ייעוץ זוגי ואימון לזוגיות

האבחון שלך!

הדרך שלך..

תוצאות האבחון שלך

מה מונע ממך להגיע לזוגיות?

מה זה צורך מוגבר בוודאות בדייטינג?

ביולוגית, כולנו מורגלים להימנע מחוסר וודאות. הגוף שלנו שואף להומאוסטזיס- איזון ולכן באופן הישרדותי, אנחנו מורגלים לחפש אחר וודאות. העניין הוא, שבעוד בימי האדם הקדמון השאיפה לוודאות הייתה הגיונית, כי הרי אם לא יהיה לו מזון בזמן מסוים לא תהיה לו אנרגיה ומכאן הציד יהפוך קשה יותר וכנראה שהוא ירעב למוות, בעולם המודרני הצורך שלנו בוודאות נוטה להיות מוגזם ולא משרת, נוכח התנאים. זה כי אנחנו נוטים להיות בסטרס קדמוני גם אל מול מצבים לא וודאיים שאין להם נגיעה משמעותית לחיים או מוות. מכיר את זה שהיא לא עונה להודעה במשך יום שלם ואתה מרגיש בכל הגוף סטרס ברמה של 'סוף העולם הגיע'?- אז על זה בדיוק אני מדברת. בעולם הדייטינג, הצורך שלנו בוודאות לא רק מוגזם, הוא גם משהו שלא ניתן לספק. *אין וודאות בדייטינג!!* גם אם היית הכי מקסים שאתה יכול להיות עד עכשיו, זה עדיין לא אומר שהיא צריכה להיות נעולה עליך- היא לא *באמת* מכירה אותך. אם תלחץ את הקשר באופן לא הדרגתי מספיק, זה בהחלט כן יכול להוריד לצד השני ולגדוע את מערכת היחסים, גם אם היא בעניין. אני יודעת שאתה מנסה לשכנע את עצמך ש 'אם זה 'זה', זה 'זה'- ההתנהגות שלי לא תשנה'. אבל זה פשוט לא נכון! הצורך בוודאות שוכן אצלנו בתודעה, ואצלך הוא בוער באופן מוגזם, באופן שהורס לך קשרים פעם אחר פעם. באופן שגורם לך לא להביא את עצמך באופן מיטבי להיכרות רומנטית. באופן שגורם לך לסטרס בלתי פוסק- לבדוק אם היא שלחה הודעה, לא לתכנן תכניות כי אולי ניפגש, וכו׳.

רוצה להתגבר על הקושי שלך?

אם התחברת לדברים שקראת פה עד עכשיו, סימן שהאבחון שלי שוב קלע. התשובות שלך לא משאירות מקום לספק- אתה חייב להתגבר על הצורך המוגבר בוודאות כדי להישאר אתה ולהגיע לזוגיות. ואני לא מתכוונת להשאיר אותך לבד עם זה.

התאמתי לך כלים באופן אישי

בהתבסס על התשובות שלך באבחון, התאמתי לך באופן אישי את הכלים שיעזרו לך לנפץ את המחסומים שמפריעים לך להגיע למימוש זוגי. הסדנה המותאמת אישית תעזור לך לעבוד באופן ממוקד על הקשיים המרכזיים שעלו מהאבחון ואני יכולה להבטיח לך שהיא תביא לשיפור משמעותי בהתנהלות ובהרגשה שלך. האם היא גם תביא אותך לזוגיות, אתה שואל? אני יכולה לספר לך שהפידבק שאני שומעת הכי הרבה זה ‘לא האמנתי שזה יקרה לי כל כך מהר’, אז בשורה התחתונה- זה מה שחסר וזה מה שיעבוד.

סדנה מותאמת אישית

סדנת וידאו מותאמת אישית
לתשובותיך בשאלון
צפה בפרק הראשון בחינם!
סדנה מותאמת אישית

קורס וידאו בממשק אישי

פגישת הכרות בקליניקה - אונליין
מבין שהדברים לא ישתנו מעצמם? רוצה להגיע לזוגיות מבלי לשחק משחקים? כתוב לאוראל בוואטסאפ ותתחיל בתהליך ליצירת זוגיות.

מענה אישי מובטח

יש להמתין בסבלנות

עוד רגע יהיו התוצאות