יעוץ גירושין

הרבה אנשים שמתגרשים מבן הזוג שלהם זקוקים ליעוץ גירושין.

אחרי שנפרדים מבן הזוג שלנו, שככל הנראה היווה דבר מרכזי בחיינו אנו זקוקים לתקופת צינון בה אנו ממלאים את המצברים שלנו מחדש וגם בוחנים מחדש את הקונספט הזוגי אליו התרגלנו.

האם בן הזוג שהיה לנו היה בן זוג מתאים עבורנו?

האם מערכת היחסים שלנו עם עם בן הזוג שלנו הייתה מערכת יחסים טובה, בה אנו מדברים על הדברים – גם על הדברים הטובים וגם על הדברים הפחות טובים.

כאשר אנשים עוברים גירושין הרבה פעמים כל החיים שלהם משתנים.

בן הזוג מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו כאינדיבידואל וכאשר אנו הופכים משניים לאחד, לוקח זמן להתרגל למציאות החדשה ולהתנהל כישות אחת.

פעמים רבות אנו רגילים לעשות דברים יחד עם בן הזוג שלנו או חושבים על פעולות מסוימות כדבר שנתפס כזיכרון שמעלה את בן הזוג הקודם שלנו בקונוטציה מסוימת וקשה לנו להתנער מהזיכרון. 

ולכן לאחר הגירושים אנו עוברים תהליך שלם עם עצמנו בו אנו מתרגלים למצב החדש ומנסים להגיע למערכת יחסים אחרת, מערכת יחסים טובה יותר ומתאימה לנו יותר מאשר זו שסיימנו בפעם האחרונה.

אף אחד לא מאחל לעצמו להתגרש, היות וכולנו מעוניינים במערכת יחסים טובה, מוצלחת, בריאה, עם תקשורת טובה ששומרת על האינטרסים שלנו ועל האינטרסים הזוגיים.

תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook

יעוץ גירושין – זה לפני או אחרי

 

לקוחות רבים פונים אליי ולא יודעים האם הייעוץ מתאים להם בגלל שהם לא התגרשו בכלל, או לחלופין אחרי גירושין. אני מאמינה שיעוץ גירושין יכול להתאים בכל סטאטוס, במידה ואתם אחרי הגירושים אשמח להיות שם בשבילכם, להעצים אתכם ולעזור לכם להביןו מה הצעד הבא.

במידה ואתם נמצאים בזוגיות אני כמובן אשמח להיות שם כדי לעבוד על הזוגיות ולנסות לתקן אם אפשר, אני כמובן קודם כל רוצה לנסות לתקן את מערכת היחסים ורק אם מגיעים למסקנה ברורה שהמאמצים שלנו לא נשאו פרי רק אז אפשר לשקול את פירוק החבילה. לטובת כל הצדדים שאם הזוגיות עדיין קיימת – אפשר וכדאי לנסות לתקן את מה שמפריע.

 

יעוץ גירושין – אוראל שופן

זוגות רבים פונים אליי כדי לעזור להם להגיע להבנה, הדבר הכי חשוב בעיני במערכת יחסים הוא התקשורת הטובה והאפשרות שלמור על העצמי בתוך הזוגיות. חשוב להבין שמלבד הזוג ששניכם ביחד, נמצאים שני אנשים שונים אחד מהשני, לכל אחד יש רעיונות אחרים, רצונות שונים וסדר עדיפויות משלו. כדי להתגבר על הפערים חשוב מאוד לדבר על הדברים, מה חשוב לך? מה מפריע לך? הרבה זוגות מגיעים למצב רע מאוד בו הפ מחזיקים מטענים גדולים שהצטברו במשך זמן, עליהם לא טרחו לדבר בכלל. הדבר יוצר פערים ברורים היות והרבה טענות או רצונות של אחד הצדדים נמצא רק בראש שלו, ולמעשה הצד השני בכלל לא מודע לדברים הללו.

הקשבה היא יכולת נרכשת, וכל אחד מסוגל לעשות זאת, אם הגענו למצב של תקשורת נכונה , כל אחד מבני הזוג יכול לדבר על הדברים מבלי עכבות ומנגד גם מסוגל לשמוע, הכל תלוי כמובן איך הדברים נאמרים, מתי , והאם הייתה העברה ברורה של מסר ברור. כאשר אנחנו מדברים על הדברים עשינו כבר חצי דרך.

כמובן שלא ניתן לגשר על כל הפערים על ידי שיחה , צריך גם להתאמץ ולהתפשר, לעשות את הדברים הלא אוטומטיים ולהראות נכונות אמיתית להתגמש ולהתחשב האחד בשנייה.

יעוץ-גירושין-אוראל-שופן

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות