יועצת נישואין

למה כל כך הרבה זוגות פונים אל יועצת נישואין?

ראשית, כדאי לדעת שפעמים רבות זוגות פונים אל יועצת נישואין גם אחרי עשר שנים של נישואין שבהן הכול היה מושלם. שנית, האמת היא, שבשנים האחרונות הרבה מאוד זוגות פונים לקבל סיוע. זה לא שהיום הזוגות מתמודדים עם יותר קשיים שלא היו קיימים בעבר, כי מה שהשתנה זו בסך הכול המודעות לאפשרות הזאת. נעים לדעת שאם אתם נתקלים בקושי, וזה לא חייב להיות משבר שנובע מבגידה, יש לכם אל מי לפנות. יועצת נישואין יכולה לעזור לכם באינספור סוגיות שמטרידות אתכם ומקשות עליהם. לכן זה לא משנה אם מדובר על סוגיה כמו בגידה, משבר אמון, ויכוחים לגבי חינוך הילדים או אולי מצבים כלכליים מורכבים. מה שבטוח זה שאם תפנו אל יועצת נישואין רצינית וטובה, בהחלט יכול להיות שהיא תדע איך לעזור לכם.

מה יכולה לעשות למענכם בפועל יועצת נישואין?

הרבה פעמים הבעיה העיקרית של זוגות נשואים זו השגרה וחוסר התקשורת. כלומר, בעוד שכאשר מערכת יחסים נמצאת בתחילת דרכה אנחנו מתלהבים, מאוהבים ועסוקים באינספור פעילויות משותפות, הרי שעם הזמן המצב משתנה. עם השנים אנחנו מבלים פחות ופחות ביחד, לכל אחד יש את העיסוקים שלו ולעיתים אנחנו גם שוכחים איך לתקשר אחד עם השנייה. לכן יועצת נישואין יכולה לעזור כבר בשלבים האלה. אולי לא שמתם לב לזה בכלל, אך בהחלט ייתכן שעם השנים הפסקתם לדבר כמו שהייתם עושים בעבר. יועצת נישואין תעזור לכם לראות האם יש משהו שאפשר לעשות בנידון, איך משפרים את התקשורת ואיך אפשר לגורם לכך שהיחסים ביניכם יהיו יותר פתוחים ונעימים. יתרה מכך, אם יש משהו ספציפי שאתו אתם מתמודדים היום, הרי שגם על הנושאים הללו תוכל לדבר אתכם היועצת שאליה תפנו.

איך לבחור יועצת נישואין בקלות?

אם חשבתם לרגע שכל יועצת נישואין תוכל להתאים לכם, לעזור לכם ולשפר את הזוגיות שלכם, כדאי שתדעו שזה לא לגמרי מדויק. ראשית, אתם הם אלה שהולכים לעשות את העבודה, כי ללא שיתוף פעולה מצדכם היועצת לא באמת תוכל לסייע. שנית, חשוב לבדוק לאיזו יועצת נישואין אתם פונים, פשוט כי יש נשות מקצוע טובות מאחרות. בנוסף לכך, אפילו אם מדובר על יועצת שיש לה מוניטין ושהיא מאוד מוכרת, לא בטוח שתהיה לכם באופן אישי כימיה איתה. לכן רצוי לא רק לקרוא חוות דעת אודות אשת מקצוע כזו או אחרת, אלא גם כדאי להיפגש איתה ולראות איך אתם מרגישים. האם היא מעוררת בכם תחושה טובה? האם היא נראית לכם מקצועית והאם נדמה לכם שאתם באמת יכולים לסמוך עליה ולדבר איתה על כל מה שמטריד אתכם. בדרך כלל ייעוץ נישואין זה תהליך של כמה חודשים טובים ולכן גם במובן הזה כדאי שתתפנו לעניין הזה. אתם צריכים. להתמיד, להגיע לכל הפגישות שאתם קובעים איתה ורק כך תוכלו להבטיח שבסופו של דבר באמת תרגישו שהתהליך עוזר ושחיי הנישואים שלכם משתפרים.
מידע והסברים – ייעוץ זוגי

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות