טיפול מיני זוגי

מתי האופציה של טיפול מיני זוגי צריכה להעלות על סדר היום?

נתחיל מכמה נתונים שחשוב שתהיי מודעת להם. הראשון, זו העובדה שלא תמיד נשים הן אלה שלא מרוצות מהסקס ולא תמיד הן אלה שרוצות לעבור טיפול מיני זוגי. בפועל ניתן לראות, על פי הנתונים, שישנה חלוקה יחסית שווה בין נשים וגברים במובן של מי שדוחף ומציע לעבור טיפול מיני זוגי. שנית, אם היית בטוחה שמכל המשרד הגדול שבו את עובדת רק את ובעלך חושבים על טיפול מיני זוגי, כדאי שתדעי שאת טועה. בפועל הרבה מאוד זוגות עוברים טיפולים כאלה והאמת היא, שרבים מהם גם יוצאים מאוד מרוצים.

האם טיפול מיני זוגי יכול לעזור?

התשובה היא בהחלט כן, אך חייבים להתקיים בשביל זה כמה תנאים בסיסיים. ראשית, המטפל חייב להיות אדם שגם את וגם בעלך מרגישים בנוח לדבר אתו על הכול, ובעיקר על סקס. שנית, את ובעלך חייבים להתמיד בעניין הזה וגם חייבים לשתף פעולה. כלומר, אם בכל שבוע תתחילו להזיז את הפגישות או שאם אחד מכם לא יגיע לכל הפגישות – בהחלט יכול להיות שהטיפול לא יהיה מספיק יעיל וגם יימשך הרבה יותר מידי זמן. לעומת זאת, אם תבחרו את המטפל הכי טוב שיש בתחום הזה ואם תתמידו בתהליך, בהחלט יכול להיות שהטיפול יהיה יעיל עבורכם, בדיוק כפי שהוא היה עבור זוגות אחרים.

מה כולל טיפול מיני זוגי?

חוששת מחוויה כמו טיפול מיני זוגי? באמת היה לך נדמה שאת תקיימי יחסי מין עם בעלך בזמן שהמטפל יצפה בכם וייתן הערות? התשובה היא כמובן לא. בדרך כלל טיפול מיני זוגי כולל שיחות, ממש כמו אלה שמתקיימות אצל הפסיכולוג, רק שכאן הנושא יהיה אחר. מדברים לא רק על מה שאת ובעלך עושים במיטה היום, אלא על הגישה שכל אחד מכם לסקס ובעיקר – על מה שכל אחד היה רוצה. מדהים לראות כמה פעמים נשים היו רוצות לבקש מגברים לעשות משהו שקשור בסקס והן פשוט מתביישות, ממש כפי שזה לא חריג לראות נשים שלא מגיעות לאורגזמה ומאשימות את עצמן.
טיפול מיני זוגי זה המקום שבו גם המיניות שלך חשובה, מדברים עליה ומתייחסים אליה. הגיע הזמן להבין שגם לנשים מגיע ליהנות מיחסי מין ולכן, אם את יכולה לעבור חוויה מיוחדת ושונה כמו טיפול מיני זוגי, מה פתאום שתוותרי עליה? אם היו כואבים לך השיניים לא היית הולכת לרופא שיניים? בוודאי שכן! מין זה עניין חשוב מאוד בחיינו ולכן, אם טיפול מיני זוגי יוכל לעזור לך ולבעלך ליהנות יותר ממפגשים כאלה ולא להתחמק מהם, למה שלא תנסו זאת?

האם טיפול מיני זוגי עולה הרבה?

עד היום התירוץ הכי טוב שהיה לך שבגללו וויתרת על טיפול מיני זוגי היה הכסף? אם כך, כדאי שתדעי שנגמרו התירוצים. טיפול מיני זוגי זה לא תהליך יקר ולכן, אם זה מה שיכול לגרום לחיים שלך להיות מלאים ומספקים יותר, שווה לחשוב על בחיוב.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות