מטפל מיני

מתי מטפל מיני הוא אופציה שכדאי לקחת בחשבון?

אתם מתלבטים האם ההתדרדרות של המיניות שלכם הינה תופעה רגילה או שמדובר על מצב חריג ומוגזם? תוהים האם זה קורה לכל הזוגות או רק לכם? בואו נבין יחד איך זה נראה באמת. לפני הכל, חשוב לדעת שכמעט כל הזוגות מדווחים על כך שהם מקיימים הרבה פחות יחסי מין עם השנים. זה קשור בהתרגשות של ההתחלה שחולפת לה כעבור כמה חודשים או שנים וגם לחיים שהופכים אינטנסיביים יותר ויותר עם הזמן שמביא איתו תחומי אחריות נוספים כמו הרחבת המשפחה למשל. עם זאת, הזוגות שהם שבעי רצון מהמיניות שלהם, הם כאלו שעדיין מצליחים לשים את הנושא הזה במקום חשוב בסדר העדיפויות ולהנות משיגרה שמספקת אותם מבחינת כמות ואיכות של יחסי המין שלהם. זוגות כאלו מצליחים להבין את החשיבות של המפגשים המיניים ואת התרומה שלהם לבריאות הזוגית והגופנית שלהם, להקשיב לצורך הבסיסי שלהם במין ולתת לו מענה על בסיס קבוע. אם אתם מרגישים שאתם ממש לא מהזוגות הללו ושמשהו לא טוב קורה לכם בחיים במובן הזה, הרי שהאפשרות לפנות אל מטפל מיני בהחלט יכולה לבוא בחשבון, אז למה לחשוב פעמיים?

מה עושה בפועל מטפל מיני?

אם חששתם לרגע שמה שעושה בפועל מטפל מיני זה לבוא אתכם למפגשים המיניים שלכם, אתם יכולים כמובן להסיר דאגה מלבכם. אף אחד לא יבקש לראות תמונות או וידאו ואף מטפל מיני לא ירצה לקחת חלק באקט המיני שלכם. בפועל מה שקורה עם מטפל מיני זה שמדברים על הדברים. זה אולי נשמע בנאלי וברור, אך עובדה היא שרוב האנשים לא לגמרי מסוגלים לדבר על מיניות מסיבות כאלה או אחרת. מטפל מיני יכול לעבוד עם כל אחד מכם בנפרד אך הוא גם יכול לעבוד עם שניכם ביחד, שכן זה מאוד תלוי אם אתם פונים אליו כזוג או כאדם בודד. אומנם זה נכון שלא תמיד פשוט לדבר על מין ויש אנשים שמסתבכים עם העניין הזה מאוד, אך אתם יכולים להיות בטוחים שמטפל מיני מקצועי באמת יעזור לכם. מטפל מיני נכון, ינחה אתכם בשאלותיו כאשר הוא דואג לייצר אווירה נינוחה ומבוכה מינימלית אם בכלל וזאת על מנת להבין את התמונה במלואה ולהעניק לכם כלים כדי שתוכלו לצמוח יחד למקום אחר לגמרי. 

איך בוחרים מטפל מיני?

אם כל הנושא של מטפל מיני נשמע לכם זר, מוזר ומעולם לא יצא לכם לחשוב על האפשרות הזאת ברצינות, ברור מדוע אתם תוהים לאיזה מטפל מיני כדאי לפנות. ממש כפי שקורה בכל תחום אחר של טיפול, גם כאשר מדברים על מטפל מיני אנחנו רואים שיש אנשי מקצוע טובים יותר לעומת אחרים. יש כמה פרטים שיכולים להפוך מטפל מיני לאיש מקצוע מוצלח יותר, כמו לדוגמא: השאלה האם הוא למד את התחום הזה בצורה רצינית ומסודרת? או שאלת הניסיון- האם הוא כבר עבד עם לא מעט מקרים ובפרט כאלו שדומים במאפייניהם למצב שאתם מגיעים איתו. חשוב מאוד לברר את שתי הנקודות האלה, כי אתם לא באמת רוצים לפנות אל מטפל מיני שאתם הזוג הראשון שמגיע אליו עם בעיה כזו או אחרת.

הכימיה שלכם עם המטפל המיני

מעבר לכל הפרטים הטכניים של מיקום הקליניקה או שנות הלימוד שסיים המטפל שלכם, יש עוד דבר חשוב מאוד שהטיפול לא יעבוד בלעדיו: הכימיה שלכם עם איש המקצוע. אתם לא באמת תצליחו לדבר על המיניות שלכם, על הקשיים או על המבוכות עם מטפל מיני שאתם לא מרגישים אתו בנוח. לכן יש משמעות לנושא הזה ובהחלט כדאי יהיה לבחור איש מקצוע שאתם מרגישים אליו חיבור. אומנם זה נכון שקשר בין מטופל ובין מטפל זה גם משהו שנבנה עם הזמן, אך כימיה בסיסית זה משהו שאפשר להבחין בו בתוך מספר פגישות לכל היותר. לכן חשוב להיפגש עם המטפל הפוטנציאלי בלב פתוח וברצון לקבל את כל מה שיוכל להעניק לכם ולבדוק עם עצמכם איך אתם מרגישים איתו והאם הוא האחד. 

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות