טיפול זוגי בשרון

החלטתם לעשות צעד חשוב עבור הזוגיות שלכם ואתם רוצים למצוא את המטפל הזוגי המתאים ביותר או את היועצת הזוגית הטובה ביותר שתסייע לכם להתמודד עם הקשיים שלכם ולפתור את הבעיות שלכם. אז מה חשוב לבדוק כאשר מחפשים טיפול זוגי בשרון, חשוב להבין האם רוצים תהליך קצר מועד, קצוב בזמן עם מטרות ברות השגה המוגדרות מראש שעורך לרוב כ2-3 חודשים כפי שמציעה אוראל שופן או לחליפין ניתן גם לבחון תהליך ארוך ועמוק בו יורדים לעומקם של דברים ופחות מתמודדים עם הבעיות אלא יורדים לשורשים העמוקים מה שיכול לקחת מספר שנים.

טיפול זוגי בשרון – מה ההבדלים בין טיפול פרונטלי פיזי לבין טיפול אונליין מהבית

קודם כל שמגיעים לחשיבה שלעשות טיפול זוגי בשרון אונליין דרך זום, נפתחות הרבה מאוד אופציות של מטפלים ויועצים מכל הארץ במחירים נוחים יותר מאשר המחירים הגבוהים של השירות בשרון. מעבר לזה נפתחת בפניכם האופציה לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר במחיר נוח יותר זה מאפשר מרחב בחירה לאנשים שמעדיפים טיפול זוגי בשרון קרוב למקום מגוריהם. כמובן צריכים לקחת בחשבון את כל הקרבה לאזור המגורים מבחינת חיפוש חניה ועלויות נוספות של בייביסטר ושעות נוספות חוץ מהזמן שנמצאים אצל המטפל, כל הזמן מסביב של הנסיעה וההגעה הביתה כאשר בסופו של דבר המציאות מוכיחה שאין ערך מוסף לפגישה פנים אל פנים אל מול מפגש בוידאו. הרבה מטפלים ויועצים העבירו את התהליכים לתהליכים מרחוק דרך זום והתוצאות חיוביות מאוד, שביעות רצון גבוהה של המטופלים שמצליחים להתמיד יותר בקלות כאשר הלוגיסטיקה והאנרגיה מצטמצמות ואפשר להתרכז בטיפול ובתהליך עצמו ולא במה שמסביב.

שבוחנים מחירים של טיפול זוגי בשרון כדאי להסתכל על התעריף השעתי או על המחיר של התהליך כולו

טעות נפוצה שאנשים שמחפשים טיפול זוגי בשרון עושים היא שהם בודקים ומקבלים החלטה על פי התעריף השעתי של המטפל במקום לבדוק את מחיר השירות כמכלול, כמה יעלה לי בסופו של דבר הטיפול הזוגי בשרון או הייעוץ הזוגי בשרון כולו. ההשוואה בין מטפלים על בסיס תעריף שעתי פוגעת במטופלים, נכון יותר להסתכל על המחיר הכולל של הטיפול הזוגי בשרון, למשל מטפלים או יועצים שעובדים בצורה של תהליך קצר מועד שהטווח שלו ברור ומוגדר מראש יכולים לאפשר לבני הזוג להעריך את ההוצאה הכוללת מראש. כלומר כאשר משווים בין מטפלים עם תעריף זהה חשוב להבין שייתכן שאחד מציע תהליך שיכול לערוך בין שנה ל3 שנים והעלויות הכוללות יכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים לעומת יועצת זוגית ממוקדת שמתעסקת בפתרון הבעיות הרלוונטיות לזוג בתהליך קצר מועד. דבר נוסף שחשוב להשוות הוא אורך הפגישה עצמה, שכן לרוב פגישה נעה בין 45 דקות לבין שעה ורבע מה שישנה משמעותית את ההספק במפגשים ולכן שווה לשלם יותר כי התהליך יסתיים מהר יותר. כדאי לעמת את הנושא עם המטפל או היועץ לפני תחילת התהליך, האם המטפל יודע להגיד אם זה ייקח כך או כך פגישות, כך או כך חודשים או שנים כמה אורכת פגישה וכמה עולה פגישה. בשורה התחתונה צריך להבין כמה יעלה התהליך בכללותו הרבה מעבר למחיר השעתי.

אילו קשיים נפוצים אצל מטופלים המגיעים לטיפול זוגי בשרון

מטופלים שמחפשים מטפל זוגי בשרון מתמודיים עם אותן הבעיות בשאר חלקי הארץ אבל לא פעם הם משלמים מחיר גבוה יותר בגלל המחירים הגבוהים באזור. הקשיים שאני נותנת להם מענה הם בכל שלבי החיים החל משלב הזוגיות שלפני החתונה לחיזוק התקשורת בין בני הזוג הטריים, שלב האירוסין שיוצר לחצים ומביא את בני הזוג לראשונה להתמודדות עם אירוע גדול ומשמעותי בחייהם, ילד ראשון, טיפולי פוריות, בגידות, משברים, בעיות בריאותיות שמשנות סדרי עולם, יחסים מורכבים במשפחה המורחבת, בגידה רומנטית או משבר באמון בין בני הזוג וכדומה. אחרי שנים של עבודה עם מטופלים מכל חלקי הארץ אני יכולה להגיד שהאנשים שפונים לטיפול זוגי בשרון מתמודדים עם קשיים זהים אך לא פעם משלמים מחיר גבוה יותר על תהליכים ארוכים יותר עם מחיר שעתי גבוה.

לסיכום חשוב לבדוק מספר דברים שמשפיעים על המחיר הכולל של התהליך כאשר מחפשים טיפול זוגי בשרון:

  • מה המחיר שעתי לפגישה
  • מה אורך הפגישה
  • מה אורך הטיפול הממוצע של כל מטפל
  • האם ניתן לעשות את הטיפול מרחוק ולחסוך זמן יקר

אם אתם חושבים שהגיע הזמן ואתם מחפשים טיפול זוגי בשרון אני מזמינה אתכם לפנות אליי, פגישה אורכת שעה ורבע כאשר לפגישה הראשונה אני מוסיפה חצי שעה ללא עלות לבדיקת התאמה הדדית והבנה של התהליך הצפוי. מעבר לזה התהליכים שלי ממוקדים וקצרי מועד ובמידה ואתם מעוניינים להגיע אליי לקליניקה באופן פיזי יש סידורי חניה נוחים. מוזמנים ליצר קשר וכל הכבוד לכם שבחרתם לטפל בקשיים שלכם ולחיות חיים טובים יותר עם תקשורת בריאה.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות