ייעוץ זוגי ואימון לזוגיות

האבחון שלך!

הדרך שלך..

תוצאות האבחון שלך

מה מונע ממך להגיע לזוגיות?

מה זה צורך מוגבר בוודאות בדייטינג?

ביולוגית, כולנו מורגלים להימנע מחוסר וודאות. הגוף שלנו שואף להומאוסטזיס- איזון ולכן באופן השרדותי, אנחנו מורגלים לחפש אחר וודאות. העניין הוא, שבעוד בימי האדם הקדמון השאיפה לוודאות היתה הגיונית, כי הרי אם לא יהיה לו מזון בזמן מסויים לא תהיה לו אנרגיה ומכאן הציד יהפוך קשה יותר וכנראה שהוא ירעב למוות, בעולם המודרני הצורך שלנו בוודאות נוטה להיות מוגזם ולא משרת, נוכח התנאים. זה כי אנחנו נוטים להיות בסטרס קדמוני גם אל מול מצבים לא וודאיים שאין להם נגיעה משמעותית לחיים או מוות.

מכירה את זה שהוא לא שולח הודעה במשך יום שלם ואת מרגישה בכל הגוף סטרס ברמה של 'סוף העולם הגיע'?- אז על זה בדיוק אני מדברת.

בעולם הדייטינג, הצורך שלנו בוודאות לא רק מוגזם, הוא גם משהו שלא ניתן לספק. *אין וודאות בדייטינג!!* גם אם היית הכי מדהימה שאת יכולה להיות עד עכשיו, זה עדיין לא אומר שהוא צריך להיות נעול עליך- הוא לא*באמת* מכיר אותך.

אם תלחצי את הקשר באופן לא הדרגתי מספיק,זה בהחלט כן יכול להוריד לצד השני ולגדוע את מערכת היחסים, גם אם הוא בעניין. אני יודעת שאת מנסה לשכנע את עצמך ש 'אם זה זה, זה זה- ההתנהגות שלי לא תשנה'. אבל זה פשוט לא נכון! הצורך בוודאות שוכן אצלנו בתודעה, ואצלך הוא בוער באופן מוגזם. באופן שהורס לך קשרים פעם אחר פעם. באופן שגורם לך לא להביא את עצמך באופן מיטבי להיכרות רומנטית. באופן שגורם לך לסטרס בלתי פוסק- לבדוק אם הוא שלח הודעה, לא לתכנן תכניות כי אולי ניפגש, וכו׳.

רוצה להתגבר על הקושי שלך?

אם התחברת לדברים שקראת פה עד עכשיו, סימן שהאבחון שלי שוב קלע. התשובות שלך לא משאירות מקום לספק- את חייבת להתגבר על הצורך המוגבר בוודאות כדי להישאר את ולהגיע לזוגיות. ואני לא מתכוונת להשאיר אותך לבד עם זה.

התאמתי לך כלים באופן אישי!

בהתבסס על התשובות שלך באבחון, התאמתי לך באופן אישי את הכלים שיעזרו לך לנפץ את המחסומים שמפריעים לך להגיע למימוש זוגי. הסדנה המותאמת אישית תעזור לך לעבוד באופן ממוקד על הקשיים המרכזיים שעלו מהאבחון ואני יכולה להבטיח לך שהיא תביא לשיפור משמעותי בהתנהלות ובהרגשה שלך. האם היא גם תביא אותך לזוגיות את שואלת? אני יכולה לספר לך שהפידבק שאני שומעת הכי הרבה זה ‘לא האמנתי שזה יקרה לי כל כך מהר’, אז בשורה התחתונה- זה מה שחסר וזה מה שיעבוד.ואם את מרגישה שלעבוד על עצמך ולהתנהל באופן מיטבי זה לא מספיק, כי את צריכה להכיר בסופו של דבר מישהו מתאים ושיודע להתנהל בעצמו- גם לשלב הבא יש לי פתרון מדהים עבורך!

סדנת וידאו

סדנה מותאמת אישית
לתשובותיך בשאלון
סדנה מותאמת אישית

קורס וידאו בממשק אישי

פגישת הכרות בקליניקה - אונליין
מבינה שהדברים לא ישתנו מעצמם? רוצה להגיע לזוגיות מבלי לשחק משחקים? כיתבי לאוראל בוואטסאפ והתחילי בתהליך ליצירת זוגיות.

מענה אישי מובטח

יש להמתין בסבלנות

עוד רגע יהיו התוצאות