טיפים לזוגיות טובה

טיפים לזוגיות טובה – על מה לשים דגש

כל אחד מושפע מהזוגיות שהייתה בביתה או לחלופין הזוגיות שלא הייתה – ומכאן הוא שואב הרבה מאוד מודלים ורעיונות כיצד זוגיות צריכה להיראות, מהם יחסיהגומלין בין שני בני הזוג, מה תפקידם בבית ובקשר בכלל, וכמובן על כך הוא מבסס במודע או לא במודע כיצד מערכת יחסים זוגית מתנהלת כדרך קבע.
מכאן שכל אדם יוצר איזשהו קונספט בראש ומשם הרעיונות ומתפתחים לאורך השנים עם הניסיון האישי והחוויות הזוגיות שנצברות.
האם זו נוסחה שבהכרח עובדת ? לא! ממש לא! קודם כל ישנם שינויים בחברה בין דור לדור ודברים שהיו מקובלים בעבר משתנים ללא הפסקה, בנוסף ישנה האפשרות כי המודל עליו הסתכלנו וממנו שאבנו רעיונות הינו מודל רע ועל כן לא כדאי להפוך אותו לדגם ממנו אנו לוקחים רעיונות ושואבים טיפים לזוגיות טובה.

אחותי תמיד נותנת לי טיפים לזוגיות טובה – אבל גרועים

אני תמיד מזכירה, כל אדם שונה במהותו מאחר, וייתכן שמה שעובד נהדר לה (במקרה הזה לאחותי) אולי בכלל לא מתאים לי, ואין הכוונה כאן לעניין קטן אלא לדברים מהותיים בקשר בין בני זוג שיכולים להיות הבדלים של שמיים וארץ בין בני זוג שונים. בין אם במקצועות ובחלוקת הנטל בין בני הזוג , פרנסה, הילדים ומטלות הבית מדובר בדברים שיכולים להיות שונים באופן מאוד משמעותי בין משפחה אחת לאחרת. וגם לפעמים דברים קטנים יכולים להוות גורמים שמבדלים ומבדילים בין סוגים שונים של זוגות ומערכות יחסים.
ייתכן שאחותי באמת רוצה בטובתי ומאמינה שהיא נותנת לי טיפים לזוגיות טובה אבל בעצם הטיפים שלה ממש לא מתאימים לי – וזה בסדר. כל אחד צריך שיהיה לו טוב, בזוגיות בה הוא נמצא. אצלי באוראל שופן אני תמיד מזכירה, חשוב להישאר מי שאתה בתוך הזוגיות.

טיפים לזוגיות טובה – לא מה שחשבת

הרבה פעמים לקוחות מספרים לי שהם באמת מנסים לעבוד על הדברים עם בן הזוג שלהם אבל עדיין נראה שהדברים לא מחלחלים, ואז אני תמיד שואלת האם ניסית לראות את הדברים מהצד של בן או בת הזוג שלך? או שתמיד את בוחרת להתסכל על זה רק מנקודת המבט שלך? יכול להיות שאתה מתמקד אך ורק בדברים החשובים לך ומתעלם מהבקשות של בת הזוג?
חשוב לשים לב לדברים ולבחון האם אנחנו עושים השתדלות אמיתית עבור הזוגיות שלנו, האם אנחנו מבינים עד הסוף מה הרצוי ומה המצוי.

מדוע טיפים לזוגיות טובה יכולים לעזור בכל סטאטוס

הרבה לקוחות טוענים שבכלל הקושי שלהם הוא למצוא זוגיות, כלומר לא על שיפור ושימור הזוגיות אלא שהאתגר הוא על מציאת בן זוג. מדוע הטיפים רלוונטים גם עבורם? יש לציין כי גם בחירת בן זוג צריכה להגיע ממקום של הבנה מה עושה לי טוב

  • האם אתה מחפש בן זוג מתאים
  • האם את מעוניינת בבן זוג שקשוב לצרכים שלך
  • האם אתם עושים מאמצים בחיפוש בן הזוג הנכון עבורכם
  • האם אתם מכוונים מלכתחילה לבן זוג שאינו מתאים בהגדרה
  • האם השקעתם מחשבה מעמיקה בנושא
  • האם שיניתם הרגלים או דרכי פעולה בחיפוש אחר בן הזוג הנכון לכם

אם התשובה שלכם שלילית אפילו על חלק מהשאלות – כנראה שגם לכם יש הרב מה ללמוד מטיפים לזוגיות טובה, כי גם חיפוש בן זוג חייב להיות עם הבנה אמיתית מה טוב , חשוב ומדויק עבורכם במערכת היחסים הבאה שלכם.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות