טיפים לזוגיות מוצלחת

טיפים לזוגיות מוצלחת – מה יותר חשוב

פעמים רבות בני זוג מרגישים שהם מוותרים על עצמם או על האינטרסים שלהם בתוך הזוגיות – זה מצב מאוד מתסכל שיכול להביא לנזקים אדירים לקשר ולעיתים אפילו לסיומו.
ומה הכי גרוע במקרה כזה? שהרבה פעמים הצד השני לא מודע בכלל לכשלים הקיימים בקשר, הוא אינו יודע להצביע מה הוא לא עושה בסדר בקשר הזה והדבר פשוט השתקע והפך להרגל. זה עצוב – אבל זה נכון .
ולכן חברים וחברות יקרים ! ת-ד-ב-ר-ו אחד עם השנייה, אל תניחו הנחות, אל תשמרו בבטן, תפתחו את הדברים דברו על מה שמפריע לכם, לא מתאים לכם בלהט הרגע? בסדר, אפשר להעלות את הנושא בפעם אחרת אבל אל תוותרו! אל תוותרו לעצמכם ואל תוותרו על עצמכם – בכך אתם פשוט פוגעים בקשר , ולא מאפשרים לו להשתפר ולהגיע למקום הכי טוב שהוא יכול להיות בו – ובכך כמובן אתם משפיעים על בן הזוג שלכם, על איך שהוא תופס את הדברים ואתכם, איך שהוא ניגש לפתרון בעיות וכיצד הוא נמצא שם בשבילכם. אלה הם טיפים לזוגיות מוצלחת שאומנם נשמעים ברורים אבל אני מבטיחה לכם שהרהב זוגות לא מקפידים על כך.

אין לי זוגיות כיצד טיפים לזוגיות מוצלחת יעזרו לי

גם אם את או אתה לבד עכשיו, זה לא אומר שאתם לא יכולים להבין כיצד אפשר לשמור על האינטרסים של מערכת היחסים הזוגית – וכיצד טיפים לזוגיות מוצלחת מאפשרים זאת.
ייתכן שאם תחשבי על כך טוב או תתמקד ברעיון הבסיסי של זוגיות מוצלחת, אולי תוכל לגלות התנהגות בעייתית שהייתה במערכת היחסים הקודמת שלך- בין אם מדובר בדרך בה את או אתה התנהגת, ובן אם בהתנהגות של בן הזוג. הרבה פעמים אפשר להסתכל לעבר בלבן של העיניים – וממש להבין מה היה שם לא בסדר בצורה שורשית, ייתכן שגם אם הייתה אהבה גדולה או תשוקה ענקית במערכת היחסים שלכם – זה בהכרח לא מצביע האם מערכת היחסים הייתה טובה ומוצלחת, שלא לדבר על התקשורת בינכם, האם הייתה הסכמה על דברים, האם שוחחתם גם על דברים עליהם לא הסכמתם? האם הייתה השתדלות אמיתית מצד שני הצדדים להתגבר על מכשולים ואי הסכמות שהיו בדרך? בסך הכל הגיוני מאוד שגם לכם היו פערים, שני בני אדם אינם יכולים לחשוב אותו הדבר במאה אחוז מהנושאים בעולם.

טיפים לזוגיות מוצלחת – כללי אצבע

  • להבין מה חשוב לצד השני
  • להבהיר לצד השני מה לי חשוב
  • לדעת להתפשר
  • לדבר על הדברים שמפריעים
  • להבין ששנינו ביחד ולא אחד נגד השני
  • ל-ד-ב-ר

דברו איתי ואשמח לשוחח אתכם על טיפים לזוגיות מוצלחת , על מה שחשוב לך, בואו נדבר ונדייק את הדברים בצורה שהכי נכונה לך , בריאה וטובה עבורך.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות