פרידה מבן זוג

פרידה מבן זוג אחרי שנים

כאשר מדובר במערכת יחסים ארוכת שנים, הפרידה היא תהליך לא פשוט מנטלית.
קשר זוגי הוא מערכת היחסים הבולטת והכי משמעותי בקשרים שאנו מחזיקים ביומיום, אם משהו קורה בקשר , ובטח כשמדברים על סיום הקשר הזה , אין ספק שזה משפיע עלינו בכל רובד המציאות היומיומית.
האדם שישנו לצידו בכל לילה, העברנו איתי רגעים משמעותיים רבים וחוויות טובות, וגם רעות, כאשר כל זה נגדע אנחנו צריכים להתאושש. ללב לוקח זמן להחלים וצריך להטעין מצברים מחדש עוד לפני שמדברים על מציאת מערכת יחסים חדשה. זה נכון יש כאלה שמייד קופצים למערכת יחסים חדשה אבל אין זה אומר שהם בחרו נכון את בן הזוג החדש.
כאשר אנו בתקופה של אחרי פרידה מבן זוג חשוב לעצור רגע ולחשוב מה לא עבד, מה היה פחות טוב, מה היה יותר טוב, גם בבן הזוג שבחרנו ובתכונות שלו, וגם בדרך בה אנחנו נהגנו, לפעמים כדאי לבחון את דפוס החשיבה שלנו בכל הנוגע לקשר זוגי ולמערכת יחסים, לתקשורת עם האדם הקרוב ללבינו.

פרידה מבן זוג – קושי בהתמודדות

הרבה מאוד אנשים מתקשים להתרגל למציאות של אחרי מערכת היחסים, בין אם בהתמודדות של להיות לבד, בין אם בן הזוג השני עדיין נמצא בחיים – כמו גירושין עם ילדים או בני זוג שמתראים במקום העבודה וכו.
הקושי בהתמודדות בפרידה מבן זוג הרבה פעמים מתעורר אחרי תקופה בא חשבנו שדווקא זה לא מזיז לנו בכלל ואנחנו שלמים ושמחים בפירוק החבילה, ואחרי זמן מה מתעוררים רגשות מעורבים.
המח והזכרון משטים בנו הרבה םעמים, ומראים לנו רק רגע מסויים או תקופה בקשר בכל מחשבה שאנחנו בוחרים, בין אם נוסטלגיה ורודה – כשלמעשה לא היה כל כך ורוד, ובין אם ראייה לא נכונה של הדברים.
פרידה מבן זוג היא תהליך שגל אדם עובר בדרך שונה, כפי שכל אדם מתמודד אחרת עם אבל כך גם אנו נוהגים בדרכים שונות בכל הנוגע לתהליך הפרידה מבן זוג.

ישנן סיבות רבות לפרידה מבן זוג, למשל –

  • חתונה שהביאה עמה לחצים אדירים
  • בגידה
  • אי הסכמה על ילדים או מיסוד
  • אובדן התשוקה
  • גיוון
  • משברים אישיים
מחשבות על פרידה מבן זוג

הרבה לקוחות פונים אליי בקבלת ייעוץ אישי כאשר הם מחזיקים בראשם מחשבות על פרידה מבן זוג, אני תמיד שמחה לתת ייעוץ בכל נושא זוגי, בין אם מדובר בייעוץ אישי או ייעוץ זוגי, לפני שמוותרים על הקשר חשוב להבין טוב אם אפשר לעבוד על הדברים . הרבה פעמים מגלים שניתן לגשר על פערים רבים בעזרת תקשורת נכונה. אני כאן בשבילכם בכל נושא, אל תהססו לפנות אליי באתר. זוגות רבים ומרוצים עברו אצלי בקליניקה כשהם כבר לא נהנים מהקשר הזוגי שלהם, ויצאו למציאות חדשה בקשר זוגי של תקשורת כנה, אוהבת פתוחה ומכילה. אם תרצו אני מאמינה שנוכל להגיע יחד לתוצאות אמיתיות שיהפכו את הקשר שלכם לטוב יותר, תומך, ואוהב. אם אתם עדיין לא בטוחים מה הבעיה בקשר שלכם, או לחלופין יודעים מה מפריע לכם אך לא מצליחים לפתור את זה לבד, אני מציעה לכם לבוא לייעות אצלי בקליניקה בתל אביב. אוראל שופן להישאר אתם ולהגיע לזוגיות.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות