ייעוץ זוגי המלצות

ייעוץ זוגי המלצות – כמה זוגות באמת פונים לאופציה הזאת בשנה?

ייעוץ זוגי המלצות אוראל שופן
ייעוץ זוגי המלצות אוראל שופן


טבעו של האדם הוא כזה שגורם לו להשוות את עצמו כמעט תמיד לאחרים. לכן, אם גם אתם התחלתם לחשוב על ייעוץ זוגי המלצות ואתם חושבים שאתם היחידים שעושים זאת, ברור מדוע תרצו לדעת מה קורה אצל אחרים. האם אחרים גם פונים לייעוץ זוגי? כמה זוגות באמת עושים את זה? או שאתם חסרי המזל היחידים? אם חשוב לכם לדעת איפה אתם עומדים ביחס לאחרים ואתם מחפשים להרגיש ש"צרת רבים חצי נחמה", נרגיע אתכם שהרבה יותר זוגות ממה שנדמה לכם כבר פנו לייעוץ זוגי. למעשה, אם תעברו בין החברים שלכם, או בין הקולגות בעבודה ותבררו איתם האם הם פנו לייעוץ זוגי או לא, במידה והם יבחרו להיות כנים אתכם, תופתעו בוודאי לגלות שהרוב הגדול של הזוגות עשו זאת.

למה ייעוץ זוגי המלצות עדיף על שיטות טיפול אחרות?

בגלל שתחום הזוגיות מעסיק את כולנו, זה טבעי שיהיו לא מעט שיטות טיפול שביניהן תוכלו לבחור, כאשר המטרה של כולן היא לשקם ולשפר את הזוגיות שלכם. עם זאת, כדאי לדעת שכאשר מדברים על ייעוץ זוגי המלצות מדברים על אופציה נהדרת, שכן במסגרת הייעוץ, אתם עושים עבודה זוגית נקודתית, ממוקדת מטרות ופרקטית. אם ננסה לעשות השוואה בין ייעוץ זוגי המלצות ובין טיפול זוגי, אנחנו נראה שהטיפול הזוגי כמעט תמיד ייקח הרבה יותר זמן. אומנם הוא מעמיק יותר ויתכן ויוביל לתובנות משמעותית יותר בנוגע למקור הקשיים בקשר מהבחינה האישיותית שלכם או לאור העבר והילדות שלכם, אך ברוב המקרים מדובר על הליך ארוך ויקר יותר. לעומת זאת, ייעוץ זוגי המלצות הינו תהליך קצר מועד, ממוקד וכזה שתוכלו בעזרתו להתגבר על קשיים ואתגרים זוגיים, לייצר שפה משותפת והבנה הדדית ולהיות מאושרים יותר בזוגיות שלכם, בבית שלכם, בחייכם. 

ייעוץ זוגי המלצות – אל מי באמת כדאי לפנות?

אין ספק שהשאלה המשמעותית ביותר בכל מה שקשור לאופציה כמו ייעוץ זוגי המלצות היא למי פונים. סביר להניח שגם אתם מכירים באופן אישי אנשים שלמדו את תחום הטיפול או הייעוץ וחלק מהם עובדים בייעוץ זוגי ולא בטיפולים אישיים. לכן עולה השאלה כיצד נוכל לבחור אדם אחד מתוך כל כך הרבה מומחים שעוסקים בייעוץ? והאם כל יועץ באמת יעזור לכם לשקם את הזוגיות שלכם או להציל אתכם מפרידה? כדי להבטיח שתגדילו את הסיכויים שלכם לצאת מרוצים אנחנו מציעים לכם לבדוק כל מה שתוכלו אודות היועץ. כלומר, לבדוק ולברר המלצות אונליין שיעזרו לכם לקבל תמונה וגם כמובן לקפוץ למים- לנסות בעצמכם להתיישב מולו, לתת צ'אנס לתהליך ולהבין האם זה מרגיש לכם נכון כעבור מספר מפגשים.
כמובן שתחושת הנוחות בחשיפה מול היועץ מאחרת להגיע, שכן אתם לא רגילים לשוחח על נושאים אנטימיים, רגישים וחושפניים עם אדם זר. אתם כן צריכים להרגיש שאתם מסוגלים ומצליחים באופן מקצועי לפחות בהתחלה להביא מולו את את האינפורמציה מבלי להרגיש ביקורת או שיפוטיות מצידו. בהמשך הדרך, אתם בהחלט שואפים להתחיל להרגיש יותר ויותר בנוח אל מול איש או אשת המקצוע ולהיפתח בטבעיות. חשוב מאוד שבשלב כזה או אחר, שניכם תרגישו שאתם יכולים להרגיש ליועץ חיבור מסוים וביטחון, גם אם לאחד הצדדים זה יגיע מהר יותר מלצד השני. יועץ זוגי ששניכם יכולים להרגיש אליו חיבור, וששניכם יכולים להרגיש אתו כמה שיותר בנוח. אתם תראו שההשקעה הזאת בבחירת היועץ תוכיח את עצמה כי עם יועץ טוב ונועצים שנחושים לקבל כלים ולשנות את פני התמונה- גם זוגיות במשבר יכולה לפרוח במהרה.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות