אני אוהבת את אנה אהרונוב

אני אוהבת אותה כי היא כל כך יפה, מיוחדת, חזקה🏋🏻‍♀️ומלאת ביטחון ועם זאת כל כך מוזרה, רגילה, תלותית ושברירית.

יש באנה וספציפית באנה מחפשת הזוגיות כל כך הרבה ממה שאני רואה על בסיס יום יומי בקליניקה.

כל כך הרבה ממה שכל אישה שווה שמחפשת זוגיות מתמודדת איתו. 
זו אחת הסיבות לכך שאני חושבת שהתכנית הזו מצוינת למחפשי האהבה, כי את מה ש׳חתונה ממבט ראשון׳ רמזו, התכנית הזו צעקה- 

💔למצוא זוגיות זה קשה!💔

דיי להגיד 'איך בחור שווה כמוך עדיין לבד?'

אנה אהרונוב לבד!

ולא כי היא יפה מידי כדי שיתחילו איתה, אלא כי קשה לה לייצר זוגיות. כי היא צריכה לעבוד על עצמה וזה פשוט לא קורה לה באופן טבעי.

אני מאמינה כי התכנית הזו עזרה לעורר שיח מעמיק ורחב יותר בנושא הזה של יצירת זוגיות, שיביא לצמצום שיחות הסרק הדודתיות ששולחות אותך לבכות לבד בחושך ולהגברת המודעות בנוגע לצורך בתהליך.

אז כן. אני אוהבת את אנה, שהיא אולי נראית כמו אלה, רוב הזמן, עבור רוב האנשים, אבל בתהליך הזה היא הוכיחה לנו שהיא בסך הכל בן אדם.

מעביר התהליך של אנה:

אנה עברה תהליך מאד מאד טלוויזיוני יצור כלאיים שאין דומה לו בשום מקום, שהיו בו פגמים רציניים והמשמעותי ביותר בעיני, הוא שהיא עברה תהליך טיפולי דינאמי מקוצר ומואץ.

תהליך, הפסיכולוג למעשה, כמו העביר את אנה דרך רצף של תובנות (מדויקות לרוב) שהסיק לגביה, באופן מטיף ואף נוזף והזמין אותה להביא אותן בחשבון במסע שלה. וכך לא נראה אף תהליך. כי בתהליכים טיפוליים דינאמיים, המסע הוא ממושך יותר והתובנות של המטופל מגיעות ממנו לאחר מסע והתבוננות ולא מהפסיכולוג שמתבונן רגע ואז מטיף.

לעומת זאת בתהליכים קצרי מועד, כמו אלו שאני מעבירה, לאחר אבחון, מותאמים כלים ברורים- שזה מה שהכי חסר לי בתכנית הזו.אחד הפידבקים ששמעתי הכי הרבה בזמן האחרון מאנשים שנמצאים אצלי בתהליכים זה- "איזה מזל שאת לא רק אומרת לי כמה אני דפוק ומזמינה אותי להתבונן על זה כשאני בדייט אלא אשכרה נותנת לי כלים".

וניקח לדוגמה את פרידה קאלו, או יותר נכון את האיש שלא ידע מי היא פרידה קאלו, או יותר נכון את התגובה של אנה על חוסר הידיעה שלו או יותר נכון את התגובה של הפסיכולוג על תגובתה של אנה על חוסר הידיעה שלו- הוא הקטין והגחיך את הנושא וגימד אותה על שעשתה עניין ואף פסלה היכרות עם גבר שלא מכיר את מי שהיא גיבורה תרבותית עבורה.

כך, בדייט הבא אנה כבר לא פסלה גבר שלא ידע מי זו (לא בהתחלה לפחות) ואנה למדה שפרידה קאלו אינה מהווה פרמטר לפסילה. אבל- מי שם את אותו הפסיכולוג להחליט מה הוא קריטריון הולם לבחירת בן זוג?  מי שמו לומר שזה מגוחך לפסול על פערים תרבותיים אבל לא מגוחך לפסול על משיכה פזית? על יציבות נפשית? על קרבה גיאוגרפית? או על כל דבר אחר.

הרעיון של 🔨כלים🔧, הוא לאפשר לאדם שמתמסר לתהליך, לקבל החלטות בעצמו על פי ערכיו, מתוך מודעות לאושר שלו ולסדר העדיפויות האמיתי שלו. זה מה שכלים נותנים- סדר, ארגון, בהירות. כי נכון שגם להגיד לה במילים כאלו או אחרות- 'לפסול על פרידה קאלו זה מטומטם תפסיקי עם זה', יעביר נקודה כלשהי. אך האם זה ילמד אותה לקבל החלטות נכונות בהמשך? בעיני לא. נוסף על היעדר כלים בהקשר של בחירות ובכלל, היה לחץ מצד הפסיכולוג על יצירת אינטימיות מידית. 💏חיפוש אחר 'קליק' ו'כימיה' מידיים, מבזבז אנרגיות ולא מספר בדרך כלל דבר על הסיכוי של הקשר להצליח. זאת מפני שאנשים מאד לחוצים ונרגשים ובכל מקרה נכשלים בלהביא את עצמם כמו שהם לדייטים ראשונים, בטח ובטח שמצלמות מעורבות ואנה אהרונוב שם מולך. הלחץ על יצירת האינטימיות היה לא תואם שלב וגרם לאנה להרוס פעמיים דייטים ע"י דיבורים על היעדר אינטימיות- רוצח האנטימיות מספר אחת. הלחץ מצד הפסיכולוג על יצירת אינטימיות, הביא את אנה להרוס דייטים ולפספס שני בחורים שכן היו שווים בדיקה (על פי הפורמט).

התהליך של אנה:

אנה מגלמת בצורה חיה את המנטרה שאני חוזרת עליה בכל הזדמנות-כשאדם מחליט לעשות תהליך, הוא עושה תהליך. כשאת קשובה לעצמך ולמעביר התהליך, כשאתה מוכן להבין שהדרך בה פעלת עד לרגע זה אינה מקדמת אותך ושיש לחשב מסלול מחדש- הדרך משתנה, המחסומים מתרככים והתוצאות בעולם משתנות.

כי בחורים דומים לאייל אנה פגשה בלי סוף, אבל זה היה לא מדויק, לא ברור, לא בזמן, לא במקום.
התהליך היא עשתה אפשר לה להביא את עצמה, לתקשר בצורה נכונה קצת יותר, לראות את הצד השני ולהתמקם באופן מדוייק מולו.

אז אני לא מבטיחה לך שהבחור הבא שתתקשרי אליו אחרי דייט ראשון יענה לך ב-"היי, חשבתי על צניחה חופשית" ולך אני לא מבטיחה את אנה אהרונוב. אבל התהליך המדוייק הזה שמתרחש בין הקירות האלו, אם רק יהיה לכם את האומץ להתחיל ולהתמסר אליו, תוכלו להישאר אתם ולהגיע לזוגיות.

כי זה מה שחסר וזה מה שיעבוד.

תהליך אישי קצר וממוקד - 100% תכלס

האנשים שליוויתי מדווחים שהחיים שלהם השתנו לחלוטין מהרגע שהפנימו את המודל המנצח. הם התחברו להוויה הזוגית העתידית שלהם, להבנה של מי הם בזוגיות שהם ייצרו ואיזו מן זוגיות זו תהיה. כך הם הצליחו לבצע בחירות רומנטיות נכונות להם, מתוך מודעות יסודית לדברים החשובים באמת, וחשוב מכל- הם הצליחו להביא את עצמם על הצד הטוב ביותר, ותוך התנהלות מיטבית בעולם הדייטינג המודרני, כל הדרך אל הזוגיות.

גם את/ה יכול/ה להגיע לזה, תוך כ-10 שבועות, ובתהליך אישי אני אדריך אותך צעד אחר צעד בדרך לשם.

הסמארטפונים ואפליקציות ההכרויות שינו את מה שחשבנו שאנחנו יודעים על תקשורת רומנטית בכלל ועל דייטינג בפרט

  • אם בתחומים אחרים, שכלול של הטכנולוגיה מקל על חיינו, בעולם הדייטינג התחושה היא שככל שהפורמט משתכלל, חיפוש האהבה הופך רק מבלבל, מתיש וקשה יותר.
  • התחושה היא שיש שפע של אפשרויות, אבל ההגיון מצביע לך על החצי הריק של המיטה.
  • את/ה מכיר/ה 'חוקי אצבע' של דייטינג ו'כללי משחק', אבל בכל פעם שאת/ה משתמש/ת בהם זה יוצא מיושן ולא מתאים.
  • אז את/ה מנסה ללכת נגד המוסכמות– ואז הצד השני מגיב/ה אליך באופן הכי פרימיטיבי בעולם- אז את/ה מצטער/ת שלא פעלת לפי הדיפולט.
  • ואז את/ה מחליט/ה לזרום- מה שיקרה יקרה. ולא קורה כלום.
  • אז את/ה מחליט/ה להיות אקטיבי/ת – פותח/ת פרופילים באתרים או אפליקציות, אבל מצליח/ה לתקשר רק עם אלו שאתה ממש לא רוצה לתקשר איתן.

תהליך אישי קצר וממוקד

התהליך הקצר והממוקד הוא הנוסחה המנצחת, המושלמת והשלמה בעזרתה תוכל/י להישאר את/ה ולהגיע לזוגיות. בתוך כ10 שבועות, תהי/ה מודע/ת לדברים שמנעו ממך עד היום להגיע למימוש זוגי ולהתגבר עליהם בעזרת כלים מותאמים אישית, פרקטיים, ברורים וממוקדים. את/ה תפנים מודל לתקשורת רומנטית בעזרתו תתחבר לעצמי הזוגי העתידי שלך, תבצע/י בחירות רומנטיות נכונות לך, תתנהל/י באופן מקדם ונכון לך בעולם הדייטינג המודרני, ותביא/י את עצמך, על הצד הטוב ביותר לכל אינטראקציה רומנטית.

התהליך מתבצע באופן אישי (אחד על אחד) באופן פרונטאלי בתל- אביב או טלפוני או בשיחות וידאו בסקייפ ומיועד לפנויים ופנויות בכל מגדר, העדפה, גיל ובכל שלב וסטטוס בחיים.

מי זו אוראל שופן

"אני אוראל שופן, לפני 7 שנים התחלתי את דרכי המקצועית, מתוך שאיפה להביא בשורה לתחום התקשורת הרומנטית.

לימודי פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולגיה, אימון אישי, הסמכה בייעוץ זוגי ובייעוץ מיני, עבודה עם אוכלוסיות מגוונות (בינהן נוער בסיכון, הורים לילדים בעלי הפרעות התנהגות, חולים בהפרעות נוירולוגיות ופגועי נפש במצבי אשפוז פסיכיאטרי ובמסגרות בקהילה) ועיסוק במחקר בנושאים של זוגיות ומיניות (מחקר פסיכו- ביולוגי במכללת האקדמית ת"א- יפו, מחקרים קליניים במחלקת נוירולוגיה בביה"ח שיב"א ומחקר בתחום הקרימינולוגיה המינית במכללת בית ברל) הביאו אותי לפיתוחו של מודל מהפכני, אשר הפנמתו מאפשרת יצירת תקשורת רומנטית נכונה בין האדם לבין עצמו, בינו לבין סביבתו, בינו לבין פרטנרים רומנטיים פוטנציאלים ובהמשך בינו לבין הפרטנר הרומנטי.

השאיפה היתה לייסד מודל שנכון תמיד- מתאים לכל אינטראקציה רומנטית, ועם זאת, אינו אומר לכם- 'תהיי אשה כזו', 'תהיה גבר כזה', אלא שכל אחד צריך ומסוגל להתאים אותו אליו ולהשתמש בו בדרכו שלו- להישאר אני ולהגיע לזוגיות.

המודל פרוש על פני 16 פרמטרים אשר מאפשרים לי לערוך אבחון ולזהות אצל כל פנוי/ה את הקשיים המרכזיים שמונעים מהם להגיע לזוגיות. אני עובדת עם כלים עוצמתיים מדיסציפלינות שונות אשר עברו התאמות, זאת לצד כלים מקוריים של מודל ה SLC . לאחר שלב האבחון, אני מרכיבה ומתאימה לכל אדם את תכנית העבודה המתאימה לו בקפדנות שיא, על מנת להביא למימוש מטרת העל- להישאר אני ולהגיע לזוגיות. האנשים שעברו את התהליך פשוט לא מפסיקים להודות לי על השיפור החווייתי וכמובן- על התוצאות בשטח.

המודל והכלים שלי ממשיכים לעזור לי ללוות אנשים למימוש זוגי והם רק משתכללים ונעשים מדוייקים יותר מיום ליום. כדי שגם את/ה תוכל/י להפיק תועלת אדירה מהתהליך הזה, כדי שגם את/ה תרגיש/י המון אסימונים נופלים, כדי שגם את/ה תישארי את/ה, ותגיע/י לזוגיות.

התהליך הזה הוא ערכת ההכנה השלמה והמושלמת לשיפור מיומנויות תקשורת רומנטית, וליצירת זוגיות נכונה דרך תהליך דייטינג מנצח.
 
אז זה לא משנה איך את/ה נראה/ית, בן/בת כמה את/ה, כמה את/ה מרוויח/ה, אם היית בזוגיות ארוכת טווח בעבר, או אם מעולם לא יצרת קשר רומנטי.
אם את/ה שואפ/ת להגיע למימוש זוגי ממקום בריא, נכון וחיובי, ומבלי לשחק משחקים כי זה פשוט לא את/ה- התהליך הזה הוא בדיוק בשבילך."

ההשקעה בתהליך

התהליך הזה הוא הנוסחה למימוש זוגי בריא, דרך יצירת חיפוש אהבה נכון ותהליך דייטינג מנצח. התהליך אורז בתוכו אבחון מלא ומקיף (עפ"י 16 פרמטרים ובסדר גודל של כ5 עמודים) ושימוש בכלים מותאמים אישית מעולמות שונים, המחברים בין הדמיון למציאות, בין ניפוץ מחסומים לבין התנהלות משרתת, בין הערכים והרגשות לפרקטיקה הכי ברורה בעולם.
בתוך כ- 10 שבועות, את/ה תגשר/י על פערים משמעותיים ותתגבר/י על קשיים שחשבת שתמיד ילוו אותך. האסימונים יפלו ואת/ה תבינ/י אחת ולתמיד- איך להישאר את/ה ולהגיע לזוגיות! לא אתן לך לוותר על החלום ליצור זוגיות מאושרת, עם המון ביטחון ואפילו הנאה בדרך ולכן ההשקעה בתהליך היא זעומה ביחס לערך שהיא תכניס לחייך, כבר מאותו היום בו יתחיל המסע שלך לחיפוש אהבה ממקום נכון ושלו, מתוך הבנה שאת/ה לא צריכ/ה להיות גבר כזה או אשה כזו כדי למצוא אהבה, מתוך הבנה שאת/ה לא צריכ/ה לשחק משחקים ולהיות מישהי/ו שאת/ה לא כדי שנשים/גברים יתעניינו בך. את/ה תבינ/י איך להביא את עצמך על הצד הטוב ביותר למסע החיפוש הזה, את/ה תהנה/י ממנו רוב הזמן, את/ה תדע/י כיצד לפעול בכל נקודה ותייצר/י זוגיות שנכונה לך והאושר הזוגי שהאהבה הרומנטית מאפשרת יהיה חלק בלתי נפרד מחייך. ההשקעה בתהליך היא רק 450 ₪ לפגישה פרונטאלית, טלפונית או שיחת וידאו (כאשר תהליך אורך בממוצע 10 פגישות).

אני לא אתן לך לשלם מבלי להתרשם!

חוץ מזה- התהליך הזה לא מתאים לכל אדם ואני רוצה לעבוד רק עם אנשים שיפיקו תועלת משמעותית מהתהליך- אנשים שהתהליך הזה הוא בדיוק מה שהם צריכים.
לכן לפגישה הראשונה אני מוסיפה בהתחלה חצי שעה חינמית שבתומה אנחנו מחליטים אם להיכנס לתוך פגישה ראשונה או להיפרד.

חן מספר על הדרך לזוגיות שעשה עם אוראל

שאלות נפוצות שסוגרות את הפינה

ואם אחרי כמה פגישות אני מחליט/ה שזה לא בשבילי?

כפי שאפשר לראות התשלום הוא פר פגישה (ולא על כל סדרת המפגשים ביחד בהתחלה כמו שנהוג בתהליכים קצרי מועד). אני לא רוצה ליצור אצלך התחייבות ע"י זה שתשלם מראש, אני רוצה שבכל פעם מחדש- תבחר/י להגיע, תבחר/י ללמוד, תבחר/י לשנות. בגלל שהתהליך קצר ובגלל שהוא מותאם אישית ותכנית העבודה בו ברורה מלכתחילה, נדיר שאנשים מסיימים אותו לפני שהוא נגמר. עם זאת, אפשר לבחור לסיים את התהליך בכל שלב ואין התחייבות כספית כזו או אחרת לסדרת מפגשים.

אם אני צריכ/ה להתייעץ או לפרוק בין הפגישות

אני תמיד זמינה ללקוחותי בין הפגישות לייעוץ, תמיכה והכוונה בחינם ומכל הלב. במקרים חריגים בהם יש צורך בהכוונה טלפונית קבועה ואינטנסיבית אנחנו מגיעים להסדר שיהיה נוח ויכבד את שני הצדדים.

איך אני אדע שהתהליך הזה הוא התהליך הנכון עבורי?

חצי השעה הראשונה של התהליך, היא חצי שעה חינמית ומטרתה להבין האם התהליך הזה נכון לנו. בזמן הזה אנחנו מנסים להגדיר יחד את המטרות לתהליך- דברים שיושגו עד סיומו, ורק במידה והתהליך הזה יכול לענות על הצרכים שלך אנחנו ניכנס לתוכו. לעולם לא אבטיח לאף אדם הבטחות שווא והכל יהיה ברור לך ומוסכם עליך בכל שלב.

אני כבר מכיר/ה את עצמי, וחושב/ת שאני פועל/ת נכון, כנראה שעדיין לא פגשתי את האדם המתאים..

מעטים הם האנשים (אם בכלל קיימים כאלו), שאין להם מקום לשיפור מבחינת מיומנויות תקשורת רומנטית. אם אתה מרגיש כי זה המצב, וכי אין לך עוד מה ללמוד, בהחלט יהיה קשה לחדש לך- מכיוון שאתה סגור ללמידה והתפתחות. בבחירה של השתתפות בתהליך חייבת להיות אמירה בטוחה- יש לי מה ללמוד ואני אפתח את עצמי ואגיע למחוזות שלא חלמתי עליהם. אם את/ה לא שם ולא פתוח/ה ללמידה כרגע, זה הכי בסדר בעולם, כל דבר קורה בעיתו. אם באמת מזל זה הדבר היחיד שמפריד בינך לבין הזוגיות הנכונה לך זה יפתיע אותי, אך באמת שבנקודה הזו אין לי איך לעזור ואני מקווה שהמזל יהיה לצידך ותגיע/י באהבה גדולה למחוז חפצך.

סיפורי הצלחה

זה הזמן לזוגיות!

תהליך הניווט האולטימטיבי עפ"י מודל הSLC הוא לא "עוד תהליך דייטינג". לא תלמדו שם להיות מי שאתם לא כדי להשיג זוגיות ולא תצאו ממנו מבולבלים או מתוסכלים או עמוסים בחוקי אצבע שאתם לא מבינים את פשרם, פשוט כי אמרו לכם שזה עובד. גם לא תצאו ממנו קוראי מחשבות או תלמדו בו "איך עובד המוח הנשי/הגברי ואיך לכבוש אותו".

את/ה תבינ/י בעזרת התהליך הזה את עצמך– כמו שמעולם לא הבנת. את/ה תבינ/י מי את/ה בזוגיות העתידית שלך ותבינ/י בדיוק באיזו דרך לצעוד על מנת להשיג אותה, כיצד לזהות אותה ואיך לטפח אותה מהשלב הראשוני ועד להתבססותה.

את/ה תצא/י מהתהליך הזה עם דרך חיים- מודל לתקשורת רומנטית שמרגע שתכיל/י אותו ותחיל/י אותו הוא יפתור לך כל דילמה או קושי רומנטי בכל שלב. אם תיתקל/י בשאלה/ בעיה או קושי את/ה תדע/י בדיוק מה לעשות! תהיה לך ערכה מוכנה מראש ומותאמת אישית לכל רגע של תקיעות! את/ה תשפר/י את מיומנויות התקשורת הרומנטית שלך ותמקסמ/י את הפוטנציאל שלך להגיע לזוגיות במהירות וביעילות מירבית. את/ה תיתנ/י לעצמך מתנה שתמשיכ/י להודות לעצמך עליה בכל יום.

עוד רגע יהיו התוצאות