זוגיות פרק ב

זוגיות פרק ב – איך עושים את זה נכון?

פעמים רבות אנשים שמגיעים לזוגיות פרק ב , מגיעים כבר עם מטען גדול שצברו במהלך חייהם ומתוך ניסיון החיים שלהם. לא פשוט לשמור על אופטימיות ועל גישה שמחה ואוהבת כלפי בן זוג פוטנציאלי במידה ויצאת עם מטענים מהזוגיות הראשונה – שככל הנראה שיקפה בעיניך לפחות בשלב הראשוני את מושא האהבה, את הקונפסט של זוגיות בריאה ומוצלחת – והיה והדברים הסתיימו ייתכן שהיכולת בכלל לנסות להגיע לזוגיות פרק ב נפגעה משמעותית. זה כמובן דבר מאוד נפוץ ומובן, הכל בסדר, אבל אצלי בקליניקה אני עובדת עם הלקוחות שלי על הדברים, בין אם מדובר בתפיסה מקובעת, בין אם מדובר על דיוק הבעיות או הפחדים שישנם, וביחד אנו מנסים להגיע לתוצר הטוב ביותר עבורך.

מדוע זוגיות פרק ב יכולה להיות טובה יותר?

ישנן סיבות רבות בגינן זוגיות פרק ב יכולה להיות הרבה יותר מוצלחת מפרק א, לדוגמה:

  • ניסיון חיים
  • הבדלה בין עיקר ותפל
  • בשלות של שני הצדדים
  • הבנה מה חשוב לי בבן הזוג
  • פורפורציות – עם השנים אנו תופסים אחרת את הדברים

לכל סיר יש מכסה – זו אומנם קלישאה, אבל אף אחד לא אמר שהמכסה הראשון מתאים דווקא לסיר שניסינו להתאים לו. פעמים רבות אנשים "נסחפים" לתוך הקשר הראשון המהותי שלהם או הראשון בכלל ומכאן עושים הרבה מאוד טעויות בין אם בקבלת ההחלטות ובין אם באג'נדה שהם מביאים לזוגיות.

זוגיות פרק ב עם אוראל שופן

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות, שיחת וואצאפ או כל דרך שתבחר או תבחרי, וביחד נבין מהם הצרגים שלך, מהן הבעיות שהיו בקשר האחרון או במציאת קשר. אני רוצה את הטוב ביותר עבורך, ואי אפשר להגיע למסקנה הזו בלעדיך! חשוב שנדבר על הדברים ביחד ונגיע להבנה בכל רמה אשר רלוונטית לבחירת בן זוג, או למערכת יחסים בין שני אנשים. מה הם הדברים החשובים והנחוצים לך, ובמה אתה מתמקד או מתמקדת, האם יש חפיפה בינהם, האם את משלה את עצמך ? מוזמנים ליצור איתי קשר וביחד, נגיד לתשובות.

זוגיות פרק ב – זה לא חלום

הרבה לקוחות מגיעים אליי ממש מיואשים בכל הנוגע למציאת פרטנר לפרק ב , אני מוכרחה לומר שזה בהחלט מצב לא נדיר, וכמוכם יש רבים שמגיעים למצב שבו אין להם שום רצון, אנרגיה או טיפת אופטימיות שנשארו להם אחרי הסאגה שעברו. ולכן חשוב לזכור תמיד, שהמעבר ממקום בו אתה או את לא מוכנים עדיין לא זוגיות, לא בשלים לתת צ'אנס אמיתי לתהליך ולפרטנר החדש – שככל הנראה שונה מאוד מכל מה שהכרתם. צריך לשים לב לכך ולתת תשומת לב לשינוי בתפיסה שלנו, לעבוד על עצמנו ולהיפתח מחדש לעולם הזוגי.

כבן אדם אשר נכווה בעבר מקשר זוגי שלא היה טוב עבורו – זה ניכר, אפשר לראות זאת בתבניות שבהן הוא בוחר לראות את הדברים או השלכות וכל מיני "עובדות" שקבע , גם אם הן אינן מבוססות כלל.
המעבר לזוגיות פרק ב הוא תהליך לא פשוט וצריך להיות מוכנים לכך – ורק כשהיחיד מגיע שלם לקשר עם מי שהוא ומה שהוא צריך מבן הזוג , רק אז יש היתכנות אמיתית למערכת זוגית חדשה, בריאה וטובה עבור שני הצדדים.

התחברות לצפיה בקורס

הצעד הראשון מתחיל ב..

תיאום פגישת הכרות ללא עלות

עוד רגע יהיו התוצאות