טיפול זוגי המלצות

למה טיפול זוגי המלצות זה משהו שכדאי לבדוק לעומק?

אומנם זה נכון שלפני שנים הנושא של טיפול זוגי לא נחשב למקובל, כי אנשים לא נהגו לדבר עם זרים על הבעיות האישיות שלהם. עם זאת, בד בבד עם התפתחות הטיפול והייעוץ האישי, גם הטיפול הזוגי התחיל להתפתח ולכן זה לא מפתיע שהיום אפשר למצוא מידע רב אודות טיפול זוגי המלצות. טיפול זוגי לא עובד ברגע אחד כמו קסם והוא תהליך של ממש. ברמה הפרקטית זה מתחיל מהחלטה להתמסר לשעה בשבוע שאתם מקדישים רק לזוגיות שלכם. מדהים לראות איך שנים רבות אנחנו נמצאים בחיפוש מתמיד אחר הזוגיות המושלמת ובסופו של דבר, כשהיא מגיעה, אנחנו לא תמיד משקיעים בה. לכן, גם אל מול קשיים משמעותיים כמו בגידה בתוך המערכת הזוגית וגם אל מול כל משבר אחר או אפילו תחושת חוסר שביעות רצון, חשוב שתבדקו לעומק את האפשרות של טיפול זוגי וכנראה שתגלו שגם עבורכם זה יכול לעבוד.

טיפול זוגי המלצות – כי לא פונים לכל מטפלת

אם הייתם רוצים את שירותיו של רואה חשבון, הייתם פונים לכל רואה חשבון באשר-הוא? התשובה היא כמובן לא. הייתם בוודאי עושים מחקר מקדים ורוצים להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים מהשירות שהוא ייתן לכם. זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם לעשות גם בכל מה שנוגע לטיפול זוגי, כי מה פתאום שתבחרו את המטפלת שלכם ככה סתם? אם תשקיעו בנושא של טיפול זוגי המלצות תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים מהתהליך עצמו. כעת אתם בוודאי תוהים איך תוכלו לגשת אל החברים הכי טובים שלכם, שבטוחים שאתם זוג משמיים, ולבקש מהם המלצות על מטפלת זוגית. אם זה מה שעובר לכם בראש, כדאי שתדעו: היום מידע אודות טיפול זוגי המלצות מוצאים באינטרנט. זה אומר שאתם לא צריכים לצאת מהבית או להרגיש נבוכים כי אתם מחפשים המלצה על מטפלת טובה. במקום זה תוכלו לעשות את כל הבירורים בעצמכם אונליין וכך יהיה לכם הרבה יותר פשוט לבחור את אשת המקצוע שאליה תפנו.

האם זה טיפול ארוך במיוחד?

בין אם יצא לכם לעבור טיפול איש אצל פסיכולוג ובין אם לא, אפשר להבין מדוע אתם חוששים מכך שהטיפול הזוגי יהיה מאוד ארוך. תמיד עוברת אצל כולנו בראש המחשבה הצינית שהמטפלת הרי מרוויחה מהעניין, אז למה שהיא תזדרז לעזור לנו? עם זאת, כדאי לדעת שבפועל זה לא מדויק, שכן ישנם סוגים שונים של מטפלים ויועצים וגישות שונות לתהליך. ישנם תהליכים שמראש מטרתם להיות ארוכת טווח ואילו ישנם מטפלים ויועצים שבוחרים בשיטות קצרות מועד וממוקדות מטרה וידרשו מכם השקעה ממוקדת של מספר חודשים (חלקם אפילו ידעו להעריך מראש את מספר המפגשים הממוצע שיידרש). כך שנכון שמדובר בהתגייסות לעבודה זוגית, אך במידה ותלכו על זה, אתם יכולים להיות בטוחים שלא תמצאו את עצמכם באותה נקודה בעוד כמה שנים. בנוסף לשאלת הזמן, חשוב גם להבין מראש כמה זה יכול לעלות, פשוט כדי להימנע מהפתעות לא נעימות מהבחינה הזאת במהלך הדרך. לכן רצוי לדבר עם המטפלת הפוטנציאלית מראש על המחירים ולקחת בחשבון לא רק את מחיר המפגש אלא גם את אורך המפגשים ואורך התהליך הצפוי על מנת לנסות להבין את המשמעויות. ההשקעה בזוגיות שלכם תוכיח את עצמה כי אין ספק שכך תרגישו הרבה יותר קרובים אחד לשנייה, תסירו שכבות של סטרס ומירמור מחיי היום יום שלכם ותהיו מאושרים יותר ובריאים יותר. 

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות