מטפל מיני

מתי בפעם האחרונה קיימתם יחסי מין? ומתי שניכם הרגשתם טוב ביחס למפגשים המיניים שלכם? אם משהו כבר לא מתנהל כמו בעבר ואם אתם מרגישים שהתקשורת ביניכם, במובן הזה, לא טובה, למה שלא תעשו משהו בנידון?

תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook

מתי מטפל מיני הוא אופציה שכדאי לקחת בחשבון?

אתם מתלבטים האם מה שקורה לכם בסך הכול נראה רגיל או שמדובר על מצד חריג ומוגזם? תוהים האם זה קורה לכל הזוגות או רק לכם? אם כך, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. כמעט כל הזוגות מדווחים על כך שהם מקיימים הרבה פחות יחסי מין עם השנים, כי עם כל הכבוד לכול, ההתלהבות של ההתאהבות הראשית לרוב נעלמת. עם זאת, רוב הזוגות כן מצליחים לשמור על משהו בסיסי של מספר מפגשים מיניים בחודש, אם כי גם הנתון הזה יכול להשתנות לאורך תקופות שונות בחיים. מה שבטוח זה שאם אתם מרגישים שמשהו לא טוב קורה לכם בחיים במובן הזה, הרי שהאפשרות לפנות אל מטפל מיני בהחלט יכולה לבוא בחשבון, אז למה לחשוב פעמיים?

מה עושה בפועל מטפל מיני?

אם חששתם לרגע שמה שעושה בפועל מטפל מיני זה לבוא אתכם למפגשים המיניים שלכם, אתם יכולים כמובן להסיר דאגה מלבכם. אף אחד לא יבקש לראות תמונות או וידאו ואף מטפל מיני לא ירצה לקחת חלק באקט המיני שלכם. בפועל מה שקורה עם מטפל מיני זה שמדברים על הדברים. זה אולי נשמע בנאלי וברור, אך עובדה היא שרוב האנשים לא לגמרי מסוגלים לדבר על מיניות, וזה קורה בגלל סיבות כאלה או אחרת. מטפל מיני יכול לעבוד עם כל אחד מכם בנפרד אך הוא גם יכול לעבוד עם שניכם ביחד, שכן זה מאוד תלוי אם אתם פונים אליו כזוג או כאדם בודד. אומנם זה נכון שלא תמיד פשוט לדבר על מין ויש אנשים שמסתבכים עם העניין הזה מאוד, אך אתם יכולים להיות בטוחים שמטפל מיני מקצועי באמת יעזור לכם.

איך בוחרים מטפל מיני?

אם כל הנושא של מטפל מיני נשמע לכם זר, מוזר ומעולם לא יצא לכם לחשוב על האפשרות הזאת ברצינות, ברור מדוע אתם תוהים לאיזה מטפל מיני כדאי לפנות. ממש כפי שקורה בכל תחום אחר של טיפול, גם כאשר מדברים על מטפל מיני אנחנו רואים שיש אנשי מקצוע טובים יותר לעומת אחרים. יש כמה פרטים שיכולים להפוך מטפל מיני לאיש מקצוע מוצלח יותר, כמו לדוגמא: השאלה האם הוא למד את התחום הזה בצורה רצינית ומסודרת? או השאלה האם הוא עוסק בענף הזה כבר לא מעט שנים? חשוב מאוד לברר את שתי הנקודות האלה, כי אתם לא באמת רוצים לפנות אל מטפל מיני שאתם הזוג הראשון שמגיע אליו עם בעיה כזו או אחרת.

הכימיה שלכם עם המטפל המיני

מעבר לכל הפרטים הטכניים של מיקום הקליניקה או שנות הלימוד שסיים המטפל שלכם, יש עוד דבר חשוב מאוד שהטיפול לא יעבוד בלעדיו: הכימיה שלכם עם איש המקצוע. אתם לא באמת תצליחו לדבר על המיניות שלכם, על הקשיים או על המבוכות עם מטפל מיני שאתם לא מרגישים אתו בנוח. לכן יש משמעות לנושא הזה ובהחלט כדאי יהיה לבחור איש מקצוע שאתם מרגישים אליו חיבור. אומנם זה נכון שקשר בין מטופל ובין מטפל זה גם משהו שנבנה עם הזמן, אך כימיה בסיסית זה משהו שיש לכם או שלא. לכן חשוב להיפגש עם המטפל הפוטנציאלי ולראות איך אתם מרגישים בטרם קבלו החלטה ותבחרו לכם מטפל מיני.

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות