מטפל זוגי מומלץ

מטפל זוגי מומלץ שיש לכם כימיה אתו

כאשר מחפשים מטפל זוגי מומלץ יש טעם לבדוק מי ממליץ עליו והאם הוא מגיע עם שנים רבות של ניסיון בתחום. הניסיון בתחום הטיפול הזוגי הרבה פעמים עושה את ההבדל בין מטפל שאינו מספיק מוצלח ובין טיפול שיכול אפילו להציל את הזוגיות שלכם. מה שכן, מעבר להשכלה הפורמאלית של המטפל ומעבר לשאלה האם זוגות אחרים ממליצים עליו או לא, אתם חייבים לראות האם יש לכם כימיה אתו. שימו לב: זה לא מספיק שרק אחד מכם ירגיש עם אותו מטפל זוגי מומלץ בנוח, שכן בפועל, כדי שהטיפול יצליח כמו שאתם מצפים, שניכם צריכים להרגיש טוב עם המטפל הנבחר. לכן אומנם כבודן של ההמלצות במקומו מונח, אך אין כמו להיפגש עם המטפל, להתרשם ממנו ולראות איך הוא גורם לכל אחד מכם להרגיש.

האם כל מטפל זוגי מומלץ יציע לכם את אותו תהליך בדיוק?

התשובה היא כמובן לא, שכן לכל מטפל זוגי מומלץ יש טכניקות עבודה מעט שונות. אומנם זה נכון שרוב המטפלים למדו במוסדות השונים בישראל כך שהחומרים שעליהם הם נשענים בטיפולים דומים, אך בפועל, לכל מטפל זוגי מומלץ יש שיטת עבודה אחרת. לא פשוט לומר מה בדיוק יכלול התהליך הזה, אך אם יש משהו שאתם כן יכולים לצפות לו, זה שגם אתם תידרשו לעבוד. זה אומר שבין פגישה לפגישה תצטרכו לא פעם לבצע משימות שונות, ובנוסף, רצוי מאוד שלא תוותרו על פגישות בגלל עיסוקים חשובים אחרים. ההתמדה כאן חשובה, כמו גם ההבנה שמדובר על תהליך שלכם שיכול גם לקחת כמה חודשים.

האם מטפל זוגי מומלץ באמת ימנע מכם להיפרד?

כלל לא בטוח, וחשוב שתבינו זאת כבר בשלב הראשון. היחידים שיוכלו לקבל החלטה לגבי המשך הזוגיות הם אתם, כך שזה לא מפתיע לראות זוגות שכן פנו אל מטפל זוגי מומלץ, עבור תהליך שלם של ייעוץ וטיפול אך בסופו של דבר בחרו להיפרד. עם זאת, כדאי לזכור שאפילו אם גם במקרה שלכם זו תהיה הבחירה הסופית, לפחות תדעו שעשיתם הכול כדי להציל את הזוגיות שלכם. כל מי שחי בזוגיות ארוכת שנים יודע לומר שזה לא דבר פשוט. לא קל להישאר נאמנים ובוודאי שלא קל לעבוד עם מישהו את כל המשברים והקשיים בחיים. מצד שני, בכל פעם כשכן מצליחים להתגבר על קשיים שהחיים מציבים לנו זה מחזק את הזוגיות ומשפר את הקשר.

האם כל מטפל זוגי מומלץ יגבה מכם את אותם הסכומים?

חשבתם שטיפול, ייעוץ או אימון זוגי זה משהו שתמיד יעלה לכם הון עתק? אם כך, בוודאי תשמחו מאוד לדעת שהיום זה כבר לא כך. זה נכון שאנשי המקצוע שעובדים בתחומים הללו למדו שנים רבות במוסדות שונים להשכלה גבוהה, אך לא כולם דורשים מחירים מופקעים. אתם בהחלט צודקים אם החלטתם לא לשלם סכום מאוד גבוה על הייעוץ שאתם רוצים לקבל, כי מי אמר שכאשר משלמים יותר הייעוץ מוצלח או מתאים לכם יותר? בחרו עוד היום מטפל זוגי מומלץ שגובה מחירים סבירים ותראו שתצאו מרוצים מהייעוץ המקצועי ומהתהליך כולו.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות