התאמת זוגיות – איך עושים את זה נכון?

חשוב לומר שכל אדם שונה במהותו מאדם אחר, ולכן יכול להיות שפרטנר אחד ירגיש שהוא נמצא בזוגיות נהדרת, בריאה, מוצלחת ואילו בן הזוג שלו יחשוב אחרת, לכל בנאדם יש רצונות שונים, מטרות שונות, סולם ערכים שונה וכמובן בהתאם לכך גם הציפיות והדרישות מבן הזוג משתנות בין פלוני לבין אלמוני. כל אחד מאיתנו מחזיק במודל כלשהו של זוגיות בין אם כזו שנחשף אליה בבית , או מודל שפיתח בעצמו מניסיון של שנים.

התאמת זוגיות – האם ההשקפה שלי נכונה?

הרבה לקוחות מספרים כי מה שחשבו שנכון עבורם התברר בסופו של דבר כטעות כואבת, אין זה נדיר שאנשים נוטים לחפש מבעוד מועד את בן הזוג ה"מושלם" או לחלופין מגיעים עם רשימת מכולת של תכונות, סטאטוס ואפילו מקצוע – וכל זה עוד לפני שהחליפו מילה אחת עם אותו בן זוג פוטנציאלי. האם זו הדרך הנכונה? האם פסלנו את כולם? יכול להיות שפספסנו בנזוג נהדר ולו רק כי סטה במילימטר מהמודל שפיתחת.

מבחן התאמת זוגיות באוראל שופן

אוראל שופן תעזור לך להגיע להבנה מהם הדברים החשובים עבורך בבן זוג, מה קריטי, מה פחות, איך אפשר לשנות את ההשקפה כלפי הקונספט של בנזוג – כל אלה יכולים לעשות שינוי של שמיים וארץ בגישה הבסיסית לזוגיות וכך תוכל.י להגיע למבחן התאמת זוגיות באופן הכי מדויק ובריא עבורך. ייתכן שהמיקוד שלך בכלל לא עוסק בעיקר, אולי את.ה בכלל נוטה להתייחס רק למראה חיצוני , אולי למצב סוציו אקונומי שמגביל את אפשרות הבחירה.

  • התאמת זוגיות ממה אנו מושפעים:
  • מודל הזוגיות הראשי אליו נחשפנו
  • הרגלים שפיתחנו מזוגיות קודמת
  • משיכה חיצונית
  • סטאטוס בחיים – רווק/גרוש/חוסר מחויבות
  • התמכרות ללבד
  • קבעון מחשבתי

כל אלה ורבים נוספים גורמים לנו לחשוב על מודל מסוים של בן זוג, ועל מבחני התאמת זוגיות שאנו עושים והרבה פעמים בכלל מהתת-מודע ללא מחשבה ומיקוד בדברים, וחשוב לעשות זאת!
אולי אנחנו מקובעים על יעד שבכלל לא כדאי לנו, חשוב מאוד לעצור הכל , להרהר בדברים ולנסות להבין האם יש לנו טעות בסיסית בקו המחשבה? אולי לא, אולי דווקא זה משהו שאנחנו משדרים החוצה מבלי לשים לב. אוראל תעזור לך להגיע להבנה ולדייק את הדברים בצורה הטובה והפרקטית ביותר.

עדיין מתלבטים? אל!

קדימה שלחו לי וואטסאפ ובואו נתחיל להתכתב, אני מבטיחה להבין אותך ואת כל עולמך, אני תמיד מדגישה את האג'נדה הבסיסית שלי – כל אדם הוא עולם ומלואו, ויש צורך להבין את נבכי הנפש , לדבר על הדברים , להפנים מה נכון וחשוב לך ובהתאם לכך לפעול.
אם הגעת עד לכאן אין לך מה להפסיד את זה אני מבטיחה. במקרה הכי טוב – תמצא את הזוגיות הכי בריאה, נכונה , תומכת ואוהבת שיש! אז בוא.י יחד נביא לזוגיות וכמובן מבלי לוותר על עצמך, הכי חשוב זה להישאר מי שאתה.

במידה ואת.ה נמצא.ת בזוגיות כרגע ובעצם לא בטוח בה, גם לכך אשמח שתפנה אליי בין אם לייעות זוגי ובין אם תעדיף פגישה אחד על אחד, הרבה מאוד זוגות חשים כך בעקבות תקשורת לא נכונה, שגרה עמוסה, לחץ, ילדים ועוד – חשוב לזכור תמיד אף פעם לא מאוחר מידיי ולא צריך להרים ידיים בקלות, על זוגיות טובה – ואם הייתה לכם כזו בעבר, אסור לוותר! בואו לקליניקה שלי בתל אביב ונעבוד על הדברים יחד.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות