בחירת בן זוג

עד היום כל בני הזוג שהיו לך לא באמת היו טובים אלייך? בכל פעם מחדש היית בטוחה שמצאת את אהבת חייך אך בחלוף כמה חודשים שוב נשארת לבד? אם כך, הגיע הזמן שתביני: בחירת בן זוג זה לא עניין פשוט ואת בהחלט יכולה לקבל עזרה בנושא הזה, אז למה לא?

תוכן עניינים

בחירת בן זוג – האם זה משהו שצריך ללמוד?

לכאורה, כל אישה יודעת מה היא מחפשת וכל גבר יודע מה הוא אוהב. עם זאת, בפועל אנחנו מגלים שזה לא כל כך פשוט, כי עובדה היא שהנושא של בחירת בן זוג מעסיק רבים מאתנו. יש אנשים שמצאו את בן הזוג שלהם לחיים כבר בגיל 16 ומאז הם לא שינו דבר, אך מצד שני, יש גם אנשים שבכל כמה חודשים מעדיפים להיות עם בן זוג אחר. בחירת בן זוג זה כמו בחירה לחיים, כי יש אנשים שיודעים מגיל מאוד צעיר מה הם רוצים אך אחרים לא ממש.

זה נשמע לך מוכר? את כבר מתחילה להיות מיואשת? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן לעשות משהו בנידון. החדשות הטובות הן שממש כפי שאת יכולה ללמוד כל דבר אחר בחיים, גם בחירת בן זוג זה משהו שאפשר להתאמן בו, לחשוב עליו ואפילו להשתפר בו.

בחירת בן זוג – איך עושים את זה בפועל?

כולנו מכירים את הדפוס המוכר של בחירת בן זוג שלא מתאים לנו, מישהו שמשפיל אותנו או מישהו שלא באמת מעצים ומקדם אותנו. אם גם את מזהה עם כל התיאורים הללו, כדאי שתחשבי מה חיפשת עד היום בבני הזוג שלך ובעיקר – מה את מחפשת היום? האם כשאת חושבת על בחירת בן זוג את עושה את זה מתוך הלחץ והפחד להישאר לבד? או שאת פשוט רוצה למצוא לך גבר אהוב ובן זוג תומך? כאשר מדברים על בחירת בן זוג יש טעם לחשוב מה חסר לך, למה את מצפה ומה באמת היית רוצה לקבל ממערכת היחסים הבאה שלך. אם הדברים יהיו לך יותר ברורים את יכולה להיות בטוחה שעם הזמן תעשי פחות ופחות טעויות.

האם טיפול יעזור לך להתמודד עם משימה כמו בחירת בן זוג?

את מרגישה שבאופן עצמאי את לא כל כך יודעת לומר איזה בן זוג יתאים לך? תמיד נטיית הלב שלך היא לבחור את אותם הטיפוסים שעושים לך יותר רע מאשר טוב? אם כך, כדאי שתדעי שכאשר את חושבת על בחירת בן זוג, את לא באמת חייבת לעשות את זה לבד. בפועל זה אומר שאם תדברי עם מטפל מקצועי שעוסק בזוגיות, בהחלט יכול להיות שהוא יעזור לך. הרבה פעמים כל מה שצריך לעשות למענך המטפל הוא לעזור לך להבין מה את מחפשת בעצם.

עם זאת, ולמרות שלכאורה מדובר על עניין פשוט, את יכולה להיות בטוחה שטיפול כזה יהיה יעיל. לפעמים כבר מעצם העובדה שמדברים על הדברים ואומרים אותם בקול רם הכול מתחיל להשתנות.

לכן, בין אם בני הזוג הקודמים שהיו לך פגעו בך ובין אם הם פשוט לא עשו אותך מאושרת, למה שלא תעשי משהו בנידון? בחירת בן זוג זה מסע מעניין ואין ספק שאם תסכימי לקבל עזרה ממטפל מקצועי, זה יהפוך להיות הרבה יותר מהנה ונעים. בסופו של דבר, כאשר גם את תמצאי את הזוגיות שעליה חלמת כל כך הרבה שנים, את תראי שתהיי מאושרת ולא תצטערי על שהשקעת מחשבה וזמן בנושא החשוב הזה.

בחירת בן זוג - לאהוב וליהנות עם אדם אהוב

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות