טיפול זוגי במרכז

במשך שנים ארוכות הייתם עסוקים בחיפוש בני הזוג המושלמים עבורכם? בסופו של דבר נדמה היה לכם שמצאתם זוגיות טובה, הקמתם משפחה ועכשיו אתם לא לגמרי מרוצים? אתם לא לבד. זוגות רבים חווים משברים בשלבים שונים ולכן, אם גם אצלכם זה המצב, כדאי שתדעו: טיפול זוגי במרכז בהחלט יכול לעזור.

תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook

מהם היתרונות של טיפול זוגי במרכז?

כאשר מדברים על טיפול זוגי במרכז מדברים למעשה על חוויה ששני בני הזוג מעורבים בה. שניכם חייבים לקחת חלק, וחשוב שתבינו: זה שתגיעו לפגישות המשותפים זה לא מספיק. כלומר, במסגרת חוויה כזאת. צריך להיות מעורבים, לדבר וגם לעשות "שיעורי בית" בין פגישה לפגישה.

אם אתם תוהים מהם היתרונות של טיפול כזה, כדאי שתדעו שהם רבים. ראשית, כשאתם מדברים על הזוגיות שלכם עם אדם שלישי אתם מדברים בצורה אחרת, מה שמאפשר לכם להעביר ולקבל מסרים שעד היום לא ידעתם להביע. שנית, טיפול זוגי במרכז מאפשר לכם להקדיש זמן לדבר החשוב ביותר שיש לכם: לזוגיות שלכם.

אצל מי מומלץ לעשות טיפול זוגי במרכז?

טיפול זוגי במרכז הינו חוויה שתוכלו לעבור היום אצל לא מעט מטפלים ולכן נשאלת השאלה כיצד נכון יהיה לבחור את המטפל שלכם. ראשית, כדאי להחליט האם אתם מעדיפים מטפלת או מטפל ושנית, ראוי גם לבדוק מה חושבים עליו הגולשים באינטרנט. היום לא צריך להכיר אישית זוגות שכבר עברו טיפול כזה, שכן גם חוות הדעת שתמצאו ברשת האינטרנט יכולות לעזור לבחור את המטפל הכי טוב שיש.

בנוסף לכך, כאשר אתם מחפשים מטפל מתאים כדאי שתצאו מהבית, תגיעו לקליניקה שלו ותתרשמו ממנו. האם הוא מתאים לכם? האם יש ביניכם כימיה? והאם הוא יוצא אצלכם תחושה של אמינות? האם שניכם מרגישים שתוכלו לדבר אתו גם על הדברים המביכים יותר במערכת היחסים שלכם? הפתיחות בטיפול זוגי חשובה מאוד ולכן רצוי ששניכם תרגישו בנוח עם האדם שאליו אתם פונים.

האם טיפול זוגי במרכז נמשך זמן רב?

ברור מדוע אתם מוטרדים מהשאלה הזאת, כי אין ספק שיש זוגות שכבר עוברים טיפול זוגי במשך חודשים ואפילו יותר מזה. אפשר להבין אתכם אם אתם לא מוכנים להיכנס עכשיו להליך אינסופי, כי התחושה בסופו של דבר תהיה שאתם מכניסים אדם שלישי לזוגיות שלכם.

כמו כן, טיפול זה משהו שיכול להתאים לתקופה מסוימת אך זה לא משהו שחייב ללוות אתכם מעכשיו לכל החיים. למען האמת, ההפך הוא הנכון, שכן דווקא טיפולים זוגיים ממוקדים יותר הרבה פעמים יכולים להיות הרבה יותר יעילים. לכן אתם לא צריכים לחשוש מכך שמדובר על חוויה ארוכה מאוד, אז למה שלא תתחילו זאת כבר עכשיו?

טיפול זוגי במרכז במחירים נוחים

התירוץ הכי טוב שהיה לכם עד היום שבגללו וויתרתם על טיפול זוגי במרכז היה המחיר? אם כך, הגיע הזמן לדעת שלא תמיד העלויות גבוהות. זה נכון שיש מטפלים שצברו לעצמם מוניטין לאורך שנים והם מרגישים לעצמם לגבות מחירים יותר גבוהים לעומת מטפלים אחרים, אך זו לא ברירת המחדל.

בנוסף, אם תפנו אל כמה מטפלים זוגיים שונים תוכלו לקבל הצעות מחיר ולעשות ביניהן השוואה. למה זה לגיטימי להשוות בין מחירים של מכוניות וזה פחות לגיטימי להשוות בין מחירים שגובים מטפלים זוגיים שונים? כדאי לדעת שהיום זה מקובל והאמת היא, שכמעט כל זוג שבוחר להתחיל תהליך כזה רוצה לדעת, ובצדק, כמה זה יכול לעלות כי אין סיבה לשלם סכומים מופקעים.

Couple in embrace

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות