התקשורת הרגילה שלו. בשביל לדבר כל מה שצריך זה לב פתוח ואוזן קשבת, את כל שאר הסטיגמות אפשר להשאיר מאחור ואני מבטיחה שצעצועי מין הם לא טאבו למי שמעוניין בהם, וזה בודאי לא העיקר.

המיקוד הוא כיצד כל צד במערכת היחסים תופס את הדברים, מה חשוב לו, מה הוא רוצה, והכי חשוב להקשיב לבן הזוג השני, פעמים רבות מגלים שהיכולת לעשות שינוי ממשי וטוב לשניכם נמצאת וזה אפילו לא כל כך קשה אם מדברים על הדברים.

 

טיפול זוגי מיני – מדוע להתייעץ?

  • התשוקה נעלמה
  • אנחנו לא עושים מספיק סקס
  • יש דברים שמפריעים לי
  • אני רוצה משהו חדש
  • אנחנו עושים יותר מידי סקס

וכל דבר אשר עולה על רוחכם, אשמח לעמוד לשירותכם בכל הנוגע למיניות שלכם, עדיין מתלבטים? אני מזמינה אתכם לשלוח לי הודעה באתר ונצא יחד לדרך חדשה.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות