תאמי פגישה לבירור התאמתך לתהליך אישי

תאמי פגישה (ללא עלות) לבירור התאמה לתהליך

חייגי עכשיו 054-4574663 או השאירי פרטים ליצירת קשר

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים 

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים

לקוחות מספרים על העבודה עם אוראל

נעים מאוד

אני אוראל שופן, יועצת זוגית ומינית ומומחית לתקשורת רומנטית. כבר שנים שהתהליכים שלי מובילים פנויים ופנויות לזוגיות מאושרת ללא קשר לגיל, למראה, לנסיון קודם או למקצוע.

יש לי את התהליך המוכח והטוב ביותר ליצירת זוגיות

התהליך הייחודי שאני מציגה בפניך הביא מאות פנויים ופנויות שלא האמינו שהם יכולים, לזוגיות המאושרת עליה הם חלמו וכל זה מהר יותר ממה שהם יכלו לדמיין, כאשר הפידבק שאני שומעת יותר מהכל הוא "…לא האמנתי שזה יקרה לי כל כך מהר".

יש לי מאגר שידוכים יחיד מסוגו שמכיל רק גברים שעברו תהליך

מדפדוף באפליקציות עולה בך תחושה שכולם לא רציניים? אפילו דפוקים? אני מעניקה מענה גם לתחושות האלה עם המאגר יוצא הדופן שמכיל רק גברים שעברו תהליך, שעשו עבודה עצמית ונמצאים היום במקום של מוכנות לזוגיות. השדכנית שלי עושה הכל בשביל לחסוך ממך את אשליית השפע ולהכיר לך מישהו מתאים שעשה תהליך והיום מוכן לזוגיות.

זה מה שחסר וזה מה שיעבוד

הרי אם תחשבי רגע בהגיון, תביני שכל מה שאת צריכה זה להבין מה חוסם אותך היום מלהגיע לזוגיות, לשבור את המחסומים האלו, לקבל כלים מעולים כדי שיהיה לך ברור לגמרי מה כן לעשות, להכיר מישהו מתאים, האבחון הכלים היחודיים ומאגר השידוכים המיועד לאנשים שעברו תהליך – ולהם בלבד הם כל מה שצריך כדי לייצר זוגיות בתחנה אחת מופלאה.

אז מה ההשקעה שלך באהבה

בתוך כ- 10 שבועות, את תגשרי על כל הפערים ותתגברי על קשיים שחשבת שתמיד ילוו אותך. האסימונים יפלו ואת תביני אחת ולתמיד- איך להישאר את ולהגיע לזוגיות!

לא אתן לך לוותר על החלום ליצור זוגיות מאושרת, עם המון ביטחון ואפילו הנאה בדרך ולכן ההשקעה בתהליך היא זעומה ביחס לערך שהיא תכניס לחייך, כבר מאותו היום בו יתחיל המסע שלך לחיפוש אהבה ממקום נכון ושלו, מתוך הבנה שאת לא צריכה להיות אשה כזו או אחרת כדי למצוא אהבה, מתוך הבנה שאת לא צריכה לשחק משחקים ולהיות מישהי שאת לא כדי שגברים יתעניינו בך. את תביני איך להביא את עצמך על הצד הטוב ביותר, את תדעי כיצד לפעול בכל נקודה ותייצרי זוגיות שנכונה לך. האושר הזוגי שהאהבה הרומנטית מאפשרת יהיה חלק בלתי נפרד מחייך והיום הזה קרוב מתמיד.

450
לפגישה
  • פגישה בקליניקה או בוידאו
  • תהליך אורך 10 פגישות בממוצע
  • כולל רישום למאגר השידוכים הייחודי

לא אתן לך לשלם מבלי להתרשם

לתיאום פגישה ללא עלות לבירור התאמה לתהליך חייגי עכשיו 054-4574663 או השאירי פרטים ליצירת קשר

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים

קטעים נבחרים מהתקשורת בהשתתפות אוראל

סיפורי הצלחה

לתיאום פגישה ללא עלות לבירור התאמה לתהליך חייגי עכשיו 054-4574663 או השאירי פרטים ליצירת קשר

בונוס לנרשמים היום: הצטרפות חינם למאגר השידוכים

עוד רגע יהיו התוצאות