מציאת זוגיות

מדוע מציאת זוגיות הפכה להיות מסובכת כל כך בעידן המודרני?

אומנם זה נכון שמאז ומעולם הנושא של מציאת זוגיות היה מאתגר ומבלבל, אך בהחלט ניתן לומר שהחוקים עוד יותר השתנו בעידן המודרני שבו אנחנו חיים. העניין הוא שאם בעבר מישהו היה משדך לנו חבר או חברה קרובים, הרי שהיום הכול עושה האפליקציה. בנוסף לכך, בעבר היה מקובל להתחיל לדבר ככה סתם עם האדם שיושב על ידך ברכבת, אך בימינו זה נראה כמו חדירה לפרטיות ואפילו כאקט קצת מוזר.

אותן שיחות ברכבת או בתחנת האוטובוס אפשרו לנו להכיר אנשים זרים ולא פעם השיחות הללו הובילו אפילו לנישואין. היום, כאשר כבר לא מקובל לעשות זאת כי כל אחד תקוע מול מסך הטלפון הנייד שלו, הכול הפך להיות מורכב יותר. חשוב להבין כי במידה ואתם אנשים שמביך אותם להתחיל ככה סתם לדבר עם אחרים, אין ספק שקיים יתרון מסוים עבורכם בעידן המודרני, שם קיימות פלטפורמות שירככו את אופן יצירת הקשר הראשוני. אבל אם לפני מספר שנים האמנתם שכל שעליכם לעשות הוא למצוא את האפליקציה המתאימה ולבנות לעצמכם פרופיל ולמצוא זוגיות בקלות, היום אתם כבר בטח מבינים שבפועל הדברים בכל זאת קצת יותר מורכבים.

מציאת זוגיות בגיל מבוגר

רוב האנשים, כשהם חושבים על מציאת זוגיות, הם חושבים על משהו שעושים עד גיל שלושים. אם עד הגיל הזה לא מצאנו זוגיות, לא התחתנו ולא הקמנו משפחה, בהחלט עלול להיות שבחברה כמו ישראל יהיה לנו הרבה יותר קשה לעשות את זה. עם זאת, כדאי לדעת שדווקא במובן הזה הדברים השתנו לטובה, שכן היום יש אנשים שבוחרים להיכנס לזוגיות רצינית בשלב הרבה יותר מאוחר בחייהם.

זה אומר שגם אם אתם בחרתם בכך, או שלכך הובילו אתכם החיים, תדעו שאתם ממש לא לבד וכי הרווקות המאוחרת רווחת מאד. הסיבות לכך מגוונות ולמעשה היום אנחנו מבינים שעל מנת להגיע לזוגיות טובה ובריאה עליכם למצוא את דרך המלך שלכם ולהתנהל באופן עקבי ומשרת שיעזור לכם לייצר אינטראקציות, לבחור בפרטנר נכון שבאמת יתאים לכם ומכאן גם לתקשר בתהליך הדייטינג העדין והשברירי בצורה שתאפשר לכם לייצר זוגיות. ברגע שתעלו על דרך המלך שלכם, ברגע שתתגברו על המחסומים והדפוסים שמעכבים אתכם ותחליפו אותם בתכנית ברורה שמביאה אתכם על הצד הכי טוב שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תתמידו, תשקיעו ותנסו, הרי שאפילו מבחינה סטטיסטית בסופו של דבר תמצאו את מבוקשכם.

מציאת זוגיות – הגיע הזמן ללמוד להתפשר?

מה שכן כדאי לקחת בחשבון כאשר חושבים על מציאת זוגיות ולא משנה בני כמה אתם, זה שבן או בת הזוג העתידיים שלכם בטוח לא יהיו מושלמים. יתרה מזאת, גם בהכרח יהיו בו או בה מאפיינים או תכונות שאתם לא אוהבים או לא מעריכים. אותן אגדות נפלאות על נסיך שמגיע על סוס לבן, הן אגדות בלבד. זה לא אומר שלא תזכו להתאהב ולמצוא אהבה מיוחדת, אך זה בהחלט אומר שכדאי גם ללמוד לבחור נכון.

משמעות הדברים היא שאפילו אם תכירו מחר בבוקר אדם מיוחד שיוכל להיות בן הזוג שלכם, בהחלט יכול להיות שעם הזמן תגלו שהוא לא לגמרי מושלם. מצד שני, האם אתם מושלמים בעיני מישהו? והאם שלמות זו השאיפה? התשובה היא כמובן לא.

בהקשר הזה בדרך כלל עולה המילה 'פשרה'. המילה הזו מפחידה את רוב האנשים שלא מוצאים זוגיות ובצדק- הרי איך אפשר להתפשר על אהבה? 

אז במקום להתפשר, חשוב להבין שכן צריך שיהיה לכם מצפן כלשהו, כלים לבחירה שיעזרו לכם להפריד בין עיקר ותפל, להבין מה אתם חייבים שיהיה בפרטנר שלכם כדי לייצר זוגיות מאושרת ומלא לא חייב להיות בו. 

עם הכלים הנכונים והליווי המתאים, יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא את האהבה שכל החיים חיפשתם. בנוסף, אל תשכחו שגם כאשר מדברים על מציאת זוגיות מדברים על תהליך ותהליך לא פעם מצריך ייעוץ וליווי מקצועי על מנת לעשות את זה על הדרך הטובה, הבריאה, הנכונה והמהירה ביותר.  זה אמנם נראה לחלק מהאנשים מוזר לפעמים, לקבל ייעוץ זוגי בהקשר של מציאת זוגיות, אבל זה מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש והתוצאות מדברות בעד עצמן. אין ספק שגם אתם, כמו כולם, יכולים למצוא אהבה שתהיה טובה אליכם בעתיד וכדאי לפעול לטובת זאת כמה שיותר מהר במידה וזה אכן חשוב לכם, מעסיק אתכם וחסר לכם. 

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות