קשר זוגי

קשר זוגי בריא

תשאלו כל אדם והוא יעיד כי הוא מעוניין בקשר זוגי בריא. אם כך הדבר איך יכול להיות שאנשים רבים לא משקיעים מאמצים על מנת לשמור על הקשר הזוגי שלהם כזה. הרבה פעמים מכורח ההרגל בני זוג מגיעים לשגרה מעייפת ומשעממת במערכת היחסים שלהם, וכדי לשמור על הקשר בריא חשוב לשמור על תקשורת בריאה. מה הדברים היכולים להשפיע על תקשורת בריאה?

  • האם מדברים על הדברים שמפריעים
  • כיצד מדברים אחד לשני
  • האם קשובים לבן הזוג
  • האם התקשורת ברורה לצד השני

 

קשר זוגי מציאות מול דמיון

ישנם אנשים שלא חוו זוגיות בחייהם, או שעבר זמן רב מאז שהיו בקשר זוגי שכבר לא מסוגלים לשאת את המחשבה של האפשרות שהם בתוך קשר זוגי.

הרבה פעמים אנשים מתקשים לקבל את האפשרות שגם להם מגיעה זוגיות , ולא רק זוגיות אלא זוגיות מוצלחת, זוגיות בריאה שתרים אותם גם בפן האישי כאינדיבידואלים, וגם כזוג או אפילו כתא משפחתי.

אני קוראת לכל מי שאיבד את התקווה להחזיק בזוגיות נפלאה שתתאים עבורו ושיהיה בה מאושר, להתנער מכל המחשבות השליליות , התבניות שהכנסנו לעצמנו לראש וכל מיני השקפות שלא עוזרות או תורמות לנו.

לכל סיר יש מכסה, ואני בטוחה שגם לך יש את האחד שלך או האחת שלך שם. אם יש קושי ניתן להתגבר עליו ואם יש פחדים או חוסר בטחון זה הגיוני בסך הכל אבל ביחד, אם נגיע למצב של מודעות ונבין את הדברים ואת התחושות שלפעמים לא לגמרי ברורות לנו ניתן למצוא קשר זוגי שיהיה לנו מתאים וטוב. לקוחות רבים שלי אומרים שחיו שנים רבות על "אוטומט" מבלי להסתכל רגע מהצד ולהבין איך הם מתנהגים, מה הם משדרים לבן הזוג שלהם ולסביבה שלהם. יש פעמים שלקוחות השתנו מקצה לקצה בכל הנוגע לבן הזוג שלהם ולדברים שבחרו להתעמת מולם, וזה כמובן עזר להם ולקשר הזוגי שלהם.

 

אני בכלל לא רוצה קשר זוגי 

אם הגעת עד לכאן כנראה שאת או אתה כן מעוניינים בקשר זוגי עבורכם, אבל האם אתם משדרים את זה לסביבה שלכם? ואם כן איך זה נראה מהצד? האם יצא לכם פעם לחשוב על זה לעומק.

אם לא, אולי שווה רגע להשקיע בזה מחשבה, הדרך בה אנשים רואים אותנו יכולה ללמד אותנו הרבה, ואולי בכלל המיועד שלך נמצא או נמצאת ממש מולך וכל מה שצריך זה רק להעיז, או אפילו לרמוז. הדרך למציאת קשר זוגי נמצאת בהרבה מקומות וההזדמנות הנכונה הרבה פעמים מנגד לעינינו. לא חייבים לצאת לבליינד דייט בשביל לנסות למצוא בן זוג, הרבה פעמים הבנאדם המתאים ביותר נמצא וזמין מבחינה זוגית.

קשר זוגי חייב להיות קשר שמתאים לנו, אחרת למערכת היחסים הזו אין סיכוי לאורך זמן, ומה זה מתאים?

זו שאלה מורכבת, כדי להבין מי בן הזוג המתאים לנו, מה מערכת היחסים שאנו שואפים להגיע אליה צריך לדבר על הדברים. במידה ואתם מעוניינים למצוא מערכת יחסים או לשפר את הקשר הזוגי שלכם, אני מציעה את שירותיי כיועצת זוגיות. אשמח אם תפנו אליי דרך האתר ונתחיל ביחד תהליך אמיתי ומהותי בחייכם.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות