משבר אמון בזוגיות

איך נוצר משבר אמון בזוגיות?

ראשית, אם גם אתם מתמודדים היום עם משבר אמון בזוגיות אולי תוכלו להתנחם בעובדה שאתם לא היחידים שזה קורה להם. למען האמת, ולמרות האהבה הגדולה שלא פעם מרגישים בין בני זוג, משברי אמון הם חלק מהחיים של רבים מאתנו. שנית, כדאי לדעת שיש לא מעט גורמים שיכולים להוביל למשבר אמון בזוגיות. עם זאת, אנחנו עדים לכך שכמעט תמיד הגורם העיקרי שמוביל למשבר אמון זו בגידה. הבגידה יכולה להיות ברמות שונות, אך לרוב מדובר על בגידה מינית של אחד מבני הזוג. זה יכול להיות הגבר שבגד באישה, האישה שבגדה בגבר או שזו בגידה בתוך מערכת יחסים של בני זוג מאותו מין. במילים אחרות: אף אחד לא חף מהעניין הזה, שכן גם בתוך מערכת יחסים לסבית יש לא פעם בגידות שמובילות למשברי אמון.

מה נכון לעשות עם משבר אמון בזוגיות?

הרבה פעמים הטעות העיקרית שעושים זוגות שחווים משבר אמון בזוגיות, היא לא להודות בדברים. כלומר, כל אחד מבני הזוג מנסה לעשות את מה שנראה לו נכון, ומעל הכול מרחפת תקווה גדולה שהדברים פשוט יסתדרו ויחזרו למה שהם היו פעם, לפני הבגידה. עם זאת, בפועל אנחנו רואים שזה כמעט ולא קורה, פשוט כי משבר אמון בזוגיות זה אחד מהדברים הכי מורכבים שיש. איך אני יכול שוב לסמוך על אותו אדם, שהיה אהוב נפשי, אך בחר לבגוד בי? הדברים הולכים ומסתבכים עוד יותר כאשר יש ילדים בתמונה, רכוש משותף או עסק שמנהלים ביחד. לכן רצוי שלא תחזרו על הטעות שכל כך הרבה זוגות עושים וכדאי שפשוט תודו בדברים: אתם מתמודדים עם משבר אמון בזוגיות. כפי שקורה לגבי הרבה משברים אחרים בחיים, גם כאן, עצם העובדה שאנחנו מודים באמת כבר עוזרת לנו לעשות צעד גדול וחשוב לקראת הפתרון.

האם ייעוץ זוגי יעזור לכם להתמודד עם משבר אמון בזוגיות?

ניסיתם לעשות לבד כל מה שאתם יכולים כדי להתמודד עם המשבר הזוגי וזה לא באמת עבד? אתם מרגישים שאתם זקוקים לעזרה? אם כך, כדאי שתדעו שבהחלט יכול להיות שאתם צודקים. בימינו ייעוץ זוגי, או טיפול זוגי, זה עניין מאוד נפוץ, כך שאם אתם מתמודדים עם משבר אמון בזוגיות, למה שלא תקבלו עזרה מקצועית? מה שכן, חשוב להבין שלמרות שאתם פונים לעזרה עדיין יכול להיות שבסופו של התהליך כן תחליטו שאתם רוצים להיפרד. זה בסדר, זה חלק מהעניין וזו זכותכם, אך זה לא אומר שכדאי לוותר על הטיפול או על הייעוץ המקצועי.

אצל מי כדאי לעבור תהליך של ייעוץ זוגי להתמודדות עם משבר אמון בזוגיות?

אתם מתלבטים לאיזה יועץ לפנות? אתם צודקים. ליועץ שאצלו תעברו את התהליך יש השפעה רבה על המשך התהליך ועל תוצאותיו, כך שטבעי שיהיה מתח סביב בחירת היועץ. מצד שני, יש לכם היום לא מעט כלים שיעזרו לכם לבחור את היועץ הכי טוב שיש, אז למה שלא תשתמשו בהם? כדי לבחור יועץ שיעזור לכם להתמודד נכונה עם משבר אמון בזוגיות תוכלו לקרוא אודותיו לא מעט חוות דעת אונליין. רצוי לעשות זאת לפני שאתם קובעים פגישה כי לרוב חוות הדעת אמינות ומסייעות בבחירת היועץ הנכון.
מידע והסברים – ייעוץ זוגי

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות