המלצה על מטפל זוגי

בכל הפעמים האחרונות שבהן יצאתם לבלות הזמנתם עוד זוג חברים, רק כדי לא להיות לבד? אתם זקוקים לעוד אנשים מסביב כדי שתצליחו לתקשר טוב יותר? או שאתם פשוט כבר לא יכולים לסבול אחד את השנייה? אם כך, זה הרגע לקחת נשימה עמוקה ולחשוב על טיפול זוגי, כי אם זה עזר לכל כך הרבה זוגות אחרים, למה שזה לא יעזור גם לכם?

תוכן עניינים
שיתוף ב facebook
Facebook

למה כדאי לחפש המלצה על מטפל זוגי?

אין ספק שזה לא קל ולא פשוט להודות שיש בעיה או קושי בזוגיות. איך יכול להיות שמאותו זוג אוהב שכולם מקנאים בו הפכתם להיות שני אנשים שמרגישים תחושת זרות? איך יכול להיות שאין לכם על מה לדבר ואיך יכול להיות שיחסי מין זה משהו שבכלל לא עולה על הפרק? האמת היא, שמשברים שונים בזוגיות פוקדים כמעט את כל הזוגות. לכן תוכלו להתנחם בעובדה שאתם לא לבד, אך כידוע, צרת רבים היא רק חצי נחמה. לכן עדיין נשאלת השאלה מה כדאי לעשות בנידון ואם כך נראית המציאות שלכם, אין ספק שעכשיו זה הזמן להתחיל לחפש המלצה על מטפל זוגי. טיפול זוגי זה אומנם מאתגר, זה תהליך וזה דורש את שיתוף הפעולה שלכם, אך יחד עם זאת, זה בדיוק מה שיכול לעזור לכם לצאת מהבור שאליו נפלתם. לכן, לא רק שכדאי לכם לחפש המלצה על מטפל זוגי, אלא גם כדאי לעשות את זה כמה שיותר מהר, כי הזמן עלול רק להחמיר את המצב.

המלצה על מטפל זוגי – ממי תוכלו לקבל אותה?

זוגות רבים מתביישים להודות שיש להם בעיה, כי זה עלול כמובן לפגוע בתדמית שלהם. אם כולם מסתכלים עליכם מזה שנים כעל "הזוג המושלם", איך פתאום תודו שיש לכם קשיים ובעיות בזוגיות? לכן זה ברור מדוע לא תתחילו לעשות סבב טלפונים בין החברים שלכם כדי לבקש מהם המלצה על מטפל זוגי. מבולבלים? חושבים כבר להמר ולבחור מטפל זוגי ככה סתם, בצורה שרירותית? אם כך, כדאי שתעצרו רגע, כי לעידן המודרני שבו אנחנו חיים יש פתרון עבורכם גם בנקודה הזאת. כדי למצוא המלצה על מטפל זוגי כל מה שאתם צריכים זה לגלוש באינטרנט. אתם יכולים לעשות חיפוש מהיר ברשת ולמצאו לא מעט המלצות על מטפלים זוגיים טובים, מנוסים ומקצועיים, אז למה לא? בצורה כזאת תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת הרבה יותר מרוצים מהחוויה ולכן שווה להשקיע בכך כמה דקות של בירורים וחיפושים.

בדקו איזו תחושה מעורר אצלכם המטפל הזוגי

עוד דבר חשוב שכדאי לקחת בחשבון כשחושבים על המלצה על מטפל זוגי, זה להיפגש עם המטפל ולראות איזו תחושה הוא יוצר אצלכם. האם הוא גורם לכם להרגיש בנוח? או שהוא, חלילה, גורם לכם להרגיש שאין תקווה במקרה שלכם ושלא תוכלו למצוא פתרון למשבר? האם אתם מצליחים לדמיין את עצמכם מדברים אתו על הכול, כולל על יחסי המין שלכם? או שהוא יוצר אצלכם תחושה של ריחוק וניתוק? חשוב לזכור שעם על הכבוד לאותן המלצות על מטפלים זוגיים כאלה ואחרים, בסופו של דבר זה עניין מאוד אישי. לכן זה טבעי שזוגות מסוימים יוכלו להרגיש נהדר בקליניקה של מטפל מסוים ואילו זוגות אחרים יעדיפו מטפלים שונים. חשוב להשקיע מחשבה בנושא של בחירת המטפל שלכם, כי כמובן שהוא איש מפתח בכל הסיפור הזה. אומנם בלעדיכם, גם המטפל עם סל הכלים הטוב ביותר לא יוכל להציל את הזוגיות שלכם, אבל במידה ותירתמו לתהליך, המטפל הוא זה שיכוון אתכם ויעזור לכם לכל אורך הטיפול.

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות