טיפול זוגי במרכז

מהם היתרונות של טיפול זוגי במרכז?

כאשר מדברים על טיפול זוגי במרכז מדברים למעשה על תהליך לשיפור איכות הזוגיות, אשר אחד מבני הזוג או שניהם עוברים במטרה להתגבר על משברים או פשוט להיות מאושרים ביחד. זה תהליך שחשובה בו הנוכחות וכמובן ההתמסרות- הרצון הכן לשפר וללמוד והנכונות להיפתח וגם לעשות שיעורי בית- הכל בשביל להגשים את המטרה. 

אם אתם תוהים מהם היתרונות של טיפול כזה, כדאי שתדעו שהם רבים. ראשית, כשאתם מדברים על הזוגיות שלכם עם אדם שלישי אתם מדברים בצורה אחרת, מה שמאפשר לכם להעביר ולקבל מסרים שעד היום לא ידעתם להביע. שנית, טיפול זוגי במרכז מאפשר לכם לקבל כלים שבעזרתם תייצרו אושר בזוגיות שלכם, שהיא הבסיס ליתר תחומי החיים. 

אצל מי מומלץ לעשות טיפול זוגי במרכז?

טיפול זוגי במרכז הינו חוויה שתוכלו לעבור היום אצל לא מעט מטפלים ולכן נשאלת השאלה כיצד נכון יהיה לבחור את המטפל שלכם. בדיקה באינטרנט כמו קריאת תכנים וחיפוש, יכולים להוביל אתכם למטפלים שונים וכאשר מוצאים מישהו שעשוי להתאים, ראוי גם לבדוק מה חושבים עליו הגולשים באינטרנט. היום לא צריך להכיר אישית זוגות שכבר עברו טיפול כזה, שכן גם חוות הדעת שתמצאו ברשת האינטרנט יכולות לעזור לבחור את המטפל הכי טוב שיש.

בנוסף לכך, כאשר אתם מחפשים מטפל מתאים כדאי שתצאו מהבית, תגיעו לקליניקה שלו ותתרשמו ממנו. האם הוא מתאים לכם? האם יש ביניכם כימיה? והאם הוא יוצא אצלכם תחושה של אמינות? האם שניכם מרגישים שתוכלו לדבר אתו גם על הדברים המביכים יותר במערכת היחסים שלכם? הפתיחות בטיפול זוגי חשובה מאוד ולכן רצוי ששניכם תרגישו בנוח עם האדם שאליו אתם פונים בשלב כזה או אחר בתחילת התהליך.

האם טיפול זוגי במרכז נמשך זמן רב?

ברור מדוע אתם מוטרדים מהשאלה הזאת, כי אין ספק שיש זוגות שכבר עוברים טיפול זוגי במשך שנים ארוכות. אפשר להבין אתכם אם אתם לא ששים להיכנס עכשיו להליך אינסופי, כי התחושה בסופו של דבר תהיה שאתם מכניסים אדם שלישי לזוגיות שלכם.

כמו כן, טיפול זה משהו שיכול להתאים לתקופה מסוימת אך זה לא משהו שחייב ללוות אתכם מעכשיו לכל החיים. למען האמת, ההפך הוא הנכון, שכן דווקא טיפולים זוגיים ממוקדים יותר הרבה פעמים יכולים להיות הרבה יותר יעילים. לכן אתם לא צריכים לחשוש מכך שמדובר על חוויה ארוכה מאוד, ותהליך כזה יכול בהחלט להסתכם במספר חודשים. 

טיפול זוגי במרכז במחירים נוחים

התירוץ הכי טוב שהיה לכם עד היום שבגללו וויתרתם על טיפול זוגי במרכז היה המחיר? אם כך, הגיע הזמן לדעת שלא תמיד העלויות גבוהות. זה נכון שיש מטפלים שצברו לעצמם מוניטין לאורך שנים והם מרגישים לעצמם לגבות מחירים יותר גבוהים לעומת מטפלים אחרים, אך זו לא ברירת המחדל. בנוסף, כאשר מדובר על תהליך שהא קצר מועד וממוקד, גם אם המחיר פר פגישה הוא 'גבוה', חשוב להבין שהתהליך הזה יסתיים ויסתכם בכמה אלפי שקלים, אך לא יכנס לרשימת ההוצאות החודשיות הקבועות שלכם מעתה ועד עולם. זאת ועוד, חשוב להבין שהזנחה של מצב הזוגיות תמיד תהיה קרה יותר מטיפול זוגי, שכן הבריאות שמתבזבזת עקב העצבים והתסכול, המתנות והבילויים העקרים נועדו לפצות על הפערים, שעות השינה שמתבזבזות על ריבים ומורידות את התפוקה בעבודה- אלו מחירים כבדים שאתם לא טורחים להביא בחשבון. 

ועם זאת אם אנחנו מדברים על עלות התהליך הזוגי, חשוב שתיקחו בחשבון את כלל הפרמטרים שמשפיעים על המחיר- מחיר הפגישה, אורך הפגישה, אורך התהליך, הקרבה לביתכם, שעות הקבלה, חניה באיזור וכלל הפרמטרים שמאפשרים לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר לבית ולזוגיות שלכם גם מבחינה כלכלית. 

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות