טיפול זוגי בתל אביב

מהם היתרונות של טיפול זוגי בתל אביב?

אם תדברו עם חברים שלכם אתם תראו שרבים מהם כבר עברו תהליך כמו טיפול זוגי בתל אביב והסיבה לכך פשוטה: זה עוזר. לכן, אפילו אם אתם נמצאים בנקודה מאוד קשה, בשיא המשבר או שאתם בטוחים שכבר אין איך לשקם את היחסים שלכם, כדאי לזכור שלא תמיד זה המצב. אומנם ישנם מצבים בלתי הפיכים ומצבים זוגיים שקשה לשקם, אבל לא תמיד ניתן לראות את האור כשנמצאים בפנים וחווים את הקושי היום יומי של בעיה זוגית. חשוב להבין בהקשר הזה כי פעמים רבות אין קשר בין עומק הבעיה וההצלחה של הטיפול, כי אם בהתגייסות של הזוג לתהליך. כך, זוגות שנמצאים במשברים מאד עמוקים שנראה כי אי אפשר להתגבר עליהם, מוצאים את עצמם לא פעם בסיומו של טיפול זוגי בתל אביב, במצב הטוב ביותר שהם אי פעם היו בו. לעומת זאת, לפעמים זוגות שמגיעים עם פער לא משמעותי במיוחד, מסוגלים שלא להצליח להתגייס לעבודה זוגית, לאמונה בתהליך ולהשקעה במערכת היחסים שלהם ולכן מוצאים את עצמם בנפרד. לכן, במידה והזוגיות שלכם כן חשובה לכם ובמידה ואתם מוכנים להתגייס על מנת לשקם אותה, כדאי שתשקלו את האפשרות של טיפול זוגי בתל אביב, שכן מדובר על חוויה שיכולה להעצים אתכם ואין ספק שאתם יכולים לצאת ממנה מחוזקים.

Couple in embrace

איפה אפשר לעשות טיפול זוגי בתל אביב?

לא חסרים היום אנשי מקצוע שמציעים טיפולים זוגיים. לכן, אפילו אם תעשו חיפוש קצר באינטרנט תתגלה לפניכם רשימה ארוכה של מומחים, מה שעלול להיות מעט מבלבל בעת הבחירה. לכן אנחנו מציעים לכם דווקא להתמקד ולא להתפזר. לחפש עד שתמצאו מטפל או שניים שאתם מתחברים בגדול לגישה או לשפה שלו ופשוט להתחיל.

אודות המטפל או המטפלים שתאתרו, כדאי יהיה לקרוא חוות דעת ברחבי הרשת, מה שעשוי לתת לכם טעימה ולבדוק מי יוכל לתת לכם את השירות הכי טוב אל מי אתם הכי מתחברים באינטואיציה ראשונית. נושא החיבור והכימיה מאוד חשוב, כי מה תעשו מול מטפל שאתם לא מרגישים שהוא מבין אתכם? לכן, אין טוב מהתחושה הפיזית של לשבת אל מול איש המקצוע בקליניקה ובתוך פגישה עד שלוש פגישות, להתרשם ולהבין האם מתפתחת בקרבכם מסוגלות להיפתח אליו ולעבוד אתו, לסמוך עליו ולקבל ממנו כלים. 
ראוי להזכיר בנקודה הזאת, שבמידה ומדובר בייעוץ ששני בני הזוג לוקחים בו חלק, שניהם צריכים להרגיש את התחושות האלו בשלב מסוים על מנת שהתהליך יתקדם. 

האם טיפול זוגי בתל אביב כולל משימות שצריך לעשות בבית?

התשובה היא כמעט תמיד כן. אומנם לא מדובר על עבודות בית שצריך לשבת ולהכין, אך בהחלט מדובר על מטלות שיהיה על שניכם לעשות משבוע לשבוע. יכול להיות שבשבועות הראשונים כל העניין ייראה לכם מעט מאולץ, אך יחד עם זאת, אם תשתפו פעולה ואם תירתמו לעניין, צפוי לכם טיפול מוצלח ויעיל. זה נכון שגם יהיו בדרך פגישות לא פשוטות ולא קלות, כי ככה זה כשדברים נפתחים. מצד שני, אתם תרגישו איך גם מתוך הרגעים הפחות נעימים אתם גדלים, מתחברים ומוצאים שוב את הנקודה שממנה הזוגיות שלכם יכולה רק לפרוח.
זוגיות זה מסוג אותם הדברים שאם לא נטפח לאורך השנים, אנחנו פשוט עלולים להפסיד. זה נכון שיש לא מעט זוגות שהתרגלו לחיות בלי שיחות עומק, בלי קרבה ובלי יחסי מין, אך האם אתם מאחלים לעצמכם זוגיות כזאת? התשובה היא כמובן לא. לכן זה לא משנה מה מביא אתם לחשוב על טיפול זוגי בתל אביב, כי אם אתם כבר שם, רצוי שתעשו את זה. בחרו לכם עוד היום את המטפל המתאים, קבעו פגישה והתחילו להשקיע בזוגיות שלכם, כי מה יכול להיות חשוב יותר מאשר האהבה והחברות שיש בין שני אנשים שבחרו לחיות ביחד?

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות