איך מפנים מקום לאהבה?

אם אתה עוקב אחרי הפעילות שלי, אתה בטח יודע שאני עובדת בהתבסס על מודל ייחודי, המבוסס על 16 פרמטרים של תקשורת רומנטית קדם זוגית.

בתוכן הזה, אני בוחרת להתייחס לפרמטר ספציפי, שאני מרגישה פעמים רבות שאנשים טועים בפרשנות שלהם אותו, ומייצרים לעצמם חסימה נוספת של אפשרות לייצר זוגיות נכונה.

שם הפרמטר- 'פינוי מקום לזוגיות', והוא מתייחס למידת הפניות הרגשית והפיזית שיש לאדם לזוגיות ברגע הנתון. הפרמטר דורש עבודה אצלך, במידה ואתה מרגיש שתוכל להביא את עצמך למימוש זוגי שנכון עבורך, רק כש: תסיים ללמוד, תחליף עבודה, תעבור מקום מגורים, תחליף מכשיר סלולרי, תכנס לכושר, תחזור מהטיול, תחליף מיטה, תמצא תחביב, תרוויח יותר, תצבור נסיון מיני, תגדיל את המעגל החברתי, ועוד כהנה וכהנה.

אז כמו שבטח שמעת מכל מיני מקורות, האהבה מגיעה רק אחרי שמפנים לה מקום. אהבה לא יכולה להגיע כשאין לה בעצם מקום להיכנס אליו. אבל- זה לא באמת שצריך לפנות לה מקום במובן הפיזי כפי שתיארתי ברשימה, אלא ששינוי תודעתי יכול פעמים רבות לקדם אותנו אל היעד הרצוי ביעילות מירבית.

למה הכוונה? 

פעמים רבות כשאנחנו חושבים על זוגיות, אנחנו לא מתאימים את הקונספט הזה של 'זוגיות' אלינו באופן אישי, אלא מסתמכים על מודל מוכר לנו- מודל תרבותי, משפחתי או הוליוודי שהוא מבחינתנו 'זוגיות' ואם בחיינו הנוכחיים אנחנו לא מרגישים שאנחנו יכולים לייצר זוגיות כזו, הרי שעלינו להמתין שישתנו פני הדברים ויתפנה לה מקום. אממה, לא תמיד צריך לשנות את הסביבה שלנו ואת אורח חיינו על מנת לפנות מקום לזוגיות שלנו, בטח לא לפני שאנחנו מספיק מחוברים להוויה הזוגית, כלומר- לא לפני שהתאמנו את המודל הזוגי שלנו לעצמינו והבנו מי אנחנו בזוגיות שאנחנו יוצרים- איזה אדם זוגי אנחנו ואיזו זוגיות נכונה לנו.

במקום הזה, המחשבה 'אין לי מקום/זמן לזוגיות', היא מחשבה מגבילה שמייצרת תקיעות, ומהווה מנגנון הגנה שכזה, שמחזק את ההימנעות מחיפוש הזוגיות, כי יש לנו הרי תירוץ מעולה לדחות את הקץ, והרגע בו לא תהיה ברירה ונצטרך להתחיל ולחפש זוגיות- הוא רגע מפחיד לפעמים. 

ולמה הוא מפחיד? כי אנחנו לא מחוברים להוויה הזוגית שלנו (שוב) להבנה של איזו זוגיות אנחנו הולכים ליצור ומשם- איך לעשות את זה במובן הפרקטי?!

איזה מזל שאתה כאן! 

כי אם הגעת עד לכאן, כנראה שהפוסט הזה מדבר אליך, יתכן כי המוח שלך מביא אותך להשתמש בחוסר המקום שלך לזוגיות כמנגנון הגנה שדוחה את הקץ, כי אתה למעשה לא מחובר להוויה הזוגית שלך, לא יודע מה זה הדבר הזה שאתה אמור לחפש, מה יסב לך אושר אמיתי ומדוייק לך וכמובן- באיזה אופן להגשים זאת. 

גם למקומות העמוקים של שחרור ממחסומים, מחשבות מגבילות ודפוסים, גם למקומות של חיבור להווייה הזוגית העתידית וגם למקומות הפרקטיים של איך לייצר זוגיות שנכונה לך באופן שנכון לך מא' ועד ת'- לכל אלו יש מענה בקורס שלי. "להישאר אני ולהגיע לזוגיות- קורס וידאו שהוא תהליך אישי'.

מפחד להתפשר על מה שחשוב לך בזוגיות?

התעייפת מדייטים שלא מובילים לכלום?

נמאס לך שבחורות שאתה מעוניין בהן לא מעוניינות בך?

להישאר אני ולהגיע לזוגיות - יצירת זוגיות בשיטת SLC

באמצעות המודל הייחודי שפיתחתי ואחרי שליוויתי מאות פנויים ופנויות בדרך לאהבה -
אני יודעת שאני יכולה לעשות את זה גם עבורך!

לפרטים נוספים על הקורס בשיטת SLC

מפחד להתפשר על מה שחשוב לך בזוגיות?

התעייפת מדייטים שלא מובילים לכלום?

נמאס לך שבחורות שאתה מעוניין בהן לא מעוניינות בך?

להישאר אני ולהגיע לזוגיות
יצירת זוגיות בשיטת SLC

לבירור התאמה ופרטים נוספים על הקורס - הרשם עכשיו

למי מתאים הקורס

למי שרוצה להבין בדיוק מה הוא צריך ואיך לגרום לזה לקרות

למי שמרגיש שכל פעם מחדש שהוא מתאהב בנשים הלא נכונות

למי שלא מסכים לשחק משחקים בשביל לגרום לצד השני להתעניין בו

למי שרוצה אהבה וזוגיות בחיים שלו, אבל מרגיש קרוב לייאוש

למי שרוצה להישאר הוא ולהגיע לזוגיות

קטעים נבחרים מהתקשורת בהשתתפות אוראל

I_boker_bari

מה ההשקעה שלך בזוגיות ואהבה?

מחיר מיוחד לזמן מוגבל

2950
בלבד
  • ניתן לפרוס עד 12 תשלומים ללא ריבית!
  • אחריות מלאה ל14 יום - החלט רק אחרי שתנסה

14 יום אחריות!

אני נותנת לך 14 יום מלאים בתכנית שלי, להחליט סופית האם זה מתאים לך. לא הרגשת שזו ההחלטה הטובה ביותר עבורך, אמור לי וקבל את כל כספך חזרה, ללא שאלות!

חן מספר על הדרך לזוגיות שעשה עם אוראל

אחרי מאות פנויים ופנויות שליוויתי והדרכתי בשיטת ה-SLC - אני יודעת.

גם אתה יכול למצוא את האחת שלך, גם אתה יכול לעשות את זה בלי להתפשר, בלי לשנות את מי שאתה, בלי מניפולציות זולות, בלי תרגילים, ולמצוא אהבה!

על קצה המזלג - מה תיקח מהקורס

לדעת לבחור נכון

לדעת לבחור פרטנריות רומנטיות שמתאימות לך

להבין איזו זוגיות תעשה אותך מאושר

ולדעת איך לגרום לזה לקרות

לדעת לתת ולדרוש לקבל

באופן שתואם את השלב בקשר מיצירת הקשר ועד הזוגיות

התנהלות מנצחת באתרי הכרויות ועד הדייט

יצירת פרופיל, צ'ט וטלפון - איך לא ממסמסים אופציות ועושים את זה נכון

התנהלות רגשית נכונה לאורך תהליך הדייטינג

איך לפעול דרך הרגש ולא דרך הפנטזיה

בטחון עצמי

חיזוק וייצוב הבטחון העצמי

ואם זה לא מספיק אני מציעה לך להירשם עוד היום ולהנות מחבילת בונוסים חסרת תקדים

שעתיים של הדרכה אישית אחד על אחד

עם אוראל שופן לסגירת פינות, השלמת חוסרים (אם יש) ומענה על כל שאלה שלכם בתחום התקשורת הרומנטית- דייטינג, זוגיות ומיניות.

הטבה בשווי 1080 ש"ח

שיעור בונוס - איך גורמים למכרים לסדר לנו דייטים

נלמד שיטה ייחודית ובדוקה לרתימת הסביבה שלנו ליצירת הזוגיות שלנו על הצד הטוב ביותר. איך עושים את זה הכי נכון- איך גורמים לאנשים אחרים לסדר לנו דייטים?

הטבה בשווי 570 ש"ח

המדריך המלא- How to seek love & stay cool

הספר הדיגיטאלי של אוראל שופן שפורש את שיטת הSLC באופן הכי פרקטי בעולם.

הטבה בשווי 280 ש"ח

אחרי מאות פנויים ופנויות שליוויתי והדרכתי בשיטת ה-SLC - אני יודעת.

גם אתה יכול למצוא את האחת שלך, גם אתה יכול לעשות את זה בלי להתפשר, בלי לשנות את מי שאתה, בלי מניפולציות זולות, בלי תרגילים, ולמצוא אהבה!

שאלות נפוצות שסוגרות את הפינה

מה זה אומר 'קורס וידאו שהוא תהליך אישי'? ואיך זה מאפשר לי 'להישאר אני ולהגיע לזוגיות' אם כולם מקבלים מפגשים זהים?

מודל הSLC הוא מודל יחיד מסוגו, שכן על אף שהוא ברור, קבוע ונכון תמיד, כל אחד ואחת יכולים לקחת אותו למקום שלהם, להתאים אותו אליהם, לאישיותם ולצרכיהם- ולנהל תקשורת רומנטית שנכונה להם. בנוסף, הכלים המקוריים של מודל הSLC ולמעשה כל הכלים שיועברו בקורס, הם כלים שאתה בונה ומייצר לעצמך על ידי הדרכה שלי. למעשה כל אחד ייצא מהקורס הזהה הזה, עם ערכת כלים שונה, מותאמת אישית ומדוייקת. זה החידוש המהפכני של המודל ושל הכלים. בגלל זה זה עובד. בגלל זה זה מאפשר להישאר אני ולהגיע לזוגיות.

כל אחד יגיע לקורס הזה עם בעיות שונות בתחום הרומנטי. איך אותו קורס יתאים לכולם כשהבעיות הן כה אינדווידואליות?

לאורך השנים שמתי לב שישנה סוללת כלים בה אני משתמשת ממש עם כל סינגל ושרלוונטית עבור כל מחפש זוגיות באשר הוא- הכלים האלו הם "התותחים הכבדים" שלי, הכלים החזקים ביותר אשר כל אדם שמעוניין בזוגיות נתרם המון מהשימוש בהם. הכלים הללו, הם שאעביר אליך בקורס הוידאו.

אני רוצה את המקום שלי להבין כל דבר, להיות בטוח שאני פועל נכון ולשאול שאלות. איך זה יתאפשר לי בקורס וידאו?

לא אתן לך להסתובב עם התחושה ש'משהו לא סגור'. לכן אני מאפשרת שעתיים של הדרכה אישית אחד על אחד איתי לסגירת פינות, השלמת חוסרים אם יש ומענה על כל שאלה שלך בתחום התקשורת הרומנטית- דייטינג, זוגיות ומיניות.

אני כבר מכיר את עצמי, וחושב שאני פועל נכון, כנראה שעדיין לא פגשתי את האדם המתאים..

מעטים הם האנשים (אם בכלל קיימים כאלו), שאין להם מקום לשיפור מבחינת מיומנויות תקשורת רומנטית. אם אתה מרגיש כי זה המצב, וכי אין לך עוד מה ללמוד, בהחלט יהיה קשה לחדש לך- מכיוון שאתה סגור ללמידה והתפתחות. בבחירה של השתתפות בקורס הזה חייבת להיות אמירה בטוחה- יש לי מה ללמוד ואני אפתח את עצמי ואגיע למחוזות שלא חלמתי עליהם. אם אתה לא שם ולא פתוח ללמידה כרגע, זה הכי בסדר בעולם, כל דבר קורה בעיתו. אם באמת מזל זה הדבר היחיד שמפריד בינך לבין הזוגיות הנכונה לך זה יפתיע אותי, אך באמת שבנקודה הזו אין לי איך לעזור ואני מקווה שהמזל יהיה לצידך ותגיע באהבה גדולה למחוז חפצך.

אוראל שופן מומחית לתקשורת רומנטית

"אני אוראל שופן, לפני 7 שנים התחלתי את דרכי המקצועית, מתוך שאיפה להביא בשורה לתחום התקשורת הרומנטית.

לימודי פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולגיה, אימון אישי, הסמכה בייעוץ זוגי ובייעוץ מיני, עבודה עם אוכלוסיות מגוונות (בינהן נוער בסיכון, הורים לילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולים בהפרעות נוירולוגיות ופגועי נפש במצבי אשפוז פסיכיאטרי ובמסגרות בקהילה) ועיסוק במחקר בנושאים של זוגיות ומיניות (מחקר פסיכו- ביולוגי במכללת האקדמית ת"א- יפו, מחקרים קליניים במחלקת נוירולוגיה בביה"ח שיב"א ומחקר בתחום הקרימינולוגיה המינית במכללת בית ברל) הביאו אותי לפיתוחו של מודל מהפכני, אשר הפנמתו מאפשרת יצירת תקשורת רומנטית נכונה בין האדם לבין עצמו, בינו לבין סביבתו, בינו לבין פרטנרים רומנטיים פוטנציאלים ובהמשך בינו לבין הפרטנר הרומנטי.

סיפורי הצלחה

גם אתה יכול למצוא את האחד שלך, גם אתה יכול לעשות את זה בלי להתפשר, בלי לשנות את מי שאתה, בלי מניפולציות זולות, בלי תרגילים, ולמצוא אהבה!

עוד רגע יהיו התוצאות